MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Plánujete kúpu tohot modelu KIA? (KIA SOUL)

ano - pači sa mi
19
86%
nie - nepáči sa mi
3
14%
mozno - niesom presvedceny
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)
Reklama
 

easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od easydm.sk »

vyyyyyyytaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: medzi nami SOULAKMI, SOULAKMI, SOULAKMI..... :D :D :D :D
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rudolf.tomka »

ja mám tiež Tomato red / červenú / :mrgreen: KIA SOUL 1,6 CVVT
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

A máš aj prístrojovú dosku červenú???? Ak áno tak si frajer a aj ja budem frajerka :lol:
Je pravda čo tu píšu že žerie 8 litrov???
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

easydm.sk píše:
brunkaaa píše:Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)

vyyyyyyytaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: medzi nami SOULAKMI, SOULAKMI, SOULAKMI..... :D :D :D :D

kujééééééééééééééééééééééééééém a prímam aj darčeky :lol: :lol: :lol:
stanci
Příspěvky: 34
Registrován: sob dub 18, 2009 6:39 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od stanci »

brunkaaa píše:
rudolf.tomka píše:ja mám tiež Tomato red / červenú / :mrgreen: KIA SOUL 1,6 CVVT
A máš aj prístrojovú dosku červenú???? Ak áno tak si frajer a aj ja budem frajerka :lol:
Je pravda čo tu píšu že žerie 8 litrov???
Ano, je to pravda s tou spotrebou. Radi vitame dalsich clenov ;) Vela prijemne stravenych kilometrov za volantov krasneho Soulika prajem ;)
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od mischko »

brunkaaa píše:Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)

xi xi vitaj v klube :D
kedy ti ho maju dodat?
Ja som posledne dve noci ani zaspat poriadne nevedel :lol: ale ked uz bolo moje spinkal som ako babatko :P
s tou spotrebou je to pravda.. mne sa pohybuje priemer medzi 8-8,5 l/100km ( tzn. na jednu nadrz t.j. okolo 45 litrov prejdem okolo 550 km, co nie je az tak vela :cry: ) a jazdim mesto BA, dialnica, okresky...
pavolb
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 10, 2009 8:48 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od pavolb »

ahojte kiuskaci ja mam diesel aj mne zral cez 8l ale od maja som najazdil 13000km a kleslo mi to na 6,3l zatial uvidime co dalej ono sa to musi zabehnut pred tim som mal ibizu ked bola nova tak zrala cez 6l ale po 150000km 4,8l no ale Soul je tak pekne auto ze clovek prepaci aj tu spotrebu mne sa velmi paci ten velky vnutorny priestor to je super pritom to auto nie je az tak velke zaparkujem tam kde tie SUVecka nemozu prajem vam vsetkym bezpecnu jazdu
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

mischko píše:
brunkaaa píše:Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)

xi xi vitaj v klube :D
kedy ti ho maju dodat?
Ja som posledne dve noci ani zaspat poriadne nevedel :lol: ale ked uz bolo moje spinkal som ako babatko :P
s tou spotrebou je to pravda.. mne sa pohybuje priemer medzi 8-8,5 l/100km ( tzn. na jednu nadrz t.j. okolo 45 litrov prejdem okolo 550 km, co nie je az tak vela :cry: ) a jazdim mesto BA, dialnica, okresky...
Ahoj, povedali v strede decembra a teraz keď sme volali tak vraveli koniec januára :oops: uf. Ale ukludňujem sa stým že aspoň trosku viac našporíme a možno viac dáme akontáciu :D. Ak sa môžem ešte opýtať zimné gumy si kupoval tam kde aj auto a cca čo stoja (ak to nieje tajomstvo) ??? :roll:
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rudolf.tomka »

tak je tu viac otázok: interier mam čierny lebo mám verziu LX/ mne stačia štyri kolesá a volant , nemám veľké nároky /, mám zimné NOKIAN 195/65 R15 cena za kus 60,- €, mám nabehané cca 600 km a spotreba kombinovaná cca 8 l orientačne podľa natankovania, ale je to veeeeeeeeeeeeeeľmi orientačne vzhľadom na to , že som tankoval 2 x a málo kilometrov najazdených a pri výkone 93 kW a hmotnosti 1180 kg neočakávam 5 litrov
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

:lol: ty si mi už napísal všetko, aby som sa nemala čo pýtať :lol:. My budeme mať EX 1,6 CVVT. To bola náááááhoda ža som toto auto našla na internete hi hi hi hi hi.
easydm.sk
Příspěvky: 21
Registrován: pát črc 03, 2009 8:37 am
Bydliště: PU

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od easydm.sk »

Ja mám tiež 1.6 LX ako tomka. Moooooj naaazor je, nech si každý kúpi to čo chce :D :) :o :mrgreen: A čo sa mu pááááči
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od mischko »

brunkaaa píše:
mischko píše:
brunkaaa píše:Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)

xi xi vitaj v klube :D
kedy ti ho maju dodat?
Ja som posledne dve noci ani zaspat poriadne nevedel :lol: ale ked uz bolo moje spinkal som ako babatko :P
s tou spotrebou je to pravda.. mne sa pohybuje priemer medzi 8-8,5 l/100km ( tzn. na jednu nadrz t.j. okolo 45 litrov prejdem okolo 550 km, co nie je az tak vela :cry: ) a jazdim mesto BA, dialnica, okresky...
Ahoj, povedali v strede decembra a teraz keď sme volali tak vraveli koniec januára :oops: uf. Ale ukludňujem sa stým že aspoň trosku viac našporíme a možno viac dáme akontáciu :D. Ak sa môžem ešte opýtať zimné gumy si kupoval tam kde aj auto a cca čo stoja (ak to nieje tajomstvo) ??? :roll:
hm.. zalezi na tom ake chces dat... ci 15" alebo 16" alebo 18"
aku vybavu kupujes? predpokladam ze EX alebo TX kedze mas cerveny interier...
Ja mam letne 18" a ma zimu som dal 16".
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od mischko »

niekto tu napisal: " ...mám verziu LX/ mne stačia štyri kolesá a volant , nemám veľké nároky... "
ja by som na to reagoval, ze v zakladnej vybave si clovek kupil viac ako dava konkurebcia... ved porovnajte si zakladnu vybavu ( ESP, 6x airbag, 5x* v narazovych testoch, radiou s CD a MP3, min 93 KW pod kapotov ) a ceny... takze asi tak...
a to sa moc ani nechcem zastavat Soulky, je to len objektivne zhodnotenie a porovnanie udajov ako je cena / hodnota.... a navyse je to auto, ktore hoci kedy vytrca a bude vytrcat z davu :lol: a o to ide... sa odlisovat a vytrcat z davu a sedeho premeru :lol: ci nie?
:?: :!: :D ci nie? bud sa ti paci alebo nie... nieco medzi tym neexistuje ...
rolex
Příspěvky: 29
Registrován: čtv srp 06, 2009 10:14 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rolex »

jasné brácho :D
Odpovědět