Koupě cee´du

Odpovědět
Majk
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 22, 2007 6:27 am

Příspěvek od Majk »

Chlapi díky moc,konečně trochu slušné stránky o Cee´du.
To já do té výměny asi půjdu,šuplík je tam taky,no a ten popelník
se bude hodit.Zatím se držím,nečudím v autě,ale to přejde.... :lol:
Ona bude zima,počasí že bys psa nevyhnal,s cigárkem na sluníčku se už
venku kochat pohledem na nové autíčko nebudu....A pak se šikne :idea:
Ta schránka je dobrá,pro někoho pořádnějšího,já bych tam stejně jenom
nastlal bordel.... :)
:!: Halo,kde mám slovenského kamoša :?:
Uděláme ten čenž :?:
Reklama
 

sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

Majk píše:Chlapi díky moc,konečně trochu slušné stránky o Cee´du.
To já do té výměny asi půjdu,šuplík je tam taky,no a ten popelník
se bude hodit.Zatím se držím,nečudím v autě,ale to přejde.... :lol:
Ona bude zima,počasí že bys psa nevyhnal,s cigárkem na sluníčku se už
venku kochat pohledem na nové autíčko nebudu....A pak se šikne :idea:
Ta schránka je dobrá,pro někoho pořádnějšího,já bych tam stejně jenom
nastlal bordel.... :)
:!: Halo,kde mám slovenského kamoša :?:
Uděláme ten čenž :?:
Ahoj, ja som ZA. Zajtra sa popytam v KII ci sa to da nejak normalne vymontovat a prehodit, ked donesiem tvoju schranku. Aj ty sa pre istotu informuj, lebo u teba bude treba asi aj kablovacku koli zapalovacu.

p.s: poslal som ti sukromnu spravu s mojim e-mailom, skontaktuj ma.
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

Ja som čakal na svoj Ceed týždeň. Pôvodne som chcel auto na objednávku. Nevedel som sa rozhodnúť pre farbu. Požadovaná výbava bola EX + automatická prevodovka. Predajca našiel na sklade strieborné a nejaké tmavé vozidlo požadovaných parametrov. Mal som striebornú Fabiu, tak som znova kúpil strieborné auto. Keďže sa mi nechcelo čakať, vzal som skladovku s ESP.
1.6 EX AT
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

Môj brat kupoval pred 8 rokmi Combi Octaviu. Po niekoľkých dňoch zistil, akoby bol odtieň laku na dverách tmavší. Na aute nebolo vidieť žiadny zásah do dverí - profesionálna práca vo fabrike (asi). Nechal to tak, možno je to len optický klam striebornej metalízy. Po niekoľkých rokoch sa dostal k ultrazvukovému meraču hrúbky laku a podozrenie sa potvrdilo, hrúbka laku na predmetných dverách je iná.
Našťastie je to perfektne spravené, rozdiel farieb je vidieť len pod určitym
uhlom slnečných lúčov.
Marecek píše:Tak další perlička z koupi auta..Po třech dnech po koupi si tchán všiml, že u zadních dveří, lépe řečeno jakoby blatník (podběh) po zavření dveří někdo opravoval..Prostě stečený lak a je vidět, jako by to někdo brousil jemným šmirgl papírem...Je tam vidět i rozstřik..Samolepka (ta průsvitná) tam je origo, takže zřejmě v továrně se něco přihodilo a někdo to chtěl zamaskovat..Takže začne dlouhá tahanice o vrácení auta, protože koupit si věc za 430tis. a zjistit, že je už opravovaná a velmi amatérsky o to nikdo nestojí..Ať mi tu někdo na foru povídá, že je tam 100% výstupní kontrola (holt známý je známý, přeci ho ve fabrice neshodím)..Nevěřím, že se to stalo při převozu, neboť je to věc, která je vidititelná po otveření zadních dveří..Jsem zvědav na Kiu, jak se k tomu postaví, ale u Kie Cee´d jsem ztratil veškerou důvěru..dlouhá doba čekání, nevalná kvalita práce a zpracování a postoj prodejce..Nene Kia se má ještě hodně co učit.. :x
1.6 EX AT
douda78
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 30, 2007 11:14 am

Příspěvek od douda78 »

MP1 píše:Môj brat kupoval pred 8 rokmi Combi Octaviu. Po niekoľkých dňoch zistil, akoby bol odtieň laku na dverách tmavší. Na aute nebolo vidieť žiadny zásah do dverí - profesionálna práca vo fabrike (asi). Nechal to tak, možno je to len optický klam striebornej metalízy. Po niekoľkých rokoch sa dostal k ultrazvukovému meraču hrúbky laku a podozrenie sa potvrdilo, hrúbka laku na predmetných dverách je iná.
Našťastie je to perfektne spravené, rozdiel farieb je vidieť len pod určitym
uhlom slnečných lúčov.
Marecek píše:Tak další perlička z koupi auta..Po třech dnech po koupi si tchán všiml, že u zadních dveří, lépe řečeno jakoby blatník (podběh) po zavření dveří někdo opravoval..Prostě stečený lak a je vidět, jako by to někdo brousil jemným šmirgl papírem...Je tam vidět i rozstřik..Samolepka (ta průsvitná) tam je origo, takže zřejmě v továrně se něco přihodilo a někdo to chtěl zamaskovat..Takže začne dlouhá tahanice o vrácení auta, protože koupit si věc za 430tis. a zjistit, že je už opravovaná a velmi amatérsky o to nikdo nestojí..Ať mi tu někdo na foru povídá, že je tam 100% výstupní kontrola (holt známý je známý, přeci ho ve fabrice neshodím)..Nevěřím, že se to stalo při převozu, neboť je to věc, která je vidititelná po otveření zadních dveří..Jsem zvědav na Kiu, jak se k tomu postaví, ale u Kie Cee´d jsem ztratil veškerou důvěru..dlouhá doba čekání, nevalná kvalita práce a zpracování a postoj prodejce..Nene Kia se má ještě hodně co učit.. :x

