Vnitřní lak pátých dveří

Odpovědět
Alex
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 30, 2007 8:07 pm
Bydliště: New Island

Vnitřní lak pátých dveří

Příspěvek od Alex »

Ahoj všichni z Ria :D, zjistil jsem, že na mém Riu II není na vnitřní části pátých dveří stejné lakování jako na vnější části. Barva jako by odpovídá ale chybí lesk. :roll:. Všechny ostatní dveře jsou zevnitř lakovány.
Tak vznáším dotaz: jedná se o chybu, nebo je to i u ostatních Rií, s cílem ušetřit???? :twisted:
Nejspíš požádám o vysvětlení u prodejce. :wink:
1.5 CRDi LX+
Reklama
 

riosporty
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 05, 2007 10:03 am
Bydliště: Zvolenská Slatina

Příspěvek od riosporty »

Čau ja to mám tiež, skús zistiť čo ti povedia v predajni a daj vedieť.. :roll:
Rio sporty 1,4
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Je to naprosto normální nejen u Kie. U mého předchozího auta Citroenu C3 to bylo to samé, prostě kde není moc vidět, metla se nedává. Šetření. Ani bych nic s prodejcem neřešil, nemá to cenu, prodejce na to nemá co odpovědět.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

C3 pod prednou kapotou nema ani farbu len tu zakladnu hnedozltu
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Alex
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 30, 2007 8:07 pm
Bydliště: New Island

Příspěvek od Alex »

Děkuji za podporu :cry: Tak nějak jsem to v koutku duše očekával ale přesto bych rád viděl a slyšel reakci úslužného prodejce, kterému přeci jde o dobré jméno firmy 8) Nebo jak to vlastně chodí v tomto systému? :oops: Ale asi mám ještě dost zkreslené představy :?
1.5 CRDi LX+
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Já myslím, že máš asi zkreslené představy :lol: . Doopravdy bych nechtěl být prodjcem, kterému jdeš "nadávat" za to, že výrobce má prostě takovou technologii, rozpočet atd. na výrobu. Prodejce je ten poslední, který by mohl cokoli změnit. On vlastně svou práci udělal na 100%, poradil, prodal, servisuje atd.. Já bych si osobně připadal u prodejce blbě no. Možná to tak zmínit mezi řečí, ale rozhodně ne nějak drasticky.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Alex
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 30, 2007 8:07 pm
Bydliště: New Island

Příspěvek od Alex »

Zatím jsem se k prodejci nedostal. Nebyla příležitost. Jen nevím, proč se domníváš, že bych mu šel "nadávat". Nejsem zastáncem hrubého jednání. Jen mne zajímá názor druhých, v tomto případě, zainteresovaného prodejce :) Jinak mám takový pocit: nejsi náhodou taky prodejce u KIE :?: Ale nic ve zlém :lol: :lol: , to mě jen tak napadlo :idea:
A třeba by to bylo pro toto fórum jenom dobře :wink:
1.5 CRDi LX+
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Ahoj, doopravdy nejsem prodejcem Kie :lol: . Více mi vadí problém, který jsem našel při mytí auta na zadních dveřích nad SPZ. Vypadá to jako rez, nabobtnalý lak, ale nechce se mi do toho zatím moc drbat a odlupovat to..Je to přesně ve sváru nad spz..Po ročním používání docela síla..Uvidíme až bude lépe, umyju a vyfotím to...
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
petokilian
Příspěvky: 117
Registrován: sob říj 13, 2007 8:44 pm
Bydliště: liptovsky mikulas

Příspěvek od petokilian »

Ahoj nasadili jste mi brouka do hlavy,hned idem zkonrolovať dvere všetky mam ho len pol roka ale istota je gulomet.diky.peto.
matko1000
Příspěvky: 95
Registrován: sob bře 24, 2007 8:47 pm

Příspěvek od matko1000 »

no dajte foto,kde sa to nachadza,co to bude druha felda?
petokilian
Příspěvky: 117
Registrován: sob říj 13, 2007 8:44 pm
Bydliště: liptovsky mikulas

Příspěvek od petokilian »

ahoj veru hej aj motorovy priestor aj v kufri dvere .no co uź.ahoj peto.
Alex
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 30, 2007 8:07 pm
Bydliště: New Island

Příspěvek od Alex »

Marecek píše:Ahoj, doopravdy nejsem prodejcem Kie :lol: . Více mi vadí problém, který jsem našel při mytí auta na zadních dveřích nad SPZ. Vypadá to jako rez, nabobtnalý lak, ale nechce se mi do toho zatím moc drbat a odlupovat to..Je to přesně ve sváru nad spz..Po ročním používání docela síla..Uvidíme až bude lépe, umyju a vyfotím to...


Ahoj, nad mojí SPZ jsem si zatím ničeho nevšiml, zato jsem si všiml, že na střeše okolo antény, lépe řečeno okolo držáku antény, ale jen pod určitým úhlem pohledu a hlavně z výšky, je vidět jakýsi "flek" nepravidelného tvaru, jakoby světlejší barvy :evil: Stále přemýšlím, zda se to někdy projeví, např. odloupnutím laku, či co :?: Pokusím se to nějak vyfotit a pošlu :roll:
1.5 CRDi LX+
Odpovědět