Co Vám dali zdarma?

Odpovědět
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Takže sice jsem kupoval Kia Rio a můj táta také Rio u prodejce Bupi Loket (pobočka Loket a Benešov u Prahy). Sleva žádná, nic zdarma k vozu také ne..

Tchán u toho samého prodejce kupoval o měsíc později Cee´d. Sleva žádná, zdarma po dlouhé tahanici zamykání Defend Lock (cca o měsíc pozdní dodání automobilu).

Bratru jsme tedy nechali jako "rodina" u tohoto prodejce za auta cca milion Kč a vypadlo z toho po hádce jedno zamykání zpátečky. Je jasné, že z milionu má prodejce nějaké %, ale alespon něco mohlo..

Takže víš, jak jsme pochodili my.. :lol:
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Reklama
 

dha
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 08, 2007 9:45 pm

Příspěvek od dha »

V Příbrami dávají k SW (a zřejmě nejen k němu) do konce roku zimní pneu a Defend-lock. Toto sdělili sami od sebe. Možná by bylo možno usmlouvat i něco víc.
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

CEED SW OPava Komárov

Příspěvek od Riccardo »

V Opavě mi dali k CEEDovi SW zdarma metalízu, gumové koberce, kyblík s mycími potřebami a při odjezdu na pumpě natankovali benzín (!)
ceee´d
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 15, 2007 8:24 am
Bydliště: střední čechy

Příspěvek od ceee´d »

Dostal jsem zdarma metalízu, koberce do auta + plastovou vanu do kufru a zaplatím jen 50% ceny za 16" litá kola. Auto ještě nemám, bude předáno kolem 20. ledna, ale mám sepsanou objednávku s přesně udanou cenou a výbavou.
Jelikož nechci znevýhodňovat konkrétního prodejce v jednání tím že řeknu co vše jsem dostal, tak vám jen sdělím že je ze středních čech, západně od prahy.
Nabídky se opravdu dost liší. Někde mi rovnou řekli že se auta prodávají velice dobře a tak nemají důvod dávat něco navíc, někde nabídli zamykání řadičky a někde metalízu. Záleží hlavně na vašem smlouvání.
Objednal jsem SW 1.6 Crdi EX a navíc doplácím pouze za zadní loketní opěrku+ 50% za 16" kola
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

V Jindřichově Hradci jsem dostal navíc zamykání zpátečky,alu kola,koberečky do auta....a velmi slušné a vstřícné jednání a toho si cením nejvíce.... :D :D
Luiz
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 27, 2008 10:43 pm

Co zdarma ?

Příspěvek od Luiz »

Mě zatím v Rakovníku nabídli metalízu, koberce, asistenční kartu a dovoz zdarma. Pokusim se z nich ještě vymámit defend lock :-)
Archy
Příspěvky: 16
Registrován: sob led 19, 2008 8:33 pm

Příspěvek od Archy »

tak to si dostal asi maximum, co si mohol. co sa mysli tym dovoz zdarma? a predajca je to pravdepodobne autopark brno, ze?
tomas_2002
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 15, 2008 9:21 am

Trošku kecál ne ?

Příspěvek od tomas_2002 »

Můžete mi vysvětlit, jakto, že jste nejprve dostal parkovací asistent a metalízu taky zadara ?? A potom to editujete a vlastně píšete, že sleva byla o 20.000,- nižší ? To si tu z nás děláte srandu, nebo machrujete ? Obrázek
Archy
Příspěvky: 16
Registrován: sob led 19, 2008 8:33 pm

Příspěvek od Archy »

hehe, zase upravene. to neviete normalne odpisat?
petrmlejnek
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 06, 2008 12:11 pm

Příspěvek od petrmlejnek »

V Šumperku jsem byl příjemně překvapenej. Vstřícné jednání a tohle mi dali zadarmo: parkovací asistent, construct, koberečky, popelník (na drobáky), ochranné lišty dveří i nárazníků, bezpečnostní matice kol, koberec do kufru, vanu do kufru, síťku do kufru a namontovali mi napájení navigace do pojistek u řidiče, jo a samozřejmě lékárnu, žárovky a trojúhelník. Je pravda, že jsem kupoval 2,0 CRDI, ale jinde jsem dostal odpověď, že se to auto prodává samo a že mi nic nedaj. :o
Naposledy upravil(a) petrmlejnek dne stř kvě 14, 2008 6:45 am, celkem upraveno 1 x.
Pigalus32
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 08, 2008 10:42 am

Příspěvek od Pigalus32 »

Zdarec,já kupoval Pro_Ceed u pana Sajdla v Mostě(možná tam jako Armando) a fakt super přístup.Zdarma jsem dostal zamykání zpátečky,parkovací asistent,koberečky a povinnou výbavu.A myslím,že jsem tím získal velice slušný servis a jednání prodejce.
Výhoda je,že se tam i v klidu najíte než udělají servisku.
lione
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 04, 2008 8:02 pm

Příspěvek od lione »

Ještě jsem nikdy nic nedostal zadarmo :D :D
lione
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 04, 2008 8:02 pm

Příspěvek od lione »

Tak si říkam jestli si tu nepíši se samíma prodejcama.
samá chvála :lol:
papra
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 14, 2008 6:01 pm

Re: Co Vám dali zdarma?

Příspěvek od papra »

Zdravím,tak za chvilku rozšířím Vaše řady objednali jsme si Seed Sw v Kia Most u pana Sajdla a vážně můžu doporučit jsem moc spokojený s přístupem a i sleva byla :wink: snad mě nezklamou až si pro auto přijdu :D přeji Všem Kiákům hezký dny bez starostí :) :)
HolanM
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 11, 2009 5:28 pm

Re: Co Vám dali zdarma?

Příspěvek od HolanM »

Kupoval jsem Kia Sied SW v Praze Průhonicích v červenci. Dostal jsem avizovanou slevu 30000, gumové koberečky, zamykání řadičky, výbavu a ještě asi nějakých 25000slevu. Celkem jsem dostal slevu nějakých 80000. Byl jsem ale nekomromisní a dosti neodbytný.
Odpovědět