Problémy,ale už větší

Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Problémy,ale už větší

Příspěvek od Vlasta »

Tak jsem asi na 99% procent první,kdo ho tuknul...Měnit se bude pravej blatník,kapota,pravé světlo a nárazník..3 září to vezu do Kia Dolnis v Praze 4..Ted toho mají hodně..Vše funguje,svítí,zkrátka až na to jak to vypadá,tak pohoda..Náhradní díly mají i na skladu a na lak poběží vnormálně dál záruka...Zárověn nechám udělat i servisku při 30 tisících km...Prý to je tak na 10 dní,tak uvidíme :roll: Obrázek Obrázek Obrázek
Reklama
 

Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Re: Problémy,ale už větší

Příspěvek od Riccardo »

Promiň, ale musím tě zklamat. Už před víc než měsícem jsem v Ostravě na servise viděl CEEDa, myslím stříbrného, 3x otočeného přes střechu (prý). Vypadal ještě docela pojízdně ! :D
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

To jsi mě spíš potěšil..Ted jsem i vzpomel,že už někde prý taky byl,ale na zadek,tak mu pry měnili jen nárazník z.
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Vlasta píše:To jsi mě spíš potěšil..Ted jsem i vzpomel,že už někde prý taky byl,ale na zadek,tak mu pry měnili jen nárazník z.
Mám pocit že první crash test jsem provedl já - výsledek je velmi podobný vašemu, akorát v červené barvě - oprava trvala 1 měsíc, stála dost nervů a 74 tis. Kč (pojišťovnu)
Kia ceed 1.4 base červená
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

igy píše:
Vlasta píše:To jsi mě spíš potěšil..Ted jsem i vzpomel,že už někde prý taky byl,ale na zadek,tak mu pry měnili jen nárazník z.
Mám pocit že první crash test jsem provedl já - výsledek je velmi podobný vašemu, akorát v červené barvě - oprava trvala 1 měsíc, stála dost nervů a 74 tis. Kč (pojišťovnu)
To mi nepřidalo moc klidu..Mohu vědět co vše se opravovalo??? :( :( :( :(
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Vlasta píše:
igy píše:
Vlasta píše:To jsi mě spíš potěšil..Ted jsem i vzpomel,že už někde prý taky byl,ale na zadek,tak mu pry měnili jen nárazník z.
Mám pocit že první crash test jsem provedl já - výsledek je velmi podobný vašemu, akorát v červené barvě - oprava trvala 1 měsíc, stála dost nervů a 74 tis. Kč (pojišťovnu)
To mi nepřidalo moc klidu..Mohu vědět co vše se opravovalo??? :( :( :( :(
Kapota, čelní maska, L blatník L světlo, přední nárazník
Kia ceed 1.4 base červená
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Když tak koukám na ty fotky tak o vypadalo skoro stejně, možná kapota byla trochu míň.
Kia ceed 1.4 base červená
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

tak to se můžu jít klouzat...Měnit se bude i základní deska chladiče..díky a asi si jdu vykopat hrob...tady je o tom více http://www.kiaclub.cz/car_detail.php?id ... ers_events
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Vlasta píše:tak to se můžu jít klouzat...Měnit se bude i základní deska chladiče..díky a asi si jdu vykopat hrob...tady je o tom více http://www.kiaclub.cz/car_detail.php?id ... ers_events
Tys to neměl pojištěné ?
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Riccardo píše:
Vlasta píše:tak to se můžu jít klouzat...Měnit se bude i základní deska chladiče..díky a asi si jdu vykopat hrob...tady je o tom více http://www.kiaclub.cz/car_detail.php?id ... ers_events
Tys to neměl pojištěné ?
Mám to na leasing,tak samozřejmě mám,ale problém je v tom,že jsme nezavolali poldy...moje blbost
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

mluvili jsme o tom a ja jsem to vedel ze bylo lepsi je zavolat :)
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Lukáš píše:mluvili jsme o tom a ja jsem to vedel ze bylo lepsi je zavolat :)
No, to je ale prd platné, že ?
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

Riccardo píše:
Lukáš píše:mluvili jsme o tom a ja jsem to vedel ze bylo lepsi je zavolat :)
No, to je ale prd platné, že ?
bohuzel ano
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Vlasta píše:
Riccardo píše:
Vlasta píše:tak to se můžu jít klouzat...Měnit se bude i základní deska chladiče..díky a asi si jdu vykopat hrob...tady je o tom více http://www.kiaclub.cz/car_detail.php?id ... ers_events
Tys to neměl pojištěné ?
Mám to na leasing,tak samozřejmě mám,ale problém je v tom,že jsme nezavolali poldy...moje blbost
No ale stejně: potvrdili ti v pojišťovně, že ti to nezaplatí, když nemáš protokol od policie ? A nedá se opatřit dodatečně ? Na hlášení škodní události by mělo být dost času ... v české pojišťovně mi říkali, že lidi hlásí i s několikaměsíčním zpožděním a není problém ... dost času na nějaké řešení ...
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Riccardo: no nevím, jak chceš k nehodě před x dny dodatečně vystavit hlášení od Policie ČR. Možná se pletu, ale museli by být fotky z místa nehody, vyjádření obou účastníků atd. Jestli se nepletu, tak i škodní událost by měla být nahlášena poměrně rychle (myslím si, že nějaká lhůta tam určitě bude). Potom i příp. vyplácení by bylo asi zdlouhavé.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Odpovědět