Poruchy soul

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Nakerino
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 18, 2010 3:23 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Nakerino »

Ludia dal som si nalepit na zadne dvere plus cast zadnych blatnikov priesvitnu ochrannu foliu proti kamienkom ktore nam tak zneprijemnuju zivot.Pri lepeni vznikol na folii odpad,ktory pouzili a nalepili mi ho aj oklo kluciek dveri aby sa to tam neskriabalo.Som zatial spokojny,vobec to nevidno.uvidime po zime.Stalo ma to 70 eur bez blockov teda aj bez DPH :-) myslim ze lepsie dat 70 eciek ako potom 350 za striekanie :-)
Kia Soul 1.6 CVVT TX, Black,Navi,Parking camera,Xenon Bulb
Reklama
 

rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

ja som si zohnal farbu v sprayi od f. farlaz.sk a fóliu na Aukro 50x60 cm polyuretan za 20 € tak keď bude teplo pustim sa do "opravy" dverí, podbeh som už striekol a vyzerá to fajn :)
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Nakerino
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 18, 2010 3:23 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Nakerino »

Ta polyuretanova folia sa da niekde zohnat za lacny peniaz? Ja som bol v jednej reklamnej agenture kde to predavaju no jeden meter mi predat nechceli.Trvali na tom ze si musim kupit celu rolku teda 50m. za 2500 Euro...tak som sa zasmial a odisiel prec :D
Kia Soul 1.6 CVVT TX, Black,Navi,Parking camera,Xenon Bulb
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

predajca 3M fólií 360 mikrónová polyuretánová transparentná fólia na ochranu autolaku pred poškodením. 3M špeciálna fólia určená na ochranu laku pred škrabancami, odskakujúcimi kamienkami a malými ryhami. Táto vysokokvalitná fólia je číra a správne naaplikovaná je prakticky neviditeľná.... Jozef Valent, Borodáčová 5, Nitra, mail:k24a3@hotmail.com t.č. 0908 709 304
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Nakerino
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 18, 2010 3:23 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Nakerino »

uuuuuu diky 100 bodov ;-)
Kia Soul 1.6 CVVT TX, Black,Navi,Parking camera,Xenon Bulb
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od mischko »

rudolf.tomka píše:ja som si zohnal farbu v sprayi od f. farlaz.sk a fóliu na Aukro 50x60 cm polyuretan za 20 € tak keď bude teplo pustim sa do "opravy" dverí, podbeh som už striekol a vyzerá to fajn :)
aku mas farbu laku?
ja mam jawa brown
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

ja mám červenú tomato red 1E

opravene by tomasko007!
precitaj si prosim :
https://www.kia-club.net/viewtopic.php?f=40&t=1541
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy soul

Příspěvek od wayo »

uff rudko taka oprava mna neuspokoji je to nove auto stalo nie malo a mam zaruku tak musia to spravit ako sa patri

mal si si to aj ty nechat spravit

mne sa to nepaci
KIA SOUL 1,6 LX
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

neberiem to ako opravu :? , ale zlepšenie "estetického stavu môjho poškodenia laku" :roll: a keĎ BY SOM TO DAL AJ PRESTRIEKAť , čo dalej s ochranou nášho laku pred kamienkami... :?: , keďže som dal aj dlhšie zásterky , ktoré sú tiež neestické ale funkčné, tak mi navrhni prosím ŤA nejaké estetické a funkčné riešenie nášho problému, lebo prestriekavať ho po zime každý rok ... :?: to je nezmysel :!:
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
Nakerino
Příspěvky: 18
Registrován: úte kvě 18, 2010 3:23 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Nakerino »

Chlapci ked mi poviete kde mam uploadnut fotky lebo nejak mi to nejde tak vam ukazem ako to mam spravene ja :-)
Kia Soul 1.6 CVVT TX, Black,Navi,Parking camera,Xenon Bulb
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy soul

Příspěvek od wayo »

rudo

pre krasu je toto

http://www.shop.ceed-i30.ru/picture.php ... E86752K000

ale neviem cenu :(

ze je to drahe az 1000 eur ale neviem ci s pracou no nemam overene
KIA SOUL 1,6 LX
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: Poruchy soul

Příspěvek od rudolf.tomka »

ÁNO je to veľmi pekné :D , ale len dovtedy kým nám to tie kamienky neobijú a nerozmlátia :( / a ochrana zadných dverí tak nevidím /. Aj moje vozítko bolo / a pre mňa bude / v predajni pri preberaní prekrásne nové , ale stačil 1 prejazd v zime po kamienkoch a problém s obitou farbou bol na svete , takže ja potrebujem poriešiť problém ochrany pred odskakujúcimi kamienkami na podbeh a zadné dvere a ten mi zatiaľ žiaľ nikto neponúkol / ani v KIA SERVIS / tak ,aby to bolo ESTETICKÉ a FUNKČNÉ :roll: , tak som si vymyslel ja sám určité aj keď možno divné riešenie :shock: , ktoré mi vyhovuje. Nie som zaťažený na vonk. krásu, ale tak obité auto / moju starú Feldu / nemám ani po 15 rokoch a hodlám jazdiť s KIA SOULikom aspoň 10 rokov. :lol:
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
wayo
Příspěvky: 37
Registrován: sob úno 06, 2010 10:37 am
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Poruchy soul

Příspěvek od wayo »

stym suhlasim aj ked sa bduem snazit hladat aj take riesenie ale mozno sa nepodari

uvidime

v servise mi vraveli ze nato zaruka sa nevztahuje ze to nieje vyrobna chyba ze to je chyba slovenskych ciest ze nesypeme len sol ale aj kamienky

takze neviem ale zda sa mi to pekne klamstvo pre motoristov pretoze ak b som o tom vedel tak to riesim hned a tak by to teraz netrebalo opravovat
KIA SOUL 1,6 LX
Balki
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 01, 2009 10:11 am

Re: Poruchy soul

Příspěvek od Balki »

Tiež som "šťastným majiteľom" nekvalitného červeného laku, a po 2 ( slovom dvoch ) mesiacoch dohadovania sa ( s importerom ) a fotenia a "vyhrážania" mi dnes volali z predajne, že mám schválený nový lak v rámci záruky. Viem o ďalších dvoch červených Soul-och, ktoré majú nový lak, náhoda, prišiel k nám do firmy robiť chlapík, čo robil predtým v Kii. Červená na Soule je vraj nočná mora Korejcov. Len pre zaujímavosť, súčasťou dohadovania sa bolo aj meranie hrúbky laku: nebol problém nájsť veľké plochy karosérie, kde sa hrúbka pohybovala od 54 do 70 mikrometrov aj so základom!!!!!! Ihneď po nastriekaní pôjdu na najviac "ohrozované" plochy priesvitné ochranné fólie.
Odpovědět