Brzdy

Odpovědět
Tomáš
Příspěvky: 19
Registrován: úte říj 31, 2006 1:50 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Brzdy

Příspěvek od Tomáš »

Chci se zeptat,čím to je že mi pomalu měkne brzdový pedál,když brzdím.Múžou to být vadné gumičky?
Reklama
 

Peters
Příspěvky: 87
Registrován: stř zář 24, 2008 9:39 am

Příspěvek od Peters »

ano mozu to byt nanic gumicky a niekde pretlaca tlak cez valceky, pripadne stare potrubie a "slzi" cez ne ...
Tomáš
Příspěvky: 19
Registrován: úte říj 31, 2006 1:50 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy

Příspěvek od Tomáš »

Neslzi,ale pry to muže byt i hl.brzdový valec.
Martin1203
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 15, 2009 10:48 am

Re: Brzdy

Příspěvek od Martin1203 »

Ja som mal ten isty problem. Je to prasknuta trubka tesne prd zadnym brzdovim valcekom. Treba to rychlo vymenit lebo ja som vymenil naskoro a musel som zhanat uplne nove brzy KOMPLET.
Tomáš
Příspěvky: 19
Registrován: úte říj 31, 2006 1:50 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy

Příspěvek od Tomáš »

Kdyby byla praskla trubka,tak to tam teče.Ja tam mám sucho a nikde se mi netrati kapalina.
Peters
Příspěvky: 87
Registrován: stř zář 24, 2008 9:39 am

Re: Brzdy

Příspěvek od Peters »

Martin1203 píše:Ja som mal ten isty problem. Je to prasknuta trubka tesne prd zadnym brzdovim valcekom. Treba to rychlo vymenit lebo ja som vymenil naskoro a musel som zhanat uplne nove brzy KOMPLET.
Urcite nebude prasknuta trubka, to by si hadam uzivatel vsimol ze nema kapalinu a ze pod autom byva mlaka a este k tomu by to po par jazdach vobec ale vobec nebrzdilo. moze to byt aj brzdovy valec, ale tak isto to moze byt aj niektory z prednych baranov alebo zanych valcekov... Nie vzdy tie gumicky vydrzia tolko co maju. Mne presne to co opisujes robi na Ivecu Daily ale brzdi to (nie najlepsie ale brzdi) a tam to robi pravdepodobne koli posilovacu + ABS...
Martin1203
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 15, 2009 10:48 am

Re: Brzdy

Příspěvek od Martin1203 »

Tak skontroluj valcek je mozne ze ho vtiahlo dnu, alebo ked das dole zadne koleso daj dole aj kryt a je ,mozne ze preteka tam.
Odpovědět