Cee´d v prevedení N1

Odpovědět
jupi
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 17, 2007 10:26 pm
Bydliště: Trnava

Cee´d v prevedení N1

Příspěvek od jupi »

Má niekto Cee´d v prevedení N1 ? Ak ano, ako je tam tá mriežka monontovaná ? Jej demontáž nie je problematická a nenaruší estetiku interieru auta ? Potreboval by som trošku odborný popis.
Ďakujem za info.
Reklama
 

Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Cee´d v prevedení N1

Příspěvek od Vlasta »

jupi píše:Má niekto Cee´d v prevedení N1 ? Ak ano, ako je tam tá mriežka monontovaná ? Jej demontáž nie je problematická a nenaruší estetiku interieru auta ? Potreboval by som trošku odborný popis.
Ďakujem za info.
Sice mřížku nemám,ale shodou okolností jsem byl u prodejce a zrovna řešil,proč je ve velkém techničáku napsáno combi...odpověděli mu,že rovnou připravený na N1,tak to asi těžké nebude...Ale zeptal bych se..
DavidB
Příspěvky: 18
Registrován: čtv črc 05, 2007 5:52 pm
Bydliště: Praha

Re: Cee´d v prevedení N1

Příspěvek od DavidB »

Já mám auto v N1 objednané, snad za 14 dnů přijde. Ale oblezl jsem to u prodejce.

První pitomá věc je, že mříž nejde posunout za 1. řadu sedadel. Umístění za druhou řadou je jediné možné. Co jsem to studoval, po odmontování (ovšem proč bys to dělal) není nijak narušena estetika interiéru, mříž ve viditelné části drží za dva úchyty těsně nad úrovní horního konce opěráku sedadel. Dole v kufru jsou opět dvě obdobné úchytky.

S tou nemožností mříž posunout dopředu mě to hodně mrzí, ale co se dá dělat..
jupi
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 17, 2007 10:26 pm
Bydliště: Trnava

Re: Cee´d v prevedení N1

Příspěvek od jupi »

DavidB píše:Já mám auto v N1 objednané, snad za 14 dnů přijde. Ale oblezl jsem to u prodejce.

První pitomá věc je, že mříž nejde posunout za 1. řadu sedadel. Umístění za druhou řadou je jediné možné. Co jsem to studoval, po odmontování (ovšem proč bys to dělal) není nijak narušena estetika interiéru, mříž ve viditelné části drží za dva úchyty těsně nad úrovní horního konce opěráku sedadel. Dole v kufru jsou opět dvě obdobné úchytky.

S tou nemožností mříž posunout dopředu mě to hodně mrzí, ale co se dá dělat..
Až to budeš mať doma, daj vedieť ako to vypadá v praxi, jedná sa mi o odpočet DPH vo firme.
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

N1

Příspěvek od MP1 »

Ja ho už mám doma, ale k demontáži som sa ešte nedostal.
1.6 EX AT
DavidB
Příspěvky: 18
Registrován: čtv črc 05, 2007 5:52 pm
Bydliště: Praha

Re: Cee´d v prevedení N1

Příspěvek od DavidB »

Takže posílám slíbené fotky. První dvě jsou celky přepážky z druhé řady sedadel a z kufru, druhé dvě jsou detaily uchycení. Nahoře je z každé strany jeden úchyt pro šroub z pohledu od sedadel, dole jsou dva šrouby na karoserii u rezervy.

V přepážce je v jejím středu výřez např. pro vození lyží. Drží na dvou pantech v horní části a otevřít lze tak, že odšroubuješ dva šrouby v dolní části výřezu. Na tohle stačí ruka, ty dva šrouby jsou v plastovém výlisku. Co je ale zároveň jejich nevýhoda, protože po pár zvednutích podlahy zavazadlového prostoru máš ty dva šrouby výřezu pro lyže totálně ohnuté. Na tohle designer nepomyslel...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LiborF
Příspěvky: 3
Registrován: ned srp 19, 2007 12:56 pm
Bydliště: Košice

N1

Příspěvek od LiborF »

Ja som Ceed v prevedení N1 kúpil na Slovensku, a prepážka je tam riešená trochu inak. Skúsim to nafotiť a hodiť to potom sem.
Tak som sa konečne dostal k foteniu - tu je N1 prepážka zo slovenského Ceed-a.
Priečka má sklopné okno (skoro cez celé sedadlá) - skrutka sa dá povoliť rukou - prepážka leží potom na dne kufra. Na vybranie celej je potrebné povoliť vrchbé skrutky (rukou) a spodný úchyt (krížový alebo M10). Celá zadná stena je polepená materiálom ako dno kufru.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Hurdis
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 15, 2007 8:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurdis »

Hm, tak ta druhá varianta vypadá podstatně zajímavě, já mám bohužel tu první.
Kia Cee´d CRDi LX
Odpovědět