Denné svietenie - Homologované LED svetlá

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od visna »

no super, este by si sem mohol hodit cenu (svetiel + montaz) a kde si ich kupoval
RIO II 1,4 sporty 2008
Reklama
 

fryvald
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 09, 2011 8:54 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od fryvald »

Namontovane boli v Motor-Car Kosice.

Nekupoval som ich osobitne, svetla mi vybrali oni, aby sa zmestili do otvorov v prednom narazniku pod SPZ (modelovy rok 2008).
Cena svetiel spolu aj s montazou bola po dohode rovnych 140.-

fryvald
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od visna »

No to je katastrofa ta cena, tie svetla stoja okolo 50 eur, namontujem si to sam takze vysledna suma bude 50 eur + 3 pivecka co pri tom vypijem, to su dobrí zdieraci ty kokso. Ale tak chapem nemusel si ani prstom pohnut, niektore veci aj ja tak riesim.
RIO II 1,4 sporty 2008
fryvald
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 09, 2011 8:54 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od fryvald »

No mne islo skor o to, ze mi nepadla zaruka na auto, vtedy este nemalo 3 roky :D
AaronOran
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 03, 2012 10:35 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od AaronOran »

A zapojil bych to takto: 3-30 bych dal stálej proud (z baterie, starteru, alternátoru)
4-87 napojit červenej od LED světel led strips 12v
2-85 buďto na spínanej proud po sepnutí klíčku (15), ale tím pádem to bude svítit ihned po zapnutí
klíčku a nebo to zapojit na altík na drát kterej vede ke kontrolce dobíjení -pak to sepne v
okamžiku kdy kontrolka zhasne....
1-86 bych napojil na obrysovky a mělo flexible led strip light by to tím pádem fungovat

Ono ten modul nejni nic jiného než takovéto T5 LED Tube supplier relátko v pěkné krabičce s drátkama, ale za trochu jinačí cenu.....

Pokud jsem to popsal špatně t mě nějakej mechanik klidně opraví. Nemám auto po ruce a tak to píšu z hlavy..
Jajo
Příspěvky: 28
Registrován: stř črc 15, 2009 11:32 am

Re: Denné svietenie - Homologované LED svetlá

Příspěvek od Jajo »

aladinos píše:Tak dnes som si dal v servise spravit "denne svietenie".
Svietia mi iba hmlovky.
A to tak že keď mám páčku v polohe OFF tak pri naštartovaní sa automaticky zapnú hmlovky.
Po vypnutí motora svietia ešte 10sec.,ale keď otvorím dvere tak zhasnú hneď.

Potom všetko funguje klasicky.

Svietia iba hmlovky,čiže nesvietia parkovačky ani stretávacie svetlá.

Ja som platil iba za robotu nakoľko zariadenie na zapínanie svetiel som mal (cca.50€).
Svietia tie hmlovky pri "dennom svietení" rovnakou intenzitou ako pri "hmlovom svietení? Počul som, že pri dennom svietení je povolené nastaviť to na nejakých 60 % "hmlovej" svietivosti.
RIO II 1.4 2009
Kúpené : 19.8.2009
Odpovědět