zadni sterac

Odpovědět
Poly
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 12, 2015 6:45 pm

zadni sterac

Příspěvek od Poly »

ridici jednotka 1.jpg
ridici jednotka 1.jpg (30.73 KiB) Zobrazeno 5291 x
[/img]dobry den
mam jeden mensi problem .Mam Sorento r.v 07 a nefunguje mi zadni sterac.V servise mi rekli ze nejde nejak ridici jednotka nebo neco takovehov patych dverich.Nevite nekdo kde by se to dalo levneji sehnat nebo jestli se to da nejakym zpuobem opravit abych nemusel kupovat za hodne penez novou???
dekuji
Přílohy
ridici jednotka 1..jpg
ridici jednotka 1..jpg (35.57 KiB) Zobrazeno 5291 x
Naposledy upravil(a) Poly dne pát lis 27, 2015 6:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

whini
Příspěvky: 25
Registrován: čtv čer 25, 2015 7:36 pm

Re: zadni sterac

Příspěvek od whini »

Bezne sa stava, ale neviem ci aj pri sorente, ze zahrdzavie a zanesie sa ta oska z motorceka na stierac. Skus to rozobrat, mechanicku cast vycistit, precisti aj tu osku a namazat.
TommyBoy
Příspěvky: 122
Registrován: čtv črc 18, 2013 10:46 am
Bydliště: Střední čechy

Re: zadni sterac

Příspěvek od TommyBoy »

Nejcastejsi problem je "zamrznuti" hridele zadniho sterace, protoze se moc casto nepouzia.
Pri jedne debate mi servisak rikal, ze se to bezne spomaluje az se jednoho dne zastavi. Ja to tedy od te doby pravidelne pustim kdyz prsi a zatim ok. Nastesti to lze vsechno krasne rozebrat.
Bohuzel na stazeni raminka sterace to chce nejaky maly stahovacek.

Podle me v te ridici jednotce to nebude, mozna pojistka? No ale kdyz ti servis rika, ze je to opravdu jen tim, zkus to rozebrat a poslat foto vnitrku. Podle me tam budou nejake jednoduche diskretni soucastky, mozna nejake rele.
Sorento 2.5CRDI VGT EX 125kW, AT, 4x4 TOD, zadni diff bez LSD, rv. 9/2007
Allied11
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 15, 2016 8:21 pm

Re: zadni sterac

Příspěvek od Allied11 »

Ahoj, mam sorento 2005 a nemam tam zadny stierac. Chcel som ho spojazdnit ale ked som rozobral zadne dvere tak som zistil ze konektor s bielou koncovkou co sa zapaja do riadiacej jednotky je odstrihnuty. Vedel by mi prosim niekto z vas odfotit ten biely konektor ako su tam zapojene kable? A nefunguje mi vyhrievanie zadneho skla, je to sposobene tym, ze je nefunkcny zadny sierac? Elektrika do vyhrievania ide cez stierac?

Hosi dik za pomoc
Poly
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 12, 2015 6:45 pm

Re: zadni sterac

Příspěvek od Poly »

mam to nafocene ale bohuzel soubor je prilis velky .nevim ktery chytrak tu dal tak malo kilobajtu na fotku .kdyz tak fcb soukroma zprava
Odpovědět