Konfigurator ceed

Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Tuning Kia Ceed

Příspěvek od Cobra_Ike »

informoval jsem se ohledne narazniku od sportovniho modelu kia ceed XR a je to fakt bomba. objednal jsem predni naraznik XR, zadni naraznik XR, prahy bocni XR, masku predni XR, spoiler na 5 dvere, kozeny volant, kozenou hlavici radici paky, orig. parkovaci senzory do predu a do zadu, vyhr. sedadla a cely mi to vyslo i s lakovanim a instalaci na moc peknou castku, a auto pak vypada velmi huste!! jeste jsem sehnal 17 alu kola chrom z bmw m3 (repliky). to bude mazec....
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Reklama
 

Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

kozeny volant a kozena hlavice radici paky je snad uz ve standardu ne? a na kolik te to vyslo? konkretne ten horni zadni spojler vcetne toho lakovani?
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Kia Ceed

Příspěvek od Beda »

Cobra_Ike píše:informoval jsem se ohledne narazniku od sportovniho modelu kia ceed XR a je to fakt bomba. objednal jsem predni naraznik XR, zadni naraznik XR, prahy bocni XR, masku predni XR, spoiler na 5 dvere, kozeny volant, kozenou hlavici radici paky, orig. parkovaci senzory do predu a do zadu, vyhr. sedadla a cely mi to vyslo i s lakovanim a instalaci na moc peknou castku, a auto pak vypada velmi huste!! jeste jsem sehnal 17 alu kola chrom z bmw m3 (repliky). to bude mazec....
Originalni parkovaci senzory jsou zbytecne drahe, v servisu mi nabizeli instalaci Jablotronu a vyjde to skoro na polovic :!:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

No cely by to vyslo na nejakych 45 - 50tis. coz neni tak spatny, auto pak vypada uplne jinak no, ale nechci to ted ani instalovat na auto, protoze brzy bude zima a nechci to nicit..pockam si na jaro. a volant se nedela v zakladu v kuzi, ja jsem mel trochu divnou vybavu v tom..ale nevadi :)
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Cobra_Ike píše:No cely by to vyslo na nejakych 45 - 50tis. coz neni tak spatny, auto pak vypada uplne jinak no, ale nechci to ted ani instalovat na auto, protoze brzy bude zima a nechci to nicit..pockam si na jaro. a volant se nedela v zakladu v kuzi, ja jsem mel trochu divnou vybavu v tom..ale nevadi :)
Ani jsem nikdy nepremyslel nad tim, ze by zima nejak nicila spoilery :roll: teda pokavad clovek nebydli v nejaky horsky oblasti, kde si musi prohrabovat cestu sam :shock: pak beru, ze se spoilery poskodi, kdyz budou slouzit jako pluh. Koukal jsem, ze jsi z Prahy, tak pokavad nebudes jezdit po horach, tak bych se o ne moc nebal, protoze lak by mel vydrzet to same, co vydrzi lak na naraznikach, nemyslis :?: Pravda je, ze to bude bliz k te zrave soli a o to castejs se budou muset asi ocistit :?

Tony píše:kozeny volant a kozena hlavice radici paky je snad uz ve standardu ne? a na kolik te to vyslo? konkretne ten horni zadni spojler vcetne toho lakovani?
Kozenej paket je standard leda pro EX. Podle prospektu verze BASE, LX a EX BASE kozeny paket ve standardu nemaji. Lakovany horni spoiler by mel stat priblizne ~4400Kc bez ceny montaze :idea:
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

No problem neni uplne v tom ze se ponici lak, ale v tom ze vetsina lidi neumi v zime jezdit vis..mysli si ze kdyz maji zimni pneu tak muzou jezdit rychle ale neni to uplne tak, ze? bojim se aby me nekdo nenaboural zezadu..sice pojistovna to zacaluje ale je to zbytecny si ty krasny narazniky nicit. takze si radsi pockam.
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Cobra_Ike píše:No problem neni uplne v tom ze se ponici lak, ale v tom ze vetsina lidi neumi v zime jezdit vis..mysli si ze kdyz maji zimni pneu tak muzou jezdit rychle ale neni to uplne tak, ze? bojim se aby me nekdo nenaboural zezadu..sice pojistovna to zacaluje ale je to zbytecny si ty krasny narazniky nicit. takze si radsi pockam.
V zime si drzim odstup od kazdeho, a kdyz narazim na nejaky prase, co se lepi, tak ho radsi necham predjet a nebo mu ujedu :D Akorat jednou na vode se mi stalo, ze jsem nedobrzdil a musel jsem to strhnout na stranu do krajnice (nic se nestalo a to jsem mel Felicii, ktera rozhodne brzdi hur nez Cee'd). Jeli jsme celkem svizne v kolone (5 aut za sebou s ne moc velkyma rozestupama), ten prvni se rozhod, ze zaboci na benzinku, a tak na to naposledni chvili hamtnul a nez stihli zareagovat postupne vsichni, tak ja jako 4 auto za nim jsem to musel uz dobrzdit v krajnici :roll: od te doby drzim vetsi rozestupy ... alespon za mokra a snehu :)
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Odpovědět