chybový kód 2

Odpovědět
Miauracing
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 18, 2012 1:17 pm

chybový kód 2

Příspěvek od Miauracing »

dartec...mam problem a tým je chybovy kos 2 - distributor žiadny signal.....auto nechce nastarovat....cim by to mohlo byt....snimac kluky, indukcna cievka, sviecky, kable - vsetko nove. Po vymene rozvodu, repase hlavy, nova baterka atd...niekto nejaký nápad
:cry: :cry: :shock: :shock: :shock:
Reklama
 

Miauracing
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 18, 2012 1:17 pm

Re: chybový kód 2

Příspěvek od Miauracing »

no dnes motor naskočil s nepravidelnym chodom t.j. ako traktor...odpojil som snimac vacky a ono to slo bez zmeny dalej...moze to byt nim???
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
Miauracing
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 18, 2012 1:17 pm

Re: chybový kód 2

Příspěvek od Miauracing »

no neviem ci sem esteniekto chodi alebo mi nevie poradit ale skusim to takto. bola raz jedna kia sportage rok 95 motor fe 2.0 16v. ked prišla od minuloeho pana domov sla ale tazko startovala. po chvili ju novy pan poslal aqby sa vybavila novou znackou. prisla na parkovisko a pan ju normalne zhasol. pripevnil jej nove ozdoby, zacal ju ozivovat a nic....nato sa dovliekla domov za lanom a motorik pan rozhadzal...zistil ze hlavka motoriku je kriva, sedielka ventilov nedrzia a su derave jak usta starej zeny a tak poslal hlavku na repas...po case mu prisla a pan cely nateseny zacal skladat to co pred tym rozobral a co sa nestalo auto nastarovalo ale volnobeh siel na 4000 otacok...po case klesol a znovu do vysin. tak panko nakupil veci ako nove inducky, sviecky kable a zase to iste...plus suto na tri valce..cesta domov asi 10 km a vyfuk bol krasne teplucky az do cervena. od vtedy auto nenaskocilo...tak panko zmeral cidlo otacok kluky a coze...malo 527 ohmov miesto 900. panko sa zaradoval a o tri dni priesiel kii darcek...10 minut roboticky a uz panko cely v ocakavani otacal klucikom a.............zase nic...navela navela kia nastarovala ale sla ako traktor...tak panko odpojil cidlo vacky a kia sla veselo dalej a dokonca aj nastarovala...
teraz by som potreboval nejakeho kuzelnika co sparvi stastny koniec tejto rozpravke...lebo ak nie panko si kupil karton zapaliek.. :? :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sagitt62
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 01, 2015 1:26 am

Re: chybový kód 2

Příspěvek od Sagitt62 »

Ahoj. Nevím co tam máš za motor,jestli dvoulitr 8mi ventil šel bych do kontroly rozvodů-řemen přeskočený o zub mi dělal podobné radosti... :| S62
Odpovědět