MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Plánujete kúpu tohot modelu KIA? (KIA SOUL)

ano - pači sa mi
19
86%
nie - nepáči sa mi
3
14%
mozno - niesom presvedceny
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od staf »

Ja by som ti aj povedal ale musim cakat, pride mi az koncom juna :(
tak toto "obdivujem". keby som mal cakat na vytuzene auto dlhsie ako tyzden tak by som si radsej vybral nieco ine :evil:
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Reklama
 

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od visna »

presne tak aj ja, keby mi povedali ze mi auto pride niekedy az za 2 mesiace tak by som s tej predajne utekal s placom prec. Inak presne kvoli tomu som si moje rio "musel vybrat oranzove" lebo na farbu aku som chcel by som vtedy cakal 2 mesiace. takze bolo vybrane... ja by som to nevydrzal.
RIO II 1,4 sporty 2008
stanci
Příspěvky: 34
Registrován: sob dub 18, 2009 6:39 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od stanci »

To by potom nebola taka sranda :D a o to viac sa clovek potom bude tesit az pride ;)

Takto bude vyzerat:

bez tych polepov
Obrázek

presne takto
Obrázek
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od visna »

no a uz som sa urobil :lol: :lol: :lol: :lol: paraaaaaaada
RIO II 1,4 sporty 2008
stanci
Příspěvky: 34
Registrován: sob dub 18, 2009 6:39 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od stanci »

Co, nepaci sa ? :mrgreen:
Marcelo
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 23, 2009 3:26 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Marcelo »

Taky objednáno !!!!!
Budu čekat možná až do konce července, ale jsem pojízdný tak to vůbec neva.
Před pár měsíci běžela v televizi reklama na Soul, ale tento model mě vůbec nezaujal. Následně jsem byl na jedné výstavě, kde byl vystaven a byla to láska na první pohled. Domů jsem donesl nadšeně ceník s fotkou. Jak manželka uviděla obrázek Soula, tak mi řekla, že do takového škaredého auta nevleze. No prostě abych to zkrátil, šli jsme z manželkou do autosalonu objednat Kia ceed a jak uviděla Soula na živo, tak jsem do minuty věděl na základě reakcí manželky, že se mi splnil sen.

Nejsem už zdaleka puberťák, ale nakonec jsem propadl možnosti si auto vyšperkovat. Mám dokonce objednány dekorační polepy autokaroserie, horní spojler, ozdobné lišty předních a zadních svítilen. Jeden celý víkend jsem přikresloval na vytisknuté fotky Soula různé autodoplňky ..... no prostě jsem tomu propadl :D Každý den hlídám aktuální nabídku prodejců neoriginálních doplňků, zda-li něco nového na Soula nepřibylo .......

Auto jsem kupoval pro 4-člennou rodinu. Kufr není zrovna na tak robustní auto největší, ale přecházím z krátké Felicie, takže vím do čeho jdu a ještě si z ohledem na zavazadlové místo polepším.
ro.hof
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 12, 2007 6:50 pm
Bydliště: Trutnov

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od ro.hof »

objednal jsem do firmy 2 jako servisní vozidla tak až budou a chlapci mi řeknou zážitky podělím se.
Diesel
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 17, 2009 9:15 am
Bydliště: Sumperk

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Diesel »

Soula mam teprve ctrnact dni a svezeni je paradni. :lol:
Spike_ma
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 22, 2009 9:30 pm
Bydliště: MALACKY

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Spike_ma »

Prokeš píše:Prosím kdo vlastní Kia Soul napište o ní svoje poznatky Děkuji....
Príde mi 27. mája tak potm dam info aká je...
Mufidy
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 28, 2009 10:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Mufidy »

Taky mi učaroval Soul a taky jsem si ho koupila.To auto mám měsíc a moc se z něj těším.Dejte prosím vědět až objevíte neoriginální dolňky taky to hlídám.
Marcelo píše:Taky objednáno !!!!!
Budu čekat možná až do konce července, ale jsem pojízdný tak to vůbec neva.
Před pár měsíci běžela v televizi reklama na Soul, ale tento model mě vůbec nezaujal. Následně jsem byl na jedné výstavě, kde byl vystaven a byla to láska na první pohled. Domů jsem donesl nadšeně ceník s fotkou. Jak manželka uviděla obrázek Soula, tak mi řekla, že do takového škaredého auta nevleze. No prostě abych to zkrátil, šli jsme z manželkou do autosalonu objednat Kia ceed a jak uviděla Soula na živo, tak jsem do minuty věděl na základě reakcí manželky, že se mi splnil sen.

Nejsem už zdaleka puberťák, ale nakonec jsem propadl možnosti si auto vyšperkovat. Mám dokonce objednány dekorační polepy autokaroserie, horní spojler, ozdobné lišty předních a zadních svítilen. Jeden celý víkend jsem přikresloval na vytisknuté fotky Soula různé autodoplňky ..... no prostě jsem tomu propadl :D Každý den hlídám aktuální nabídku prodejců neoriginálních doplňků, zda-li něco nového na Soula nepřibylo .......

Auto jsem kupoval pro 4-člennou rodinu. Kufr není zrovna na tak robustní auto největší, ale přecházím z krátké Felicie, takže vím do čeho jdu a ještě si z ohledem na zavazadlové místo polepším.
Diesel
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 17, 2009 9:15 am
Bydliště: Sumperk

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Diesel »

Nazdarek.Na Soulikovi uz mam najeto 5 000km jizdni vlastnosti jsou skveli spotreba taky a hlavne to auti vypada moc hezky nechal jsem zatmavit okna fakt mazel. :D
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od schreeder »

zdravím vas....takže presne o 3 dni idem objednat soul....v zakladnej lx výbave za 11 610 eur...problem bude s farbou pretože moja vybrata java Brown bude treba zadat do výroby,takže sa dodanie auta "trosku" predlži..na lodi su len nie metalicke farby.. tažke bolo rozhodovanie medzi riom sporty a soulom....ale stacilo mi do soula nasadnut a vedel som že je rozhodnute.....viem že toto auto rozdelilo ludí do dvoch táborov...bud ho milujete a paci sa vam alebo je vam vrcholne nesympaticke... svoje skusenosti budem postupne pridavat :)
pavel2
Příspěvky: 32
Registrován: stř bře 25, 2009 5:03 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od pavel2 »

Java BROWN je dobrá volba. Mám ji taky a s tmavými skly nemá chybu.
easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od easydm.sk »

Tak sa hlásim. Včera som si objednal SOULA LX benzín, predajca mi oznámil, že ho nemajú na sklade, ale že je na lodi takže budem musieť čakať asi mesiac a pol. tak čakám a uvidím.
easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od easydm.sk »

A ešte som zabudol udať cenu. 10 840€ po zľave.
Odpovědět