Izotermické sklá a GPS signál

Odpovědět
Jajo
Příspěvky: 28
Registrován: stř črc 15, 2009 11:32 am

Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od Jajo »

Ahojte,
ako je to s priepustnosťou GPS cez izotermické sklá u RIO? Teoreticky by v aute nemal fungovať mobil ani navigácia (mobil mi tam funguje a navigáciu nemám :-). Rieši sa to nejakými malými nepokovenými plochami skiel?
RIO II 1.4 2009
Kúpené : 19.8.2009
Reklama
 

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od visna »

No zaujimava otazka, to akoze mame na autach izotermicke skla ? a to by nemal ist mobil a ni GPS ? fuuu asi mam v tomto trosku diery vo vedomostiach ale naozaj sa mi nezda ze mame izotermicke skla. A tiez som este nepocul ze by to malo nejako brzdit signal
RIO II 1,4 sporty 2008
zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od zulyk »

RIO podla mna nema izotermicke skla ani nahodou a tiez mi nieje jasne, preco by nemal fungovat signal GPS cez tieto skla, ked to niekto vie, rad sa nieco nove dozviem :wink:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od staf »

tiez o tomto pocujem prvy raz. stretol som sa s obavami ohladne GPS pri vyhrievanych sklach, ale zo skusenosti ani tie nie su problem
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Jajo
Příspěvky: 28
Registrován: stř črc 15, 2009 11:32 am

Re: Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od Jajo »

Obchodník s navigáciami ma upozornil, aby som si overil, či nemám izotermické sklá.
A v cenníku RIO 2009 som sa dočítal, že všetky stupne výbavy majú "Tónované izotermické sklá". Tak neviem, či tým autor skutočne myslel, to čo napísal.
RIO II 1.4 2009
Kúpené : 19.8.2009
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: Izotermické sklá a GPS signál

Příspěvek od visna »

Podla mna je obchodnik s navigaciami idiot, izotermicke sklá nemozu ovplyvnit navigaciu GPS, to je blbost, to by potom vo vsetkych autach vyssich tried nefungovali mobily alebo GPS nie ? hovadina! Uz vidim jak si čávo s nejakym BMW nemoze kupit navigaciu iba preto lebo ma izotermicke skla.
RIO II 1,4 sporty 2008
Odpovědět