Havarie

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Radovan29
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 25, 2010 12:03 pm

Havarie

Příspěvek od Radovan29 »

tak na parkovisku mi nacuvala audina do predku, vymena predneho naraznika, prava predna hmlovka, drziak hmlovky, spolu 530 €, ...
KIA SOUL 1,6 CVVT TX Green Tea Latte
Reklama
 

wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarie

Příspěvek od wayo »

vsetko bez problemov cez poistku? ak ano aka? havarijna ci zakonna?
KIA SOUL 1,6 LX
Radovan29
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 25, 2010 12:03 pm

Re: Havarie

Příspěvek od Radovan29 »

cez jeho zakonnu, fakturu som musel zaplatit, a poistovna ju preplati... :wink:, pri havarijnej by sa musela zaplatit spoluucast... takto nic, amortizacia 0 pri novom aute, tusim do troch rokov...
KIA SOUL 1,6 CVVT TX Green Tea Latte
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Havarie

Příspěvek od mischko »

daj vediet kolko trvalo preplatenie z poistovne
Radovan29
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 25, 2010 12:03 pm

Re: Havarie

Příspěvek od Radovan29 »

preplatene po dvoch mesiacoch
KIA SOUL 1,6 CVVT TX Green Tea Latte
tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Havarie

Příspěvek od tomasko007 »

2 mesiace ? a to co za poistovna ?
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarie

Příspěvek od MaTToS »

Radovan29 píše:cez jeho zakonnu, fakturu som musel zaplatit, a poistovna ju preplati... :wink:, pri havarijnej by sa musela zaplatit spoluucast... takto nic, amortizacia 0 pri novom aute, tusim do troch rokov...
Pri havarijnej by si neplatil fakturu celu ale iba spoluucast a potom tu spoluucast by ti preplatila jeho zakonna poistka kedze to nebola tvoja chyba, takze pri oboch pripadoch by ta to stalo 0€ a nemusel by si s havarijnou cakat 2 mesiace na vyse 500€ ...
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
Radovan29
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 25, 2010 12:03 pm

Re: Havarie

Příspěvek od Radovan29 »

to som nevedel ze sa da spoluucast pytat z jeho zakonnej, ale aj tak mi to zo solidarity platil on, takze cakal on nie ja, tak mi to nevadilo, inak trvalo to tak dlho asi preto ze on bol cech, a poistovne si to museli medzi sebou vybavovat...
MaTToS píše:
Radovan29 píše:cez jeho zakonnu, fakturu som musel zaplatit, a poistovna ju preplati... :wink:, pri havarijnej by sa musela zaplatit spoluucast... takto nic, amortizacia 0 pri novom aute, tusim do troch rokov...
Pri havarijnej by si neplatil fakturu celu ale iba spoluucast a potom tu spoluucast by ti preplatila jeho zakonna poistka kedze to nebola tvoja chyba, takze pri oboch pripadoch by ta to stalo 0€ a nemusel by si s havarijnou cakat 2 mesiace na vyse 500€ ...
KIA SOUL 1,6 CVVT TX Green Tea Latte
Radovan29
Příspěvky: 13
Registrován: úte kvě 25, 2010 12:03 pm

Re: Havarie

Příspěvek od Radovan29 »

od kamienka prasknute celne sklo, cena 632 €... vinnik neznamy, cez havarijnu, nastastie som mal pripoistenie celneho skla, takze bez spoluucasti 0 €... :wink:
KIA SOUL 1,6 CVVT TX Green Tea Latte
vannilla
Příspěvky: 57
Registrován: ned srp 02, 2009 1:29 pm

Re: Havarie

Příspěvek od vannilla »

Radovan29 píše:od kamienka prasknute celne sklo, cena 632 €... vinnik neznamy, cez havarijnu, nastastie som mal pripoistenie celneho skla, takze bez spoluucasti 0 €... :wink:
:shock: Ja som mal od kamienka prasknute cena 580 euro zaplatil som spoluucast nasledne mi Alianz zrusila poistku a teraz mam s tym tahanice a Kia nevymaha peniaze od poistovne,ale odo mna,aj ked im poistovna odobrila platbu. Alianz neodporucam v ziadnom pripade.
Kia Soul 1.6 CVVT Vannilla Shake
Odpovědět