kontrolka

Odpovědět
hoja
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 07, 2006 3:25 pm

kontrolka

Příspěvek od hoja »

Dve výhrady k Picantu - chýba mi kontrolka rozsvietenia svetiel (klasická zelená) a regulácia osvetlenia palubovky. Váš názor?
hoja
Reklama
 

ado
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 19, 2007 10:03 am

Příspěvek od ado »

kontrolka chyba,no na tu reg. si nepotrpim.....no musim ale priznat,ze s autickom sa este len zoznamujem.... :shock:
creater
Příspěvky: 28
Registrován: úte zář 19, 2006 4:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creater »

ado píše:kontrolka chyba,no na tu reg. si nepotrpim.....no musim ale priznat,ze s autickom sa este len zoznamujem.... :shock:
má to tak i Sorento, regulace na přístroje mi nechybí ale kontrolka na světla by se hodila :? :?
Kia Sorento 2.5CRDi EX A/T-mám ho rád :-)
land
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 11:27 am
Bydliště: Praha - Kolín - Říčany

Kontrolka potkávacích světel...

Příspěvek od land »

...chybí i v Sephii II/Shume. Krátce po koupi jsem si toho všiml, ale nijak zvlášť mě to nedrtí. Pak jsem si to znovu uvědomil, když se mě na to ptal táta, kterej chtěl to auto ode mě koupit. Fakt je, že se u mě vyvinul takovej zvláštní neurotickej tik - místo pohledu na kontrolku poslepu nahmátnu páčku a znovu ji zkouším otáčet na doraz... aspoň nechrápu... :D
Kia Sephia II 1.5 2000 klima
hoja
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 07, 2006 3:25 pm

Příspěvek od hoja »

...s tým tikom máš pravdu, aj ja to riešim tak. Takže zrejme Kórejci túto kontrolku nepotrebujú v žiadnom aute. No mohli si trochu omrknúť európske zvyky, kým sem "vtrhli"...
hoja
Dudasek
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 07, 2007 12:08 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

kontrolka

Příspěvek od Dudasek »

Taky mi to ze zacatku vadilo, ale zvykl jsem si to kontrolovat, jak rikate :) Uz mi to ani neprijde, tlumeni palubovky to mi nechybi.
Dudas (KIA Picanto 1,0 LX+)
Ali Ghator
Příspěvky: 16
Registrován: čtv srp 09, 2007 8:21 pm

Příspěvek od Ali Ghator »

Pro kontrolu je výstupek na páčce pod volantem,lze kontrolovat i hmatem.
Edmond
Příspěvky: 19
Registrován: sob kvě 31, 2008 6:07 am
Bydliště: České Budějovice

kontrolka rozssvícených světel

Příspěvek od Edmond »

Mám Picanto 1.1LX dovezené z Německa a tam je kontrolka nastředním panelu vedle kolečka nastavení výšky(3 pozice) světel.
Edmond
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

to AliGhator: ten výstupek není pro kontrolu, ale aby šlo vůbec páčkou otočit :lol: . I když k té kontrole to může také sloužit, byť rychlejší je asi kouknout na symboly na páčce..

to Edmond: no jo no, holt v Německu mají vždycky výbavu o něco pestřejší no..Zřejmě trh je nutí..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Odpovědět