motor

Odpovědět
petr urbanec
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 20, 2007 3:56 pm

motor

Příspěvek od petr urbanec »

pánové potřebuji radu mam Sportage 2.0td 1997 kdyz malinko přidám plyn okamžitě otáčky vyběhnou na maximum. :cry:
sportage 2,0td 1997
Reklama
 

Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

a když plyn pustíš spadnou znova na volnoběh? dělá to jen při volnoběhu, nebo to má tendenci zrychlovat i při jízdě ?
Tomáš
Příspěvky: 19
Registrován: úte říj 31, 2006 1:50 pm
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Zdravím,mně to dělalo taky a přišel jsem na to že jsem mněl malou praslinku na gumové trubce a bralo mi to falešný vzduch.Zkontroloval jsem všechny a vyměnil co šlo a je to dobré.
Marek008
Příspěvky: 9
Registrován: úte led 29, 2008 9:35 pm
Bydliště: Mirošov

Příspěvek od Marek008 »

Zdravímm... koupil jsem si Kia Sportage 2.0 16v MRDi r.v. 1996. nevím jestli je to tak má být,ale celkem dlouho mi trvá než se mi sníží otáčky. Rozjedu se,chci zařadit ale otáčky jdou strašně pomalu dolu,tak že to vypadá,jako když řadím pod plynem. Když se ohřeje, je to lepší,ale stále to trvá dlouho. Jesli s tím máte taky zkušenost, byl bych rád za pomoc. Předem děkuji Marek
Zdenda
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 19, 2009 10:48 pm

Re: motor

Příspěvek od Zdenda »

Zdarec já jí mám tu samou sportážku a dělá mi to to samé ale mám jiný problém po zahřátí motoru při dojezdu třeba na semafor se po chvíli se začne motor divně chvět a klesnou otáčka a rozvítí se kontrolka motoru jak mile se rozjedu tak zase zhasne nevíte někdou co by to mohlo byt???
Odpovědět