homoklouby

Odpovědět
ovecka2010
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 06, 2011 11:31 pm

homoklouby

Příspěvek od ovecka2010 »

Ahoj.Koupila jsem vůz KIA sepia 1.5. Celkem dobrá kára,ale... Poradí někdo,jak tady mazat homoklouby? :|
Reklama
 

sqosh
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 02, 2011 3:53 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od sqosh »

Musíš sundat manženu ;-) jinak jestli ti cvakají v rejdu tak jsou špatný ;-)
ovecka2010
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 06, 2011 11:31 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od ovecka2010 »

sqosh píše:Musíš sundat manženu ;-) jinak jestli ti cvakají v rejdu tak jsou špatný ;-)
Ahoj.Měla jsem to napsat konkrétnějc...hm.Na namazání toho homokloubu není tam někde maznice?Nebo mám sundat manžetu a nacpat to tak... ?Ale i ta moc dík
sqosh
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 02, 2011 3:53 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od sqosh »

suundej manžetu je to zachvilku sundaný ;-)jinak neni za co ...
sqosh
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 02, 2011 3:53 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od sqosh »

A jinak mám sephiu 1.5 na N.D kdyby si něco potřebovala tak dej vědět ;-)i jestli budeš potřebovat poradit tak mi pisni na mail ;-) sqosh@seznam.cz
ovecka2010
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 06, 2011 11:31 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od ovecka2010 »

sqosh píše:A jinak mám sephiu 1.5 na N.D kdyby si něco potřebovala tak dej vědět ;-)i jestli budeš potřebovat poradit tak mi pisni na mail ;-) sqosh@seznam.cz
:D Tak jo,dobře.Tak to udělám,to je v poho...Jenom musim někde splašit vazelínu ajedu do dílny na jámu.Snad mě tam pustěj :wink: Jinak se zdá bejt holka celkem dobrá.Jen dvě drobnosti: 1 špatnej šroub na poloose a nejde zacvaknout kufr.Ten šroub mám vyměněnej za chvilku, to je dobrý ale to po..... zavírání,to teda nevim.Až budu na dílně pořádně kouknu a uvidim co je ještě nemocný.Kdyžtak Ti pak písnu o díly.Zatim moc moc dík ovečka
sqosh
Příspěvky: 5
Registrován: stř úno 02, 2011 3:53 pm

Re: homoklouby

Příspěvek od sqosh »

Neni vubec za co ovečko :D když budeš potřebovat radu nebo nějáký díl jsem ti plně k dispozici :D
Odpovědět