Kia Rio audio a ozvucenie

Odpovědět
shopho
Příspěvky: 34
Registrován: ned zář 27, 2009 4:47 pm

Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od shopho »

Zdravim pani,
menil niekto seriove repro v aute za ine? Zaujimal by ma rozmer vyskovych repro, velmi sa mi nechce kvoli tomu rozoberat dvere. Pripadne mozete napisat ake repro ste davali..
Reklama
 

tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od tomasko007 »

Mna by napr zaujimalo ake tam je teraz :-) ako seriove
predpokladam ze Harman Kardon to asi nebude
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od BatoNR »

podla mna tam montuju repro JBL alebo Bang&Olufsen a aby usetrili tak davaju radio Siemens :lol:

vazne netusim ake su tam repro, preco ich chces vymenit? pokazili sa? alebo iba tak lebo chces vymenit
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
shopho
Příspěvky: 34
Registrován: ned zář 27, 2009 4:47 pm

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od shopho »

BatoNR píše:
vazne netusim ake su tam repro, preco ich chces vymenit? pokazili sa? alebo iba tak lebo chces vymenit
rozmyslam nad vymenou, lebo nie som velmi spokojny s tym ako hraju, viem si predstavit aj lepsi zvuk, ale na druhu stranu myslim si, ze by dost pomohlo len vytlmit dvere a dat tam len ine vyskove repro.. tie stredobasy mozu zahrat celkom dobre pri vytlmenych dverach.. uvidim..
Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od eMKejx »

co ja viem tak ked si trosku nastavite ekvalizer na radiu hra to celkom v pohode. Aj ked nie tak ako tie co mam odlozene ete na montaz magnat a sinus live + radio pioneer deh p7000ub - montaz priamo u predajcu mojho auta do 200 euro stym ze kabelaz dam tiez svoju co mam. Buduci rok to chcem nahodit, a kedze je auto v zaruke musia to robit oni inac mi padne zaruka na elektriku v aute.
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
bohush
Příspěvky: 46
Registrován: stř srp 19, 2009 12:07 am

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od bohush »

toto ma zaujima. ked vymenim v aute radio, repraky a kabelaz, tak mi padne zaruka? ja ked som sa v servise na toto pytal, povedali mi, ze by mi zaruka nemala padnut. neviete niekto ako to teda je?

Diky
KIA Rio Sporty , Sunset Orange
Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: Rozmer vyskovych reproduktorov

Příspěvek od eMKejx »

mne to rovno povedali ked som predajcovi v Kii povedal ze si chcem neskor vymenit radio za svoje, povedal ze ale to vam padne zaruka ak to budete robit mimo nas, teda neviem ci sa to da robit aj inde, myslim inu firmu, pripadne kamos z firmy hodi stempel, na nove auto to nejdem riskovat, lebo elektrika je dost dolezita si myslim a radsej si to preplatim o par euro... aj tak ak kvalitnejsie repro tak aj lepsiu kabelaz, to mi aj technik z Kie povedal ze hrubsie kable by neboli na skodu, ze to musia potiahnut, musia zhodit tapacira na dverach + prepasovat kable k zadnemu platu na kufri ak teda chcete tam osadit repro co ja ano chcem. Uf to bude potom randal ked pojdem po ulici :D
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
Uživatelský avatar
aladinos
Příspěvky: 302
Registrován: ned led 11, 2009 4:56 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od aladinos »

Potom nahod fotky o ake autoradio sa jedna a ake reproduktory,poripade aka izolacia,,,
Kia Rio II 1,4 - Sporty,Tropical Red: kúpene 3/2008, Nitra - najazdené cca. 40 000km
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od Matej »

Ja mam tiez Pioneer DEH-P5100ub a je to uz ina muzika. Na zadnom plate mam komponentne repro Blaupunkt.
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od BatoNR »

u mna je seriovo montovane radio od vyrobcu a nemam najmensku chut ho menit, lebo toto bol jeden z faktorov pri vybere auta.

Totiz v starej Felicii, co som mal som mal radio domontovane. Najskor som si kupil kvalitne radio, ale ako tu uz byva v lete, ked ma clovek iba kratasi a tricko, niet kam odlozit odnimatelny displej, tak som si ho nechaval v aute (zaparkovane v meste). Netrvalo dlho a radio bolo prec aj s displejom. V zime nebol problem schovat displej do kabata.

Potom som si kupil lacnejsie v Tescu, take na CD. Hmmm neviem ci mi vydrzalo pol roka. Ked uz mi bolo bez radia dlho tak som namontoval, stare, obycajne na kazety a to mi uz vydrzalo strasne dlho.

Ja osobne odmietam podporovat roznych fetakov, ktory kvoli radiu su ochotny vylomit zamky na dverach (aj tie som dva krat menil) alebo mozno aj rozbit okno.

Ked som si kupoval moju Karkulku, tak jednou z podmienok bolo seriovo montovane radio na CD/mp3 a teraz sa strasne tesim, ze ho mam.

Toto je moj nazor na domontovanie radia kupeneho v inom obchode.
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
Uživatelský avatar
Maldoc
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 06, 2009 6:53 pm
Bydliště: Lipt. Hradok
Kontaktovat uživatele:

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od Maldoc »

nazdar a neviete ci to vstavane radio ma vystupy na subwoofer ?
KIA RIO II Sporty
1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG solaris II
kupene 4.Maj 2009
stav km pri kupe: 8
najazdene km cca: 26 500
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od BatoNR »

a telefonoval si do servisu???
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od staf »

alebo nemas navod k radiu?
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od Matej »

Maldoc píše:nazdar a neviete ci to vstavane radio ma vystupy na subwoofer ?
skor nema vystup na woofer ale niektore aktivne woofre maju vstup ktory napajas od koncaku na autoradiu
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
Maldoc
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 06, 2009 6:53 pm
Bydliště: Lipt. Hradok
Kontaktovat uživatele:

Re: Kia Rio audio a ozvucenie

Příspěvek od Maldoc »

v knihe ktoru som dostal ku kii som nasiel 5 druhov radii ale moj typ tam nebol je to volaky novsi a v servise ja neviem ci sa im nechce abo co ale boli volaky neochotny namontovat mi to tam :(
KIA RIO II Sporty
1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG solaris II
kupene 4.Maj 2009
stav km pri kupe: 8
najazdene km cca: 26 500
Odpovědět