Leasing na Kia Rio

Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od eMKejx »

10 486,85 euro stalo moje (a nesrotoval som) vravim to bolo po odratati 500e ako nejaka zlava. Kukam prave FA a tam je zlava 420e bez dph cize... Inac gumene rohoze v cene, povinna vybava-lekarnicka, rezerva jasne plnohodnotna s hlinikovym a to iste kolesa, rovno napisem vybava Sporty, vsetci vieme co obsahuje bez rozdielov. A v tejto cene ratajte 115e za folie :)

tiez som si nebral dovolenku na cedule a a zaplatil som im asi tiez do sumy 100e stym ze som si ja nic nechytal ani nemazal ruky. Iba raz som bol na policii a to iba ked mi policajt kukal auto a siel som hned domov. Oni to uz papierovacky myslim za mna spravili...

Co sa tyka po prevzati auta slo uz asi na vypari - hamba... u nas je hned vedla MotorCar-u slovnaftka a dal som tam rozmazlenych 99 oktanov. To bolo aj naposledy :lol: Teraz capujem vylucne Agip 95 a raz do mesiaca alebo tak nejak sa snazim davat 98. Ked mam pocit ze by som z auta mohol dostat lepsi sprint zajdem na Shell a nacapujem lepsiu 98 :D Co sa ale tyka paliva ked som na cestach davam len zo "znackovych" cerpaciek - slovnaft je pre mna akesi minimum.
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
Reklama
 

Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od Matej »

vecsina cerpaciek dovaza benzin zo slovnaftu
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od eMKejx »

len Shell a Agip isto nie :wink:
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od tomasko007 »

ja som dal spolu 10 718 € s DPH ( po zlave 500 € + tmave skla - zlava 66€ + standard vybava + textilne koberceky + darcek - klucenka KIA )
prevzal som auto s cca 2 litrami benzinu ( ak pocitam to, ze nadrz ma 42 l a natankoval som takmer 40 l )
znacky - hodinova zalezitost ( 66€ ), ale predtym 2 tyzdne trebalo cakat na technicky preukaz :?: ( slovenskooo )

Ale nerozumiem doteraz, ak auto prislo vo stvrtok doobeda ( videl som ho uz odparkovane ked som siel okolo ), preco mi ho chceli dat az pondelok poobede ?
Len na moju ziadost a trvanie som ho prevzal piatok tesne pred zaverecnou.
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
jozef-le
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 08, 2009 8:34 pm

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od jozef-le »

Ahojte ja som kupoval v 12/2009 model 2010 stálo 9690,-€ zľava 500€ takže 9190.-€ z leasingovky som dostal poukážku 40€ na benzín mám to cez CREDIUM leasing a dával som akontáciu 2748,-€ a splátky 60 x 124€
Kia Rio II 1.4 16V Midnight Black
Kúpene : 2.12.2009
Stav km pri kúpe : 3
sairex
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 17, 2010 11:28 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od sairex »

Minuly mesiac som kupil auto od jedneho pana z Bratislavy a leasingovka mi dala splatkovy kalendar na 72x188,31€. 29 splatok uz predosly majitel vyplatil, cize mne zostava 43. On mi vsak stale tvrdi ze auto kupil v akcii kedy bola akontacia 300€ a 60 splatok. Auto bolo kupovane v marci 2008. Co vy na to? Vie mi niekto potvrdit tuto jeho ,,rozpravku".
Kia Rio II 1.4 16V Sporty Midnight Black
MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od MaTToS »

Tazko ti to niekdo bude vyvracat ked akontaciu aj pocet splatok si mozes vybrat aku chces ty ... ale zjavne asi tazko mal 60 splatok ked je zmluva na 72 splatok cize neni ocom .
Auto ti dal len za odstupenie leasingu alebo si mu este daval nejake prachy za to ?
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od visna »

sairex ty si kupil 2 a pol roka stare rio za 8000 eur ? To je zo zlata alebo ti k tomu dal este aj garaz a bazen? Rio sporty 1,4 rok 2008 stoji dnes tak okolo 6000 eur s km tak max do 30 000. Ved uplne nove stoji okolo 9000 eur. Aky to ma hacik ? ma to nejaku vyhodu ? nejaky bonus?
RIO II 1,4 sporty 2008
MaTToS
Příspěvky: 274
Registrován: sob bře 14, 2009 5:49 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od MaTToS »