Takovéto opravy se provádí dennodenně v automobilkách. Sám mám vlastní zkušennosti z výrobou aut (TPCA Kolín) a tak vím, že i odtamtuď odjížděli auta bouraný i když skvěle opravené.
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

To je sice hezký, že i auta z TPCA odjíždí opravovaný, ale vysvětluj to kupcům, co si šli koupit NOVÉ auto. Já osobně bych ho nechtěl, to je jak když si jdu koupit 2.jakost. Tchán to nesl a nese pořád velmi těžce, ale neuděláte nic. Navíc mu to sice přelakovali, dali zdarma zadní křídlo, ale při lakování strhnuli krycí folii před zadním kolem a nejde nikde sehnat. Ani prý u výrobce. Takže na jedné straně je dole krycí folie, na druhé není. Vypadá to u nového auta divě a hlavně při následném prodeji auta už nikomu nevysvětlíte, že to nebylo bourané Vámi, ale zřejmě ve fabrice. Takže tady to já prostě neschvaluji. Prodejci a KIA pokud chce prorazit, by se měli chovat jinak. Prostě dát "toto auto mělo to a toto" proto sleva xx Kč a né dělat z lidí blbce a div nám přejímací technik nezačal říkat, že jsme si to udělali sami.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
douda78
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 30, 2007 11:14 am

Příspěvek od douda78 »

Marecek píše:To je sice hezký, že i auta z TPCA odjíždí opravovaný, ale vysvětluj to kupcům, co si šli koupit NOVÉ auto. Já osobně bych ho nechtěl, to je jak když si jdu koupit 2.jakost. Tchán to nesl a nese pořád velmi těžce, ale neuděláte nic. Navíc mu to sice přelakovali, dali zdarma zadní křídlo, ale při lakování strhnuli krycí folii před zadním kolem a nejde nikde sehnat. Ani prý u výrobce. Takže na jedné straně je dole krycí folie, na druhé není. Vypadá to u nového auta divě a hlavně při následném prodeji auta už nikomu nevysvětlíte, že to nebylo bourané Vámi, ale zřejmě ve fabrice. Takže tady to já prostě neschvaluji. Prodejci a KIA pokud chce prorazit, by se měli chovat jinak. Prostě dát "toto auto mělo to a toto" proto sleva xx Kč a né dělat z lidí blbce a div nám přejímací technik nezačal říkat, že jsme si to udělali sami.
No co na to říci. Jaké auto si přebral takové má. Já osobně bych si nejdřív auto prolezl skrz na skrz a pak kdyby tam něco bylo špatné, tak bych to chtěl opravit tak aby to nebylo poznat.
Ale jak jsem psal, tak na tzv. offline (opravy) se dostane v průměru 5% vyrobených aut an kterékoliv závady (karosářské, lakýrnické a montážní).
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

No máš částečně pravdu, jenže i když to prolejzal od motoru až k zadku přeci jenom mu to uniklo..Ono nikdy nepřijdeš na všechno, to bys tam musel být týden. Ale co jezdí, jezdí..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Tomi
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 30, 2007 5:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomi »

MP1 píše:Ja som čakal na svoj Ceed týždeň. Pôvodne som chcel auto na objednávku. Nevedel som sa rozhodnúť pre farbu. Požadovaná výbava bola EX + automatická prevodovka. Predajca našiel na sklade strieborné a nejaké tmavé vozidlo požadovaných parametrov. Mal som striebornú Fabiu, tak som znova kúpil strieborné auto. Keďže sa mi nechcelo čakať, vzal som skladovku s ESP.

Nyní už asi není problém s čekáním.V provedení 1,4 LX mají v současnosti úplně všechny barvy.(čekací doba do 5dní)
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

Tak jsem přešel z Peugeotu 307 po problémech na Ceed 1,4 ex ...Po pročítání poznatků a zkušeností majitelů si snad polepším.. :lol: :lol:
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

vladislav píše:Tak jsem přešel z Peugeotu 307 po problémech na Ceed 1,4 ex ...Po pročítání poznatků a zkušeností majitelů si snad polepším.. :lol: :lol:
Tak napis potom nejake komplexne porovnanie, zaujimalo by ma to velmi aky je rozdiel medzi nimi.
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

Jsou na novém autě namontované už přední zástěrky za koly z výroby???Nějak mi to při objednávání uniklo.Mám výbavu EX..Díky za odpověd... :oops: :oops:
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

vladislav píše:Jsou na novém autě namontované už přední zástěrky za koly z výroby???Nějak mi to při objednávání uniklo.Mám výbavu EX..Díky za odpověd... :oops: :oops:
Jsou :wink:
Dukaz je zde http://kia-club.org/album_showpage.php? ... &user_id=2
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
mimi
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 24, 2008 12:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mimi »

Uvažujem o kupe ceedu v strednom stupni vybavy. Najviac ma vsak stvu referencie o nekvalitnom autoradiu. Moja otazka tda znie je tazke vymenit seriove autoradio?
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

A už si ho počul hrať? Ja som spokojný.
Vymeniť ho nebude problém. Ale ako to potom bude vyzerať?
Musíš vyberať rádio o veľkosti 2DIN a ešte budeš potrebovať rámček okolo rádia. A aj s rámčekom to asi nebude bohvieako vyzerať.
1.6 EX AT
Odpovědět