kia PRO_ceed/pro_SMEJD...aneb, jak prichazim o iluze...

Odpovědět
Stingrik
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 11, 2008 7:08 pm

kia PRO_ceed/pro_SMEJD...aneb, jak prichazim o iluze...

Příspěvek od Stingrik »

Zdravim vsechny, jen o par postrehu se chci podelit.

mam pro_ceed 1.6 Diesel , max. vybava.

po 3000 km.

1. Pri volnobehu neco drnci ve stredovem panelu (pri tlaku na panel drnceni usnane).
2. Pri 160 km/h se ozve z utrob nasavaciho ustroji takovy piskot, ze si to jen malo kdo dokaze predstavit pokud to neslysi...Jsem moc zvedavej jak tohle budou spravovat...
3. Motor pri rozjezdu tak klepe, ze to vypada, ze se rozsype..
4. Spojka cuka jako u octavie s najetejma 200 000 km...
5. A jako bombonek na konec mi to predali s klimou kterou kdyz zapnu tam musim otevrit okna abych ten smrad vyvetral...Takze se ji ani neracili vydezivnfikovat po tech 4 mesicich co jim stala na salone...

jinak je vse super, jede apod. ale co je moc to je priliz...,zitra se chlapci v servisu maji na co tesit...
Reklama
 

mates
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 20, 2008 12:53 am

Mně přetápí

Příspěvek od mates »

To buď rád. Když jsem si ji kvůli nesnesitelnýmu přetápění nechal měnit já (automatickou za jinou automatickou), dali mi smradlavou a s ještě víc poškrábaným displayem než tu původní. A přetápí furt!! :x Ocením každou radu jak řešit to topení. matysek@email.cz
peter38
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 18, 2008 7:06 pm
Bydliště: PRESOV

Re: Mně přetápí

Příspěvek od peter38 »

Ved to nemas zaruku ???
Tak na tymto fore budem uz prispievat minimalne najdeta ma tam kde Bedu ;)
(sorry Beda ale musel som to okopirovat) :D :D :D
Stingrik
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 11, 2008 7:08 pm

zaruka

Příspěvek od Stingrik »

mam zaruku, ale kdyz budu 7 let jezdit kazy mesic 2x do servisu tak driv prijdu o nervy nez o zaruku !!!!!

Ted pro zmenu lupe v rizeni, ale takovy rany pri otaceni na miste jsem jeste neslysel, nechutny, takze zase (uz po 5te) do servisu, menit auto vsechno !!!!!!! Daji se pozadovat prachy za tohleto ? me to stoji cas a cas jsou penize sakra...
czebrda
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 07, 2008 4:30 pm

5 dni...

Příspěvek od czebrda »

me 5 dni po prevzeti odesel posilovac brzd, coz je celkem neprijemna zavada rekl bych...
Odpovědět