No tak ma to na leasing teda doplati leasing ... keby aj kupil ojazdene dajmetomu za 6500 a da to na leasing tak za to da ajtak 8 tisic € dokopy ale pravdepodobne bol v tom ze auto malo dohromady 60 splatok mat a 29 je zaplatenych a zjavne neratal stym ze tych splatok bolo 72 ajked to mi pride maximalne nezodpovedne kupit nieco, podpisat leasingovu zmluvu a nevidiet cierne na bielom kolko je splatok v zmluve :shock: Za chyby sa plati nuz -
KIA RIO II Sporty 1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG Solaris + folie by SAXO
Obrázek :arrow: LPG
Obrázek
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od visna »

No to je pravda, asi mu islo o ten lizing.
RIO II 1,4 sporty 2008
sairex
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 17, 2010 11:28 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od sairex »

No aby som to vysvetlil. Inzerat bol postaveny takto: odstupenie leasingu - 60x188,31€ ,30 splatok vyplatenych, odstupne 200€ = poplatok leasingovke za prevod LZ. Cize som zaplatil len leasingovke za prevod na moje meno a dalej splacam leasing. (jasne ze plus havarijna, PZP a znacky) Nemal som dovod neverit majitelovi, lebo vyzeral doverihodne. Mimochodom nadporucik policie. Tak mi povedzte komu sa v dnesnej dobe da verit? To ze sa jedna o 72 splatok som zistil az po tom co som isiel vyplatit prvu splatku. Totiz podpisoval som iba dodatok zmluvy v ktorom nie je ani zmienka o pocte splatok. Pocet je len v splatkovom kalendari, ktory som podpisal az po podpise dodatku. Cize leasingovka uz v momente podpisu dodatku bola ,,na koni" ze mala moj podpis na papieri. Vyjde ma 8000€, ale ako pisal Mattos, keby som aj zobral 6000-ve a dal si ho rozpocitat tak by ma vyslo asi rovnako. Sice ma viac nabehane, ale bolo jazdene BA-TV. Takze asi tak.
Ja som sa nechal oklamat a preto berte toto ako ponaucenie :D
Kia Rio II 1.4 16V Sporty Midnight Black
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od BatoNR »

sairex: dakujem za ponaucenie, ako vidno "Podvodnici s.r.o." su vsade (to myslim tu leasingovku a nie chlapika). Ozaj a chlapik ti nedal kopiu jeho leasingovej zmluvy??? Co tam mal napisane? Ak povedal, ze ju stratil tak potom je naozaj nejaky rozpravkar, ale ak ti da kopiu zmluvy a tam bude napisanych 60 splatok, tak potom su to naozaj Podvodnici s.r.o.

asi sa opytam za vsetkych: v ktorej spolocnosti mas leasing?
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
sairex
Příspěvky: 7
Registrován: pát zář 17, 2010 11:28 am

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od sairex »

BatoNR píše:sairex: dakujem za ponaucenie, ako vidno "Podvodnici s.r.o." su vsade (to myslim tu leasingovku a nie chlapika). Ozaj a chlapik ti nedal kopiu jeho leasingovej zmluvy??? Co tam mal napisane? Ak povedal, ze ju stratil tak potom je naozaj nejaky rozpravkar, ale ak ti da kopiu zmluvy a tam bude napisanych 60 splatok, tak potom su to naozaj Podvodnici s.r.o.

asi sa opytam za vsetkych: v ktorej spolocnosti mas leasing?
Samozrejme ze kopiu mi nedals odovodnenim ze mi ju netreba ze setko je v dodatku. Vraj ju hned po tom ako odisiel z leasingovky a prisiel do prace strcil do skartovacky. No usudte ci je toto normalne. Podla mna neni vylucene ze sa majitel s tou pani s leasingovky na mna dohodli. Videl ze mam zaujem a ze sa mi paci to auto a ze som ,,mlady sprosty" tak som bol lahka korist. Ale ako sa hovori, kazdy sa uci na vlastnych chybach.

A aka leasingovka? Nemozem napisat aby ma nahodou neudali... ale skus si precitat prvy prispevok v tejto teme :D
Kia Rio II 1.4 16V Sporty Midnight Black
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Leasing na Kia Rio

Příspěvek od BatoNR »

to bol dobry vtip ze Leasingovu zmluvu do skartovacky. Vazne som sa pobavil asi ako na tomto:

otazka: Dezo ty s kym bankujes?
odp: so Socialnou poistovnou
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
Odpovědět