pneu na rio

Radim009
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 03, 2013 11:19 pm

Re: pneu na rio

Příspěvek od Radim009 »

Ahoj, jaké byste doporučili pneu na léto? Díval jsem se na testy, např. tady http://www.test-letnich-pneumatik.cz, a dobře vychází nové Dunlopky. Nemáte je někdo?
Reklama
 

stanley399
Příspěvky: 50
Registrován: sob úno 05, 2011 5:12 pm
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu na rio

Příspěvek od stanley399 »

Cau, ja som dal matadory mp44 elite3 a max spokojnost, aj sedia, aj spotreba na nich dobra. a to mam 195/55/R15
KIA RIO 1,4 SPORTY HB
TROPICAL RED FACELIFT
r.v. 2011
stanley399
Příspěvky: 50
Registrován: sob úno 05, 2011 5:12 pm
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: pneu na rio

Příspěvek od stanley399 »

BatoNR píše:Teraz na jar som, ked som menil zimne pneu za letne tak tie letne co boli na prednej naprave som dal dozadu a tie co boli na zadnej naprave som dal dopredu. Myslim si ze som ich dal presne tak ako boli. Teda lave na lavu stranu a prave na pravu stranu.

Otazka/Problem:
Pri urcitej ustalenej rychlosti (prakticky stale ked je rychlost ustalena, ked zrychlujem tak je ticho) mi hucia gumy. Pocujem to aj trochu vo vnutri, ale nijak vyrazne. Teraz nedavno mi ocino povedal, ze ked som okolo neho prechadzal, tak to "hucalo ako nakladak" Lenze ziadny nakladak nesiel. Bola tam uuuurcite iba moja Karkulka.

Mam este original pneu KUMHO. Teraz pre letnou sezonou boli pneu vyvazene, volantom mi netrasie, ani netaha do ziadnej strany. Proste vsetko je normalne, len to huci.

Co teraz?
Tak vytaj v klube, mne sa stalo to iste, na zimnych pekne tiche a letne hucia .... uz ich mas suce do srotu, pomoze len vymena pneu :P
KIA RIO 1,4 SPORTY HB
TROPICAL RED FACELIFT
r.v. 2011
janka123
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 10, 2014 11:48 am

Re: pneu na rio

Příspěvek od janka123 »

Ahojte, chcem sa opytat ako je to so zapisom pneu do TP. V TP su alternativy ako napr. 195/55/R15, ja mam zo stareho auta 195/45/R15, chcem ich nahodit na rio, ale to bude asi na pokutu, ze? Ako zapisat novy rozmer do TP?
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW 10/2008 Black
Odpovědět