Nové sorento - potrebuji radu při koupi

Odpovědět
Spaly
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 26, 2016 8:36 pm

Nové sorento - potrebuji radu při koupi

Příspěvek od Spaly »

Dobrý den,
nadešel čas na nákup nového vozu, a jelikož jsem vyšší postavy volba padla na SUV(MPV se mi nelibí).
Můj favorit byl Hyundai Grand Santa Fe, ale po zkušební jízdě jsem auto zavrhl, oproti tomu Kia Sorento, která pro mne byla do té doby neznámou, jsem byl nadšen z jízdy a z kvality interiéru. mezi mé další adepty patří Jeep GHK,Volvo XC90,Audi Q7,BMW X5, u kopě Sorenta by se jednalo o nový automobil a u zbytku o ředváděcí modely nebo rok jeté maximálně dva. Jedná se o nové modely vozů. u BMW AUDI a Volva bych dostal méně vybavené modely, zato s lepším výkonem, převodovkou a zřejmě i jízdnimi vlastnostmi( nestihl jsem si zatím zařídit veškeré testovací jízdy (na auto nějak extra nespěchám). Zatím mám cenovou nabídku od Hyundaie(byl zavrhnut) a od Kie kdy jsem si navolil Premium A/T s TECH paketem 7 řadou sedadel, černobílým čalounění plus černou metalízou kdy ceníková cena byla někde na 1,279 mil kč po slevě pak 1,159 kč zdá se mi to za auto značky Kia hodně, avšak je to auto které je plně vybavené a už dostihlo své konkuretny. Máte tedy někdo s vozem delěí zkušenosti ? jak jste si zvykli na docela línou převodovku? Jezdíte stále v režimu sport ,nebo se dá zvyknout na trošku vlažnější výkon vozu ?

Děkuji za vaše poznatky případně rady s jakým prodejcem máte dobré zkušenosti a který vám nabídl zajímavou cenu.
Reklama
 

Odpovědět