Tak už ji někdo máte? Napište zkušenosti.

Odpovědět
Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Tak už ji někdo máte? Napište zkušenosti.

Příspěvek od Joey »

Uvažuji o koupi nového auta a toto je můj velký favorit. Pokud ho už někdo máte, tak napište zkušenosti s tímto autem.
Dík.
Reklama
 

creater
Příspěvky: 28
Registrován: úte zář 19, 2006 4:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creater »

mám Sorento tak jsem využil při návštěvě servisu možnost se projet Ceedem 1.6 CRDi-první dojem- vzhledově hezké auto bez zbytečných designérských výstřelků, interiér minimálně o generaci dál než u Sorenta, při jízdě nic nedrnčí, nechrastí a nebouchá(u Sorenta taky ne :wink: ), dobrý přístup na všechny sedačky i do kufru, na můj vkus přeposilované řízení ( u Sorenta taky ale vzhledem k velikosti to není tak markantní) a celkem zaregistrovatelná díra při nástupu turba. Suma-velmi příjemné a hezké auto s dobrou výbavou, cenou a jízdními vlastnostmi s bezkonkurenční zárukou, já bych si ho klidně koupil.
Kia Sorento 2.5CRDi EX A/T-mám ho rád :-)
creater
Příspěvky: 28
Registrován: úte zář 19, 2006 4:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creater »

tak Cee´d s motorem 1.4 porazil ve srovnávacím testu Světa Motorů Škodu Octavii a Citroen C4.(v testu byl označen jako jasný vítěz)
Cee´d plusy:-délka záruky
-skvělý poměr ceny a výbavy
-vnitřní prostor
-výkonný motor
mínusy:-řízení bez zpětné vazby
-slabší účinek světlometů
-neoriginální design
Kia Sorento 2.5CRDi EX A/T-mám ho rád :-)
Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Příspěvek od Joey »

Dík za info. Hned si ho půjdu koupit :) . Jinak právě 1.4 LX mám už objednanou, tak mám radost, že dobře dopadla v testu.
creater
Příspěvky: 28
Registrován: úte zář 19, 2006 4:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creater »

Joey píše:Dík za info. Hned si ho půjdu koupit :) . Jinak právě 1.4 LX mám už objednanou, tak mám radost, že dobře dopadla v testu.
jj, dobře děláš :D :D
Kia Sorento 2.5CRDi EX A/T-mám ho rád :-)
Ado75
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 17, 2007 10:27 pm
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Kia Cee'd

Příspěvek od Ado75 »

Vlastním vozidlo Kia Cee'd, výbava EX, v porovnaní s Golfom má lepší podvozok, brzdy a motor 1.4 výkon 80,2 KW/110 koní, porovnávam k motoru Golfa 1.6. Zatiaľ ťažko robiť ďalšie prognózy vozidlo mám 2 týždne a mám zatiaľ najazdené len 1050 km. Čo sa týka spotreby neni to nič moc, počítač mi ukazuje priemer 7.9 l/100 km, čo sa mi vidí dosť. No uvidíme. :shock:
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

Joey píše:Dík za info. Hned si ho půjdu koupit :) . Jinak právě 1.4 LX mám už objednanou, tak mám radost, že dobře dopadla v testu.
jak na ni budeš čekat dlouho na tu 1.4 kluci slovenský nestíhají vyrábět motory zatím jsou 1.6....
Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Příspěvek od Joey »

No měla by být někdy v březnu. Doufám že to stihnou do poloviny března, páč bych s ní chtěl jet ve druhé půlce na delší výlet. Tak držte palce, ať ju mám. :D
milosh
Administrátor
Příspěvky: 188
Registrován: ned srp 28, 2005 11:30 am

Příspěvek od milosh »

Dnes jsem videl jednu u nas v UL, krasavec, bila na cerno-stribrnych kolech, byly to minimanle 17" 8)
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

k tomu mě napadá otázka. Neví někdo jestli se na Cee'da 17" dají vůbec dát? Prodejce tvrdí, že zatím není na 17ů kola Cee'd u nás homologovaný...To je strašný, pač já plánoval 18"...
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

Myslím to z hlediska papírů. Pač je mi jasný, že technicky se tam asi vlezou i 18ky či 19ky, stejně jako na Golfa....
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

prvni dojmy

Příspěvek od Jri »

Tak jsem to včera přivez domů.První překvapení mě čekalo u prodejce.
Měl jsem objednaný model 1,4 LX + metal + dálku s alarmem.Tedy zhruba 383 000,-Kč.Prodejce,aby dodržel termín,mě bez navýšení nabídl
auto s ESP,6 repro,vyhřívaná a el.ovládaná zrcátka.Jestli máte někdo nějaký dotaz,tak napište.
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

nabidka prodejce

Příspěvek od Petos »

takze 1.4 LX + ESP + metla? nebo dokonce EX??? Upresnit prosim. Dekuji
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

Uvítám jakýkoliv postřehy a dojmy z motoru!!! Klidně se rozepiš!! :)
Baky
Příspěvky: 3
Registrován: čtv dub 19, 2007 7:32 pm

Příspěvek od Baky »

Je to super auto,tiché, spotřeba 6,9 najeto cca 500km většinou po městě. Dostatek místa vzadu a dostačující kufr. Lepší než Fobia... :wink:
Kia cee'd 1,4 LX
Odpovědět