Poruchy soul

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
korkam
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 25, 2009 5:02 pm

Poruchy soul

Příspěvek od korkam »

Čau, mám Soula od května v benzínu najetých asi 7000 km. Začínám mít trochu obavy o kvalitu tohoto auta.
Po třech měsících jsem náhodou stáhl okno u spolujezdce a už ho nedal nahoru. Bylo to v 6 večer servis měl zavřeno na asisistenční službě mi nedokázali pomoci, tak Soul stál v noci na ulici se zastrečovaným oknem. Ráno v servisu mi to prohlídly a prohlásili, že to nějaký korejec špatně nasadil, že se to stává. :x. Teď to celkem funguje. Další věc, která mě začíná trochu děsit, tak je vrzaní palubovky a skřípání zadního stěrače. je to děs.
Máte někdo podobné zkušenosti, nebo mám šmejd jenom já?

Jinak gumy na zimu jsem koupil Verdesteiny Snowtrack patnáctky. Paráda.
Reklama
 

pavel2
Příspěvky: 32
Registrován: stř bře 25, 2009 5:03 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od pavel2 »

Tak zadní stěrač mi začal vrzat taky. Nechám to do první garančky, kterou mám v březnu 2010.
rolex
Příspěvky: 29
Registrován: čtv srp 06, 2009 10:14 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rolex »

Ahojte
Palubovka u mna v pohode aj stierač a okno no spojka na spiatočku v zábere vydáva podivné zvuky a tento problém som počul aj od majitela proceed. Má tu niekto tiež so spojkou problémy ?
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od mischko »

s tou spiatockou to znie ako kedy lozisko.. :( a zadny stierac vrzga aj mne :(
reklamacie asi necham na prvu garancku.. alebo mozno skor.. podla toho ako sa to bude dalej spravat.
korkam
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 25, 2009 5:02 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od korkam »

No tak já ten stěrač taky nechávám až na garanačku, jenom jsem chtěl vědět jestli je to i u ostatních aut. Pochybuju ale o tom, že by to nějak odstranily, kdyžtak vás pak poprosím o info, co na to v servisu.
Chtěl bych nechat zatonovat okna asi foliema nemáte někdo zkušenost? dík
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od mischko »

ja nie,,, ale je tu dost chalanov co si davali folie.. takze bud trpezliv a niekto sa ti urcite ozve a poradi...
vsak chlapci :D :lol:
easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: Poruchy soul

Příspěvek od easydm.sk »

korkam píše:No tak já ten stěrač taky nechávám až na garanačku, jenom jsem chtěl vědět jestli je to i u ostatních aut. Pochybuju ale o tom, že by to nějak odstranily, kdyžtak vás pak poprosím o info, co na to v servisu.
Chtěl bych nechat zatonovat okna asi foliema nemáte někdo zkušenost? dík


Tak sa hlásim korman. čo takého potrebuješ vedieť. Ja som si to dal spraviť do jednej firmy u nás AR AUTOFÓLIE, vybral som si strednú tmavosť č. 15 značka LLUMAR . Celkom tmavé sú 05 a 20 sú bledšie. Stálo ma to 133 €
rolex
Příspěvky: 29
Registrován: čtv srp 06, 2009 10:14 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rolex »

Ja som si dával hneď v predajni 50 a zadné okno 25 cena 80€
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od schreeder »

auto mam 3 mesiace a zatial nic.nabehal som na nom 4800 km....žiadny problem s oknami, vrzganím palubovky ani stieračmi.......akurat sa mi trochu nezda zaradovanie prevodových stupnov pocas jazdy...hlavne 1..2..niekedy sa podarí až na tretí pokus.....nechapem to...citit tam akusi labilitu...zatial to nevadí ale urcite sa na to opýtam na servisnej
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od schreeder »

korkam
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 25, 2009 5:02 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od korkam »

Mám taky barvu Java Brown s těma foliema je to fakt šupa. Jenom mám trochu obavy jak se ty folie budou chovat pří mytí v mičce? Nepoškrábou se?
Nemáte náhodou někdo odkaz kde by se daly koupit střešní Hagusy (ne originál - ty v česku stojí 10tku a to se mi zdá moc díkec Korkam
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od schreeder »

ved folie mas zvnutra auta....nema sa to ako poskriabat...iba ak by ti cistli vnutorne skla rucne s nejakou zlou handrou (sklo z vnutra ti mašina v umývarke nepoškriabe :)))))
TurboKozmos
Příspěvky: 19
Registrován: čtv lis 12, 2009 9:33 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od TurboKozmos »

Caute, mam najazdene 7 tis km, ale zatial okrem pneu bez zavad. Nic nevrzga, nic neskripe. Dufam, ze som to nezakrikol. Zatial spokojnost. Uz mu davam aj zabrat takze sa to odrazilo aj na spotrebe. Ale inac zatial OK. Celkova spokojnost. Zatial.
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od mischko »

korkam píše:Mám taky barvu Java Brown s těma foliema je to fakt šupa. Jenom mám trochu obavy jak se ty folie budou chovat pří mytí v mičce? Nepoškrábou se?
Nemáte náhodou někdo odkaz kde by se daly koupit střešní Hagusy (ne originál - ty v česku stojí 10tku a to se mi zdá moc díkec Korkam
Hagusy su u nas na slovenku lyziny?
:oops: sorry za jazykovu barieru... :)
no , lyziny sa dokupit nedaju.. su montovane do karoserie a to ti nikto dodatocne nespravi, jedine vo vyrobe. Takze bud mas alebo nemas..
Co sa tyka takeho nejakeho priecneho stresneho nosica, tak musis kupit jedine original, lebo sa to montuje resp. uchytava hornu hranu karoserie nad dvere. A nad prednymi dverami je to trosku uzsie a nad zadnymi trosku hrubsie.... Zatial to asi nikto iny nerobi, ale nehladal som takze neviem...
obrazky najdes na stranke KIa, Soul, prislusenstvo...
Prokeš
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 18, 2009 8:30 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Prokeš »

Tak střešní lyžiny ti už udělají i dodatečně nebo si kup univerzální které připneš , cena je kolem 3000tisíc a je to stejné... :lol: :lol:
Odpovědět