Hrdzavenie podbehov u 2 mesačného ria sporty

Odpovědět
riosporty
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 05, 2007 10:03 am
Bydliště: Zvolenská Slatina

Hrdzavenie podbehov u 2 mesačného ria sporty

Příspěvek od riosporty »

Chcel by som sa opítať, či nemáte niekto skúsenosti s hrdzavením karosérie, mám rio sporty dva mesiace a už sa mi odlupuje farba na podbehoch...... Ak niekto máte podobný problém prosím napíšte. Viem že je záruka ale po dvoch mesiacoch..... to je ale sila!!!!!!!
Rio sporty 1,4
Reklama
 

Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

mne sa tiez odlupuje ale len z tych gumovych zaslepiek na prahoch
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
matko1000
Příspěvky: 95
Registrován: sob bře 24, 2007 8:47 pm

Příspěvek od matko1000 »

Caute
Aj mne sa ta farba z tych gumennych zaslepkach na podbehoch odlepuje.
Je to farba spolu s tou ochranou vrstvou.
Neviem ci je to normalne.
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

No chtělo by to foto, co autor rozumí odlepuje na podbězích. Jinak je logické, že na prahu, tam kde je gumová záslepka se to odlepí. Už na prodejně, když jsem si vybíral jsem koukal na vystavený kus a bylo to odlepené. Lepší by asi bylo, kdyby tam gumové krytky dali až po nastříkání karoserie a nikdo by se tomu nedivil. Takže ať to shrnu. Gumové krytky na prahu jsou v pořádku dle mého a rezavění podběhů tomu nerozumím. Nic takového nepozoruji, můj otec má Rio přes rok a také nic. Vložte foto ať víme o čem je řeč.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
riosporty
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 05, 2007 10:03 am
Bydliště: Zvolenská Slatina

Příspěvek od riosporty »

čaute máte pravdu zatial sa odlupuje iba na gumených zátkach, len mám strach že to bude pokračovať, myslím odlupovanie.... a potom hrdzavenie.... odpíšte či je to ok, alebo nie a ak je to normálne, tak som si vydýchol :lol:
Rio sporty 1,4
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Asi jsme si špatně rozuměli. Já četl, že máš rez na podbězích (což je ve slovenštině asi něco jiného). Jsou to prahy?? Potom je logické, že se z gumy odloupne ta barva. Ptal jsem se při prohlídce kdysi i prodejce a řekl, že je to normální. Nevěřím, že se to bude odlupovat dále na plech. Pro jistotu by bylo lepší gumové zátky vyndat a možná si je odloupnout sám a budeš mít klid. Jinak bych byl zatím v klidu. Já myslel, že ti rezaví podběhy (lemy) to by bylo horší :lol:
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
riosporty
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 05, 2007 10:03 am
Bydliště: Zvolenská Slatina

Příspěvek od riosporty »

Dík za ukľudňujúce informácie, bol som to kuknúť a je to iba na gumách. Ešte raz dík veď som si myslel, že nové auto a hneť s odlupuje farba... Ináč rio je super auto, trochu vrzalo rádio, ale už to v servise opravili, trochu ma serie zapínanie klímy, keď fúka na okná, ale si zvykám......
Rio sporty 1,4
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Jojo ofuk okna je prostě takový. Klima dříve odmlží okno. Taky mi to někdy vadí, ale zvykám si jako ty :lol: . Rádio máš dokupované nebo originální. Ted jsem někde viděl originální 2DIN + nový středový plast 2DIN. Je to ale stříbrné a to je k mému béžovému interiéru na prd. Kdyby někdo věděl, kde zakoupit originální rádio + černý středový díl 2DIN byl bych vděčen...
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
riosporty
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 05, 2007 10:03 am
Bydliště: Zvolenská Slatina

Příspěvek od riosporty »

Rádio mi dali v kii zadarmo, ale nie originál, najviac má sere odopínanie panela a skoro vždy zabudnem......... :cry:
Rio sporty 1,4
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

ked sa podari tak zajtra tu dam to foto tych zaslepiek
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Příspěvek od Matej »

tak asi takto to vyzera na mojom aute :shock: :shock: :shock:
Obrázek
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Ano přesně takhle to měl vůz i na prodejně, když jsem se byl prvně juknout na Rio. A to mělo najeto 0km. Je to logické, že se na gumě neudrží taková vrstva. Schválně se dnes juknu na moje auto jak to je. Ale i kdybych to měl stejné nebude mě to znepokojovat.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Odpovědět