Vstrekovacie trysky

Odpovědět
Ján Gallo
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 23, 2009 11:56 am

Vstrekovacie trysky

Příspěvek od Ján Gallo »

Zdravim!Zháňam vstrekovacie trysky na sportage ročník 99.Bol som sa spýtať v kiji a povedali mi,že sa nedá kúpiť vstrekovacia tryka osobytne len spolu so vstrekovačom a jeden stojí 210Eur.Mne treba všetky 4 tak by ma to vyšlo na 840Eur a to je vela.Skúšal som zohnať aj inde, ale neúspešne.Keď niekto máte,alebo viete zohnať aj použité,len nech sú funkčné ,tak mi prosím odpíšte, alebo zavolajte na tč.0908 369 623
Reklama
 

rado
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 30, 2008 4:57 pm

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od rado »

Vyskúšaj aj Mazdu. Tie agregáty boli vraj aj v starých 626, no nie som celkom istý.
Ján Gallo
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 23, 2009 11:56 am

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od Ján Gallo »

Dik za radu skúsim sa niekoho spýtať či to pasuje.Myslíš mazdu 626 2.0 D-CX 55kW,alebo 2.0DiTD 66kW?Mate s tým niekto skúsenosť?
maro
Příspěvky: 43
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od maro »

Tvoja kia bude mať vstrekovanie ZEXEL, to je licencia BOSCH, a ten BOSCH ti predá aj samotné trysky, kupoval som tak do Pregia. Ale kúp si aj tepelné podložky, tie sa majú dávať stále nové pri montáži vstrekovačov lebo sa montážou definovaným spôsobom bortia.
------------------------
Sorento.Magentis.Pregio.
http://www.thermical.sk
Ján Gallo
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 23, 2009 11:56 am

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od Ján Gallo »

V jednej predajni mi to hladali aj v Bosch, ale nemjú na kia sportage v žiadnom sklade dokonca ani v Nemecku.Mylíš, že to bude pasovať aj s Pregia 2.7D 61kW?Na triske je takéto číslo a len neviem s kadial to začína-DNOSD N226 962KP.Nevieš,aké číslo bolo na pregiovich?Dik za radu skusim sa popýtať. :?:
maro
Příspěvky: 43
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od maro »

neviem či budú pasovať, mám niekde číslo tých BOSCH čo som dával do pregia 2,7. Nepýtaj sa v predajni ND ale rovno v servisoch čo robia čerpadlá, majú tam prevodné tabuľky. Určite sa dajú zohnať.
------------------------
Sorento.Magentis.Pregio.
http://www.thermical.sk
kia234
Příspěvky: 14
Registrován: pát úno 20, 2009 8:48 am

Re: Vstrekovacie trysky

Příspěvek od kia234 »

Zdravim skuste kia besta dodavka 2,2.Ked pasuje cerpadlo mohli by aj vstrekovace.
Odpovědět