Otevření ceedu

Odpovědět
McDS
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 03, 2010 9:24 pm

Otevření ceedu

Příspěvek od McDS »

Vážení,

včera jsem byl nakupovat u nejmenovaného střediska v nejmenovaném městě a když jsem se vrátil k autu, bylo otevřené a chyběl v něm batoh. Batoh byl prázdný, takže jsem žádnou škodu neutrpěl, nicméně jsem po této zkušenosti stále ještě v šoku. Autu na první pohled nic není, žádné oděrky, poškozená guma u oken ...

Hlavní problém cítím v tom, jak se dá otevřít auto chráněné alarmem:

1) auto má alarm a já jsem zamkl klíčem ---> mechanické otevření dveří by tedy mělo spustit alarm, což obsluha u pumpy vzdálené 20 m nepotvrdila

2) auto otevřeli falešným dálkovým ---> tady jsem dostal informaci, že to není tak běžná věc a zloději, kteří s takovými technologiemi pracují, tak se prý soustředí na auta úplně jiných kategorií.

3) mohly zůstat některé dveře nedozamčené? - přece jenom mrzlo a já jsem před odchodem od auta vyzkoušel jen 3 dveře z 5-ti.


Předem děkuji všem, kteří k tomuto tématu něco přispějí. Především pak děkuji těm, co připíší osobní postřehy či fundované informace, kterými vyvrátí nebo potvrdí mnou uvedené hypotézy.
Reklama
 

focus3ccd
Příspěvky: 25
Registrován: čtv pro 30, 2010 6:43 pm

Re: Otevření ceedu

Příspěvek od focus3ccd »

Tak to som v soku....
Aspon dakujeme za postreh.
McDS
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 03, 2010 9:24 pm

Re: Otevření ceedu

Příspěvek od McDS »

Musím doplnit první zprávu:

v době události jsem nevěděl, co mám řešit dřív, proto jsem nechal kontrolu auta v servise na později ...


celou akci jsem uzavřel s tím, že na autě je vylomený zámek, po otevření 5. dveří se alarm korektně spouští! (myšleno tak že auto je zamčené dálkovým, odemčeno zámkem u řidiče a pak otevřen kufr)

Zdravím všechny čtenáře a přeji co nejméně podobných zkušeností.
Odpovědět