Chybějící ecu 2.9

Odpovědět
m.i.c.h.a.l.
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 19, 2013 5:56 pm

Chybějící ecu 2.9

Příspěvek od m.i.c.h.a.l. »

Zdravím vás mám takový problém koupil jsem carnivala r.v.11/2001 údajně crdi s tím že je vadná řídící jednotka motoru a asi i chyba někde v el. instalaci jenže ouha jsem pěknej hlupák auto jsem naložil na odtahovku s tim že za ty peníze co bylo ho nebudu nijak zkoumat a doma jsem zjistil že tam jednotka není vůbec!!! A teď babo raď vůbec nevim jakej typ jednotky mám shánět a jestli se nějak lišej jednotky TDi a CRDi? Mám zatím k dispozici jen vin a informaci že k jednotce vedou 3 konektory poradí někdo? Nebo nechá se to podle vinu někde zjistit moc dík za odpovědi.
P.S. Velkej techničák mám bohužel ofocenej jen z té strany kde jsou majitelé a přijde mi až to na mě odhlásí. Nebo mi aspoň poraďte jak poznám zda mám TDi Nebo CRDi
Reklama
 

wakantanka
Příspěvky: 7
Registrován: stř lis 09, 2011 2:45 pm

Re: Chybějící ecu 2.9

Příspěvek od wakantanka »

Človeče, tak to si dobre kupil. Mno ja mam Carnivala 2,9 CRDi r. 2004, to je druha generacia. Tvoja by mohla byt este prva. Vyrazne zmeny aj v motore aj v nastaveni prebehli od 4/2003. Pokial viam tak všetky diesle od Kie majú označenie CRDi. Ale v autorizovanom servise podľa VIN čísla musia zistiť všetko. A nielen tam, skús aj aftermarket tam tiež zoženieš hocičo.
Uživatelský avatar
MichalCZ40
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 15, 2015 4:45 am

Re: Chybějící ecu 2.9

Příspěvek od MichalCZ40 »

TDi poznáš od CRDi tak, že sundáš intercooler a kryt vstřiků. Pokud tam máš 4 tlakové trubice k čerpadlu, máš TDi. Pokud jde od čerpadla vysokotlaká trubice jedna do takové tlusté roury (common-rail) a teprve z něj jdou čtyři trubky ke vstřikům, máš CRDi. Ale dá se to poznat i na první pohled. TDi měly menší přední masku. Myslím, že po faceliftu už se dělaly jen Carnival II s větší přední maskou a ty byly CRDi.
whini
Příspěvky: 25
Registrován: čtv čer 25, 2015 7:36 pm

Re: Chybějící ecu 2.9

Příspěvek od whini »

Tak ako pisu vyssie alebo oznacenie na zadnych dverach, plaste motora atp. RJ kupit len podla VIN kodu.
Odpovědět