Vrzgajuce stierace

Odpovědět
Chamurapi
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 30, 2009 1:19 pm

Vrzgajuce stierace

Příspěvek od Chamurapi »

Ahojte,
este pred samotnou otazkou chcem podotknut ze ak sa vam budu sdat moje otazky hlupe tak ma hned nekamenujte :) Vobec sa do aut nevyznam, ani si veci nestudujem, to ze este ide vdacim hlavne svokrovi :) Ale chcem to zmenit a to je hadam najdolezitejsie ;)
A teraz k veci:
Mam este starsie Rio 1,3 z roku 2002 a vzdy mi stierac po kratkom case na strane spolujazdca zacne vrzgat a akokeby preskakovat (na okne ostavaju tenke pasiky vody).
Priznam sa ze kupujem lacaky v tescu a podobne. Cize predpokladam ze chybe bude v tom.
Poradte ake su vlastne najlepsie stierace pre Rio?

VDAKA MOC
Reklama
 

tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Vrzgajuce stierace

Příspěvek od tomasko007 »

Ahoj.
Tie lacne "stierace" z hypermarketov nestoja ani za to 1€ za ktore ich predavaju.
( Podobna skusenost s tymito stieracmi. )
Odporucam ti zajst do obchodu s autodoplnkami, tam ti poradia. pripadne ak pracovnici v autorizovanom servise su ochotny, tiez poradia.
Osobne by som ziadne lacne stierace ani nekupil, kedze teraz v tomto pocasi, mrholenie, hmla, šero, je potrebné mat dobrý výhlad :-)

a pozri si aj https://www.kia-club.net/viewtopic.php?f=20&t=1300
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Vrzgajuce stierace

Příspěvek od BatoNR »

ano pozri si ten link ktory ti poslal tomasko007

ja osobne mam uz 1,5 roka original stierace, ktore boli davane priamo od vyrobcu a zatial som spokojny. Takze kvalita sa naozaj vyplati
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Vrzgajuce stierace

Příspěvek od BatoNR »

chamurapi: len tak mimochodom ako ta poslucha tvoj rocnik 2002? casto sa v nom musi tvoj svokor "vrtat"? :)

z nas co sme tu aktivny pisatelia mame vacsinou rocniky 2008 a novsie
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
Chamurapi
Příspěvky: 2
Registrován: pon lis 30, 2009 1:19 pm

Re: Vrzgajuce stierace

Příspěvek od Chamurapi »

ja som velmi spokojny :) v tom case bola Kia na Slovensku este dost neznamou, tak som sa aj trochu bal ale za ten cas musim povedat ze sluzi perfektne
zopar drobnosti sa samozrejme vyskytlo - v servise (svokor uz nezvladal :) ) som s nim bol 2krat
a svokor menil akurat loziska, svieckove kable, mazali sme este ventilator vetrania a potom uz len pravidelna udrzba
vseobecne najviac problemov sposobilo skore odideniekorejskych suciastok - menili sme velmi skoro vsetky loziska, skoro sa pretrhlo spojkove lanko, a aj svieckovy kabel sa pobabrbal nejak divne - vo vsetkych pripadoch sa servisaci, resp. svokor cudovali ze to malo este vydrzat
ale inak som spokojny nadmieru :)
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Vrzgajuce stierace

Příspěvek od BatoNR »

zaujimave, dufam ze ti bude sluzit aj nadalej
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
Odpovědět