Reklamacia - lak? konstrukcia?

Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

dnes som umyval auto a ostal som velmi nemilo prekvapeny. ako je prechod medzi zadnymi dverami a blatnikom (vid. obrazok: http://img401.imageshack.us/img401/7091/50198617vb6.jpg ), tak na tej hrane blatnika je riadne oplieskany lak od kamienkov. je tam sice ta ochranna nalepka, ale toto je obuchane aj este dost vysoko nad nou. pozeral som aj druhu stranu, ale ta je bez jedineho poskodenia. ked som porovnaval strany tak som si vsimol ze blatnik a dvere poriadne nelicuju a hrana blatnika vytrca nad uroven dvier a prave tam dochadza k tomu poskodeniu.
mate s tym niekto skusenost? myslite ze to vyreklamuju (kedze zaruka na lak sa nevztahuje na vonkajsie mechanicke poskodenia)? alebo to treba reklamovat ako konstrukcnu chybu a nie chybu laku? :oops:
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Reklama
 

Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od aladinos »

Tak urcite by som s tym zabehol do servisu a ked si tam neporadis...tak cez zakonnu poistku nejakeho tvojho kamarata...
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

co myslis ze cez PZP kamarata??? to som teraz nepochopil. ja nemienim tvrdit ze mi to niekto spravil. to je jasne ze to je poobijane od kamienkov od vlastnych kolies. mne ide skor o to ze keby to bolo zrovnane tak ako druha strana tak by sa to nerobilo
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od Matej »

ja mam tiez znicenu viac pravu stranu ako lavu a dnes som to osetril s lakom ktory som si kupil presne podla cisla farby
tomu sa nevyhnes je to tak ze nase auta niesu vyrabane na nase poveternostne podmienky.........
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

Matej: no mne ide hlavne o to ze tie casti karoserie tam k sebe nepasuju (alebo ako to povedat). trvam na tom ze keby ta hrana netrcala von tak by sa tak neodierala :x

PS keby so mnou nemali pochopenie... kde si kupoval ten lak? farby laky, ci u predajcu? napis mi prosim ta znacku a cislo (laku) ;)

PSPS ale aj tak som nasraty.. ono neni problem si to dat spravit, v rodine je autolakyrnik, ale kedze to trci tak sa to bude j*bat stale
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od aladinos »

Behni s tym do servisu...co ti povedia na to podla mna je to chyba na karoserii....a potom uvidis..:D

A co sa tyka tej farby to by som aj ja rad vedel kde sa da kupit ta farba na zatretie lebo spatne mi stale niekto oskiera a ja som oskerel predny naraznik trochu:D
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

horko tazko, ale uznali chybu. zajtra mam prist ze mi posunu trochu dvere aby to lepsie licovalo

PS mali tam uz rio sedan! konecne som ho videl nazivo. keby som mal moznost hned ich menim :)))
PS2 mali tam aj prvy exemplar soul-u. celkom zaujimave po dizajnovej stranke, ale neviem ci by ma niekto nahovoril to kupit
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od Matej »

Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od aladinos »

No ja som vcera umyval auto a mam to vporiadku...tak to asi nebude na kazdej KIA Rio...mozno zla seria:)
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

nie seria.. proste utopene dvere.. nepozornost pri montazi
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
matko1000
Příspěvky: 95
Registrován: sob bře 24, 2007 8:47 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od matko1000 »

Je to pravda.Ja som mal taky isty problem minuly rok ,reklamaciu mi neuznali,musel som si to dat urobit sam,napasoval som si aj dvere sam,a dnes som umyval auto ,a nemal som ziadny problem,takze ozaj su to zle napasovane dvere,bol som pri reklamacii v KII a pozeral som tam 3 RIA a bolo to na dvoch,to jedno malo dvere dobre .
Kia Rio II HB
ORANGE SUNSET
1,4 16V 71kW
R.V. 2007
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od staf »

matko1000 a ty si si to vsimol skor ako ti vznikla nejaka skoda, alebo mas tiez zniceny lak?
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
zajo
Příspěvky: 58
Registrován: ned led 18, 2009 6:22 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od zajo »

cawte to je pravda ta prava strana je vic znicena ako lava prava strana je dost utopena do vnutra a to je ta chyba
tnt
Příspěvky: 39
Registrován: sob kvě 23, 2009 9:57 pm

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od tnt »


prosim ak mate skusenosti s opravou oderkou od kamienkov napiste mi ako to robite.
vdaka

matej > kde si si kupil tu farbu ?
staci ist do auto lakov a pytat si farbu nech mi namiesaju ? staci pytat KIA 08
mam tiez tropical red , ako si mam pytat farbu ?
(ak mas presne cislo napis mi ho prosim)


aky je postup pri oprave oderkov od kamienkov a pod ?
opravoval si s tym aj tie oderky na pravej strane zadnych dveri dole, co mame skoro vsetci .. ?
(to je iba farba alebo farba + lak)

staff > tak tu pravu stranu mam aj ja obuchanu a dvere sa mi zdaju tiez posunute do vnutra,
presne ko pises

dakujem
lukas.ombre
Příspěvky: 2
Registrován: čtv čer 04, 2009 9:40 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od lukas.ombre »

ja mam uplne ten samy problem ta prava strana je nejaka divna. a servise mi rekli ze je to normalni.
KIA RIO 1,4 oranžová metalíza
Koupeno 12/2008 Ostrava
Odpovědět