2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Odpovědět
biker666
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 12, 2015 12:45 pm

2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od biker666 »

Abych to uvedl na pravou míru jezdím na ethanol a mám v autě jednotku co by to měla řešit.sem tady pročítal už nějake přízpěvky a možná by to mohl dělat ten přepadovy ventil na liště nebo jak se to správně jmenuje.Vymažu závadu a do dalšího startu je to ok ikdyž už se mi stalo že zakolísal volnoběh cca na 750 otaček a hned to zas hlasilo ten vstřik pak už auto asi jde do nouzáku a v tahu trošku poškubává a pak to žere 15L.Už i zvažuju tu jednotku vyškubnout :?
Reklama
 

biker666
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 12, 2015 12:45 pm

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od biker666 »

Tak po serii mazání a odpojování baterky sem se nasral a jednotku vyškubl i když mám nadrž plnou e85 a jen nepatrně benzínu a už to nic nehlasí a nepocítil sem změnu v chování motoru snad jen už necítím smrad z vyfuku jako by nespálené palivo
TommyBoy
Příspěvky: 122
Registrován: čtv črc 18, 2013 10:46 am
Bydliště: Střední čechy

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od TommyBoy »

Takhle v teple to bude cajk, horsi to budes mit se zimnim startem. Holt to bude tocit dyl :-)
Sorento 2.5CRDI VGT EX 125kW, AT, 4x4 TOD, zadni diff bez LSD, rv. 9/2007
biker666
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 12, 2015 12:45 pm

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od biker666 »

jj to je mi jasné dnes je znatelně chladněji a start napodruhe ale ono to dělalo i s tou jednotkou.Ale nic se nerozsvěcí takže auto je vpořádku a bordel dělala jen ta jednotka na e85.Dotankuju benzín a budu to mixovat pul na pul.Blbne taky někomu palivoměr?mně jako ukazuje uplné hovadiny
zdenekaa
Příspěvky: 46
Registrován: pon říj 14, 2013 8:22 am
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od zdenekaa »

biker666 píše:jj to je mi jasné dnes je znatelně chladněji a start napodruhe ale ono to dělalo i s tou jednotkou.Ale nic se nerozsvěcí takže auto je vpořádku a bordel dělala jen ta jednotka na e85.Dotankuju benzín a budu to mixovat pul na pul.Blbne taky někomu palivoměr?mně jako ukazuje uplné hovadiny
Na palivoměr se dostaneš celkem snadno, tak se zkus podívat, zda nemá někde zásek nebo prošoupanou dráhu do plastu
biker666
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 12, 2015 12:45 pm

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od biker666 »

plnou to ukazuje dobře ale pak to klesá rychle dolu a dlooouho se to pak drží na minimu než se rozsvítí hladove oko.Je tam nějakej dekl pod sedačkama?sem to přiznám se ještě nezkoumal.
biker666
Příspěvky: 5
Registrován: ned dub 12, 2015 12:45 pm

Re: 2,4i hlasí pořád chybu vstříku na 1.válci

Příspěvek od biker666 »

ale je zajímave že když auto stojí den tak když nasednu a kouknu na palivoměr než otočím kličem tak palivoměr ukazuje dobře.
Odpovědět