Reklamacia - lak? konstrukcia?

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od visna »

ono je to aj tak s tou zarukou na prehrdzavenie dost problematicke aj keby ste mali 150 rocnu zaruku tak vam to vo vecsine pripadov neuznaju, vzdy si kazdy vymysli nejaku vyhovorku ako sa tam ta hrdza objavila, ako to neopravit, koho je to vina a pod. Navyse znenie zaruky je " na prehrdzavenie" to znamena ze pokial tam nemate vyzratu dieru skrz na skrz cez cely plech tak sa s vami ani nemusia bavit...... no proste klasika uznavanie zavad. Naozaj silno pochybujem ze ak ked mate 7 rocnu zaruku tak sa s vami dajme tomu po 5-6 rokoch bude niekto bavit, chlapi nebudme naivní , vsetci vieme ako to chodí.
RIO II 1,4 sporty 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: Reklamacia - lak? konstrukcia?

Příspěvek od eMKejx »

ahojte, nechcem nic nikomu reklamovat ale mam otazku ohladne korekecnych pier alebo jak sa volaju tie "fixky" co zatru jemne skrabanceky na karoserii.

Mate niekto skusenosti, aka znacka, resp. na ciernu co odporucate?! sa mi vidi ze mi kazdym dnom pribudaju skrabance na aute. auto mam 5 rokov ale na zadny naraznik som bol doslova hrdy, cisty krasny bez jedinej vadicky ci skrabanceka, no a minuly tyzden nejaky dement mi to osuchal, hoc nic strasne ale trha ma z toho!
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
Odpovědět