Alarm v Kia sportage

Odpovědět
krskin
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 4:12 pm

Alarm v Kia sportage

Příspěvek od krskin »

Ahojte chcel by som sa opytat ci my niekto nevie poradit aky alarm je v Kia Sportage ? V brozurke som nasiel ze to ma imobilizer + alarm. Z dovodu uzavretia havarijnej poistky je nutne mat imobilizer + alarm s plavajucim kodom popripade mechanicke zabezpecenie. Z toho dovodu by som chcel zistit aky alarm je tam kedze na nete som nic nenasiel a na dverech je iba napis warning security system. Pravdepodobne je tam iba klasicky alarm ale trosku ma zmiatol ten napis na dverach.
Za info Dakujem.
Reklama
 

JAN112
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 13, 2011 5:47 pm

Re: Alarm v Kia sportage

Příspěvek od JAN112 »

NO presne neviem aky typ je tam ale viem ako funguje aspon mi to vysvetlil predavajuci ked mas zamknute auto a niekto ti rozbie okno tak sa ti spusti alarm :-)))a vypnesho dialkovim :-). Myslim si ze ani oni netusia co tam vlastne davaju.... :D :D
krskin
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 15, 2011 4:12 pm

Re: Alarm v Kia sportage

Příspěvek od krskin »

len je to smutne ze nevedia co tam davaju..tak asi nebude ina moznost a asi tam budem koli havarijke dat este mechanicke zabezpecenie ...pre istotu... :D
Uživatelský avatar
Rrado
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 04, 2011 9:15 am

Re: Alarm v Kia sportage

Příspěvek od Rrado »

Taktiež som si alarm preveroval z dôvodu poistky, a predajca mi to nevedel povedať. V čase keď som už mal objednaný defendlock (priamo v Topcar kde som auto kupoval) tak mi volal predajca, že preveroval typ alarmu priamo vo výrobe v Žiline, a že mu potvrdili, že alarm montovaný priamo vo výrobe má plávajúci kód, takže spĺňa podmienky poistnej zmluvy. Ale tiež ma prekvapuje, že to nevedia uviesť priamo do technických údajov.
Oranžová je dobrá :-)
Odpovědět