Cena

Odpovědět
Carter
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:29 am

Cena

Příspěvek od Carter »

Do konce cervna bych si chtel koupit bud pro ceeda nebo i20ku. Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi jak to bude s cenami. Momentalne dava kia i hyundai na oba vozy slevu 25kkc. Nema nekdo nejake informace do kdy tyto slevy budou nebo jestli v tom cervnu nezlevni/nezdrazi?
Reklama
 

tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Cena

Příspěvek od tomasko007 »

nemal si na mysli skor Ceed a i30 ?
i20 je nizsia trieda ako Ceed ...
A dost pochybujem, ze niekto vie presne ako sa budu vyvyjat ceny do buducna .. mozno nejaka vestica
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
Carter
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:29 am

Re: Cena

Příspěvek od Carter »

Nn, mel jsem na mysli i20 a Ceed. Puvodne jsme premyslel o i20 ale obeslal jsem mejlem prodejce kia a hyundai, mel jsem zajem o i20 a ze zvedavosti jsem napsal ze mam zajem i o i30 a ceeda. Muj mejl se tykal toho jake mi muzou nabidnout vyhody. Cekal jsem ze nic moc. K ceedu mi nabidli klimu zdarma takze me vychazi skoro stejne jako i20. Na i30 a i20 prakticky nabidli jen zakl. vybavu...
K tomu ze nikdo nevi jak se cenova politika bude vyvijet si dovolim nesouhlasit. Napr. prodejce Suzuki mi potvrdil ze akce na Swift a jine se bude prodluzovat, coz se taky stalo a taky mi prozradil ze kolem cervna prijde nastupce Swifta za docela zajimavou cenu...
Carter
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 01, 2010 11:29 am

Re: Cena

Příspěvek od Carter »

myslim si ze po cervnu prijdou slevy protoze do konce cervna budou lidi kupovat auta vic kvuli zrychlenemu odpisu. Pak uz zajem o auta polevi. Ale to jsou jen me spekulace...
tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Cena

Příspěvek od tomasko007 »

No ja mam negativnu skusenost z Hyundai, nemali ochotu mi dat cokolvek naviac. pricom Kia mi hned ako predajca dal zlavu 500 € + povinnu vybavu ( lelarnicka, lano, trojuholnik cca 45 €) + zlavu 50% ( 66 € ) na folie na zadné sklá.
Suzuki tiez mal ochotu, ale skoda ze vtedy nemali taky model, aky som chcel skladom a trebalo na neho cakat 4-5 tyzdnov :-(

Ak uz take odhady davame, neviem ako u vas v CR, ale u nas ceny neporastu, skor budu drzat taku uroven ako teraz, uz len vzhladom k tomu ze Renault s modelom Fluence ( v plnej vybave za 14 000 € ) by ich prevalcoval.
A podla predajcu Renault - Dacia ... tak modely Sandero, Thalia + novy DUster su uz teraz na 3 mesiace dopredu vypredane. Z coho my vypliva ze o lacne auta maju ludia zaujem, takze silne pochybujem aby strategia ostatnych znaciek bola vo zvysovani cien.
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
Odpovědět