Dobrá možnost koupě

Odpovědět
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Dobrá možnost koupě

Příspěvek od Vlasta »

Pánové,v Kolíně v Kia prodejně nabízí prodejce (jezdím za ním pro info) Cee´d 1.6 CRDi LX se slevou 30.000,- a prý klidně ještě půjde níž..Je to předváděčka,která má najeto 215km..Barva je 8Q-béžová.....Pak tam má cee´d 1.4 BASE-to není předváděčka,ale sleva na ni je taky..Novou Carens mají se slevou 115.000!!!!!!!! na Cerato je 40.000,- S tou 1.6 CRDi jsem se minulý týden vezl a motor je fakt dobrej...
Reklama
 

Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

hm...tak to je zajimavy, ja jsem kupoval Ceed 1,4 base, ale s dobrou vybavou, tzn. dalkove ovladani centralniho zamykani, ESP, nastavitelna sedacka ridice i spolujezdce atd, predvadecku, a stalo to o 80.000 min nez normalne. mel najeto 500km. to jde ne?
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

normalno jsem tam uz v zakladu mel klimosku, el. okna, atd. skoda jen ze jsem nemel alu kola, ale jinak ta priplatkova vybava da se rict ze byla uplne zdarma + jeste sleva na auto. kdyz jsem to spocital tak by mi to vyslo bez slevy na 420.000. tak si to spocitejte..a hlavne ta barva je libova. ja jsem nejdriv myslel ze bila je na nic, ale pak kdyz jsem to videl tak jsem rekl ze snad hezci barva na to auto neni, vypada to moc moc moc pekne....
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Jak dlouho ho máš??Já ho mám od půlky února a asi tak do dubna jsem potkal na silnici jen jednoho cee´da a to právě s bílou barvou,většinou na jižní spojce...Slevu jsi dostal teda pěknou :wink:
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

Cobra_Ike píše:normalno jsem tam uz v zakladu mel klimosku, el. okna, atd. skoda jen ze jsem nemel alu kola, ale jinak ta priplatkova vybava da se rict ze byla uplne zdarma + jeste sleva na auto. kdyz jsem to spocital tak by mi to vyslo bez slevy na 420.000. tak si to spocitejte..a hlavne ta barva je libova. ja jsem nejdriv myslel ze bila je na nic, ale pak kdyz jsem to videl tak jsem rekl ze snad hezci barva na to auto neni, vypada to moc moc moc pekne....
Ja mam taky bilou a je opravdu supr!!
Kia Cee'd 1.4 EX, ALU, ESP
mesaany
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 09, 2007 8:49 am

Příspěvek od mesaany »

Tak jsem se byl informovat v Kolíně na tu skvělou nabídku a byl jsem přímo zděšen neprofesionálním přístupem prodejce, v autosalonu jsem si připadal spíš jako v autobazaru než jako v prodejně nových vozů.
Vrcholem všeho bylo prohlášení prodejce, že v této provozovně není k dispozici servis vozidel KIA. Nakonec jsem si svého nového cee´da objednal v autosalonu UNIKOM v Kutné Hoře, po zkušenostech s Kolínským autosalonem jsem si připadal jako v pohádce (perfektní nový autosalon, plně vybavený autoservis, výborný přístup a fundovanost personálu)
Vřele doporučuji...
Hurdis
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 15, 2007 8:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurdis »

bývalou předváděčku mám také, jezdila jako demo 4 dny, jako protihodnotu jsem dostal zdarma přepážku na N1, tažné zařízení a defend-lock
Kia Cee´d CRDi LX
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Ted už tam mají i servis..neříkám,že jsou skvělý..já tam jezdím jen pro info..auto dávám do Prahy do Dolnisu..Jinak v Kolíně mají momentálně tohle

Cee´d: 1.4 Base bílá (2x) a červená(bez met.)
1.6 LX béžová slevy cca 30.000,- ta fotka výše patří k 1.6 béžové barvy

Cee´d SW: 1.6 EX tmavě modrá, plus 16" alu,sleva 15.000,- a momentálně 465.000,-
Odpovědět