Kedy prezuvate pneu...?

Odpovědět
Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od aladinos »

Kedy budete prezuvat pneumatiky na letne?
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Reklama
 

Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

ja na velku noc 8)
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od visna »

ja rozmyslam ze nabuduci tyzden a hotovo
uz neni na co cakat
RIO II 1,4 sporty 2008
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

to ja jedno asi prezujem uz zajtra, som si nasiel v kolese srob a opravovat sa mi to moc nechce dat :lol:
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od aladinos »

Daju sa kupit take kliny alebo spray ....
Ja bude asi niekedy v Aprily zaciatkom...uvidim este
A kde davate prezuvat ja rozmyslam ze si to sam spravim kedze len kolesa treba vymenit...Je to dobry napad?
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

nad tym sprejom som rozmyslal...
k tej vymene: tiez som minule hovoril kamaratovi ze nechapem ludi co chodia stale prezuvat do servisu, ze ved pokial mam vsetky gumy na diskoch tak je to otazka par minut kym to prehodim. ale bol som vysmiaty, lebo ze oni to aj vyvazuju ....
otazka je ci sa za sezonu oderu tak ze by sa stali nevyvazenymi
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od Matej »

jasne ze treba vyvazit kolesa pred prezuvanim to vam radim ako automechanik
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

Matej píše:jasne ze treba vyvazit kolesa pred prezuvanim to vam radim ako automechanik
hups, tak to teda prehodnotim :oops:
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
anjelic
Příspěvky: 10
Registrován: stř kvě 20, 2009 4:15 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od anjelic »

mam problem..kupil som plechove disky na kia rio ll.....a dali mi k tomu sroby ,vraj original ku kii rio..vie mi niekto poradit kto ma informacie o tychto srobach,lebo mne sa zdaju zbytocne velmi dlhe
Kia Rio Sporty, Midnight Black 13/05/2009
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od Matej »

rio ma matice a nie skrutky
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

anjelic píše:mam problem..kupil som plechove disky na kia rio ll.....a dali mi k tomu sroby ,vraj original ku kii rio..vie mi niekto poradit kto ma informacie o tychto srobach,lebo mne sa zdaju zbytocne velmi dlhe
tak ich zahod a daj tam tie co mas k elektronom. ja to tiez tak riesim
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
shopho
Příspěvky: 34
Registrován: ned zář 27, 2009 4:47 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od shopho »

prezuvate niekto zimne gumy aj na original 14'' elektrony? v inej teme som cital, ze dost ludi kupilo plechace a na ne dava zimne gumy, ale ja si myslim, ze toto ma vyznam pre ludi, ktori maju letne nizkoprofilove pneu na velkych diskoch, ktore by sa mohli v zime (ked je vacsi vyskyt jam a vymolov na ceste) poskodit, preto kupia mensie plechace a nejake balonove gumy.. ale mozno sa mylim..
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

shopho píše:prezuvate niekto zimne gumy aj na original 14'' elektrony? v inej teme som cital, ze dost ludi kupilo plechace a na ne dava zimne gumy, ale ja si myslim, ze toto ma vyznam pre ludi, ktori maju letne nizkoprofilove pneu na velkych diskoch, ktore by sa mohli v zime (ked je vacsi vyskyt jam a vymolov na ceste) poskodit, preto kupia mensie plechace a nejake balonove gumy.. ale mozno sa mylim..
nejde ani tak o tvar disku ako o povrchovu upravu. pri tych srackach co sypu na cesty sa ti tieto znicia
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od Matej »

staf píše:
shopho píše:prezuvate niekto zimne gumy aj na original 14'' elektrony? v inej teme som cital, ze dost ludi kupilo plechace a na ne dava zimne gumy, ale ja si myslim, ze toto ma vyznam pre ludi, ktori maju letne nizkoprofilove pneu na velkych diskoch, ktore by sa mohli v zime (ked je vacsi vyskyt jam a vymolov na ceste) poskodit, preto kupia mensie plechace a nejake balonove gumy.. ale mozno sa mylim..
nejde ani tak o tvar disku ako o povrchovu upravu. pri tych srackach co sypu na cesty sa ti tieto znicia
plechac ti zhrdzavie skor ako elektron......ja mam zimne na origo elektronoch 14 od vyroby a nemam problem zeby sa niejak viac nicili
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kedy prezuvate pneu...?

Příspěvek od staf »

Matej píše: plechac ti zhrdzavie skor ako elektron......ja mam zimne na origo elektronoch 14 od vyroby a nemam problem zeby sa niejak viac nicili
nie som expert, ale neviem ci je toto pravda. plechac vyzera mozno hrdzavy, ale to je len povrchova hrdza, zatial co ta zliatina koroduje do hlbky, co oslabuje cely disk ...
vravim, nie som expert, ale ked som aj ja rozmyslal nad zimnym obutim, vsetci (aj predajcovia) mi tvrdili toto
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Odpovědět