Nové auto

Odpovědět
Jirka
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 02, 2007 11:55 pm

Nové auto

Příspěvek od Jirka »

Zdravím,chtěl bych si koupit nový vůz SW 1,4 comfort.Ročně najedu asi 15 000 km.můj nejbližší prodejce je v Uherském Hradišti,nekupoval tam někdo z vás Ceeda?A nabízejí k tomu třeba nějakou příplatkové díly?Já bych třeba chtěl 17 lité kola,střešní nisič,xenony.Když tak napiště jak jste spokojení s vašimi vozy,díkec Jirka :)
Reklama
 

Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Jestli najedeš pouze 15t km ročně, tak je 1,4i ideální volba (náklady, garanční prohlídky atd...). Nekupoval jsem u tohoto prodejce, ale dnes bych se už asi neptal pouze u jednoho prodejce. I když by byl z větší dálky, zkusil bych osobní návštěvu. Krásný článek o "hádání o cenách" je ve Světě motorů, pár čísel dozadu. Povedlo se jim uhádat slevu na cee´da cca 30t. Kč, což už za pár km navíc asi stojí..Takže pár návštěv v různých autosalonech se vyplatí..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Sid
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 11, 2008 4:08 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Sid »

Kup si auto v německu. ja jsem usetril 100000
Jirka
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 02, 2007 11:55 pm

Příspěvek od Jirka »

A jak je to s převodem a všechno kolem vyřízení papírů?
Sid
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 11, 2008 4:08 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Sid »

auto koupis v nemecku s papirama. odhlasis nemecky technicak. pravezes na prevozove nem. znacce a pak to prihlasis na ceskem insp. jen musis na ev. kontrolu a na technickou uz za dva roky bo to uz je ,,druhy" majitel. Dostal jsem 1,6 CRDi v EX nemecke vybave. tj. tempomat, ESP, 10 airbag. pripojeni na iPOD. sit na psa, 16´kola 205, destovy senzor, sibrdach, el. sklopna zrc+vyhrivani a stelung, vyhr. sedacky, polokuze, mlhovky vyhrivani pr. okna atd... za 495000
peto
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 06, 2008 12:18 pm

Příspěvek od peto »

2 SID:

posli link na nejaky nemecky cennik

dik
Sid
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 11, 2008 4:08 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Sid »

Podívej se na německé stránky kia.de Mají tam výbavy ex a tx. lx je osekaná verze pro socky. Mně osobně to přivezli přes Hekru v Neplachovicích. Přihlásili a pokryli leasing...
1.6 CRDi Full
lala
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 18, 2009 9:31 pm

Re: Nové auto

Příspěvek od lala »

No ja si ted koupil 1.6 sw v Brne na Jihlavske a dostal jsem slevu 26500kc a koberecky k tomu.
pov
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 20, 2009 6:16 pm

Re: Nové auto

Příspěvek od pov »

ja mam svyho ceeda z hradiste, koupit ho tam neni problem, ale nedoporucuju tam jezdit do servisu, jsou naprosto neschopni. Neumi seridit ani rucni brzdu (poprve jsem auto vubec nezabrzdil, a podruhe mi ji seridili na jeden zub, navic leve kolo brzdilo vic nez prave), navic praci neumi dotahnout dokonce. Po 30 000km servise, kdyz jsem odjizdel a u shellky chtel zabrzdit tak jsem se malem zabil. (vycistili prej brzdy a odzkouseli na valcich - coz me teda moc nepresvedcilo kdyz to prvni 3km nebrzdilo, navic 500km po servise mam pocit jako by mi schvalne vymenily kosti na stabikach za starsi, je to bida).

jinak auto mám od června(služebák), 1,6cvvt, průměr 7,8-7,9L/100, aktualne 32.000km, zasadni problem zadnej, jen jsem mel problem s brzdama(za studena jakobych mel v deskach kaminky)
Kia Cee´D SW 1,6CVVT

Golf 1 1,8 16v on DCOE 45, Koni, superpsrint, powersprint, sparco, omp, carter, redline, prothane, ThermoTec, Bidrin OCT, SPAL, wilwood, Exip 7x16"

F125P 1500, mattig, bilstein, weber
Renton
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 03, 2009 2:46 pm

Re: Nové auto

Příspěvek od Renton »

Dobrý den,
také uvažuji o koupi ceeda sw 1.6 cvvt. Chtěl jsem se v něm projet, ale nikde v blízkosti jsem nenašel předváděčku ani nikoho kdo ho má. Svezl jsem se se známým 1.4 cvvt - najeto cca 2000 km ale docela mne zklamal výkon. Auto není vůbec pružné, zrychlení v posouzení se služební fábií 1.4 55kw opravdu bída. Za fábii když vezmu tak i na 5 je cítit při sešlápnutí plynu akcelerace - rychlost kolem 110 -120 km/hod. Kdežto u ceeda jen pozvolné zrychlování u všech rychlostí. A protože jsem četl, že vmezi 1.4 a 1.6 není skoro rozdíl - trošku mne to děsí. Nepotřebuji závodit, ale aby auto zabralo při předjíždění, vyjíždění z vedlejší a podobně. Prodejce tvrdí, že se to zajetím zlepší a tak se chci zeptat vás kdo máte 1.6 cvvt zda se pružnost auta a jeho odpověď na plyn zlepšila zajetím a po kolika km či ne. Děkuji za odpovědi a zkušenosti.
MILOKA
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 11, 2008 10:07 pm
Bydliště: Kladno

Re: Nové auto

Příspěvek od MILOKA »

Koupil jsem 1,6CVVT cca před dvěma roky.Pro větší akceleraci musíš motor pořádně vytočit,při 5-6ti tis ot.tahne celkem dobře.Motor má variabilní časování ventilů,takže výkon je závislý na otáčkách,takže,neboj se podřadit a šlápnout na plyn,v případě potřeby akcelerace.Přešel jsem na Ceeda z Felicie 1,6 55kW,ale tento motor měl zátah i na cca 2500ot,takže jsem si musel zvykat trochu šlápnout na plyn.
Odpovědět