MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Plánujete kúpu tohot modelu KIA? (KIA SOUL)

ano - pači sa mi
19
86%
nie - nepáči sa mi
3
14%
mozno - niesom presvedceny
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

Spike_ma
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 22, 2009 9:30 pm
Bydliště: MALACKY

MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Spike_ma »

Tema na diskusiu o tomto autičku pre majitelov KIA SOUL
Reklama
 

Spike_ma
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 22, 2009 9:30 pm
Bydliště: MALACKY

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Spike_ma »

Čakam teda na nejake prispevky od Vas a budem rad ak o tomto aute pokecame....
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od milosh »

U nas ji maji vytavenou pred OD Tesco ale zatim mi to auto prijde dost divny, coz neznamena ze se mi casem nezacne libit :)

TAkze zatim hlasuji NE 8)
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od visna »

je nadherna , ja s toho auta nemozem, za tu cenu co som kupil pre 5 mesiacmi rio teraz maju SOOUUUL a som z toho v prdeli. Keby som to vedel tak by som tych 5 mesiacov chodil pesi a cakal by som na nu. takmer 130 konovi motor za 350 000 sk no parada. Len asi by som sa trosku bal tejto prvej serie ze ci vychytali vsetky muchy ........ tak lovu zdar
RIO II 1,4 sporty 2008
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Tomas80 »

Ahoj. Skoda ze v ankete neni jeste jedna volba. Sice neplanuju jeho koupi, ale libi se mi strasne a kdybych jezdil jenom nekde po meste a nepotreboval velky auto, tak bych nevahal ani minutu do toho jit. Myslim si, ze se to Kie mooooc povedlo :-).
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
rikoset
Příspěvky: 12
Registrován: ned bře 15, 2009 11:12 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rikoset »

Nepaci sa mi, tvary su prekombinovane, kufor celkom maly a divna rovna strecha, akoby odrezana. :(
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od visna »

a prave preto je to auto ine.... ine ako vsetky ostatne, je take zvlastne. aspon nezapada do vsetkych tych nafuknutych karoserii co su teraz v mode. ale beriem tvoj nazor. samozrejme sa vsetkym pacit nebude. mne sa paci prave preto ze je ineeeee :D
RIO II 1,4 sporty 2008
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od staf »

ja mam z nej zmiesane pocity. je na nej kopa prvkov ktore sa mi pacia (zadne svetla, predna maska, interier), ale ako celok... no neviem. asi som prilis konzervativny na to aby som si ju kupil. ale na druhej strane, vzdy ked ide okolo mna tak sa za nou otocim :mrgreen:
visna: radsej nepisme "co keby?" lebo to pre nas nevyjde dobre. kriza, srotovne,.... asi sme kupili auto v najnevhodnejsiu dobu
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od MaTToS »

Tak ja som si presne v sobotu pred tyzdnom bol v KIA Predajni vybrat nove afticko a ponukali mi ceed za 11370,-€ s 1,4 CVVT 105 koni ale len zakladna vybava bez klimy, dalej proceed ponukali ale trojdverak to byt nemohol takze nic a potom uz len SOUL za 11610,- € ale taktiez bez klimy, za klimu do ceed aj SOUL chceli 1100,- € ,, takze som si vybral RIO Sporty v ciernej a skoro plnej vybave no ved ako Sporty ....
Takze vybava to vyhrala na plnej ciare a samozrejme vzhladom nato ze moj rozpocet na kupu noveho auta bol max 330 000 t.j. 11 000 euro RIO stalo sice 11 150,- € ale to uz nerozhodovalo .
Takze SOUL za 350 000 neviem neviem ... bez vybavy ,, ked za 340 000 mam RIO v plnej vybave (no dobre okrem pocitaca) .
A tiez je to aj otom ze prva seria ... predsalen RIO je uz nejaky cas na trhu je to uz jeho druha verzia tak predpokladam ze muchy vychytane a ked aj nie tak stale tri roky zaruka ...
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od visna »

MATTOS davam ti uplne za pravdu,niekde so to tu uz tiez pisal ze velmi by som neveril tej prvej serii soulu. Ale ja som s toho auta nadrzany a keby som si teraz kupoval kiu tak asi by som to riskol a kupil za tie iste peniaze 130 konovu soul aj ked iba v zaklade.
tiez mam sporty a klimu vobec nepotrebujem. takze to by bola asi moja volba.
RIO II 1,4 sporty 2008
saldy
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 25, 2009 1:55 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od saldy »

Ahoj
tak já vážně uvažuju o soulu active,i když peníze budou až někdy v létě, je pravda že několik malých nedostatků má a dovozce se dušuje že hned s další sérií budou odstraněny.Zatím jsem se v něm nesvezl ale designově se mi moc líbí.Pouze se nemohu rozhodnout mezi motorem,ten dízl bude mít asi větší výkon ale nevím jestli to za ten příplatek stojí.
i30 1,6 CRDi 94kW
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od milosh »

Koukam ze jsi z UL tak si zajdi obcas do Tesca tam stoji u mekace uz mesic :mrgreen:
pavel2
Příspěvky: 32
Registrován: stř bře 25, 2009 5:03 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od pavel2 »

Pořád čekám, kdo se přihlásí jako první a nic. Takže musím já. Byl jsem nakonec prvním kupujícím SOULA i v autosalonu. Mám výbavu ACTIVE v hnědé metalíze SAVA. Měl jsem RIO se kterým jsem byl spokojený, a to jsem posunul dál do rodiny. Dnes jsem si koupil litá kola, takže už čekám na jaro.
Bohužel výbava ACTIVE nemá hagusy a nedají se dodělat. koupil jsem si originál hliníkové příčníky, ať mám na čem vozit lyže a kola. Zatím spokojenost, z auta je perfektní výhled. Už jsme ve městě 2, druhý je ve vanilkové barvě.
:D
Prokeš
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 18, 2009 8:30 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Prokeš »

Prosím kdo vlastní Kia Soul napište o ní svoje poznatky Děkuji....
stanci
Příspěvky: 34
Registrován: sob dub 18, 2009 6:39 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od stanci »

Nejaky si nedockavy ;) Ja by som ti aj povedal ale musim cakat, pride mi az koncom juna :(
Odpovědět