druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Já asi mimořádně přijedu.Takovou bandu úchylů není možné nechat o samotě.Přijedu nějak kolem poledne,jedu ještě do Žďáru koupit ledničku na loď,ať můžu chladit ovoce a jogurty.
Reklama
 

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Myslíte,že když se na to v pátek vyseru,že se Babiš zblázní kvůli rozdrbanému HDP ? Uvidíme v pondělí ve zprávách.Je to od nás prasárna,vzít si v pátek volno.Jste nezodpovědní!!!!!
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od David-Petr »

Není co dodat viktor to vše napsal. Trička mám doma samolepky vyzvednu zítra při cestě do kempu už se na vás bando těším a pokud se ještě někdo chce zítra přidat tak budeme tady od cca 14.00h http://www.wilsonka.cz/ zatím ahoj
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Ták další ročník za námi,opět v komorním podáním o to příjemnějším a tak nějak srdečnějším.Příští rok už před sebou možná budeme i prdět.Opět vydařená akce díky pořadatelům Davidovi a Víťovi,kteři nezklamali ani letos (zřejmě dobrý oddíl).Viděli jsme nasrané krokodýly,nafasovali pamětní trička a nálepky,sežrali svíčkovou,pojezdili s motorákama po přehradě,neposral se z Ježka (nepil jsem ho ).Dozvěděli se jak to funguje v naší armádě,když člověk rozbije tlamu morgošovi je politicky nespolehlivý.Tak že nejenom policajty,ale i armádu si platíme,aby chránili proti živitelům tu havěť.Jinak díky za příjemné setkání příjemných lidí v příjemném prostředí.A ten nápad koncem prázdnin není špatný,čekat celý rok je cypovina.Davide,zadej výrobu nových triček,stejný potisk a ať je změna jinou barvu.Na fotkách jsme fakt krasavci.Mimišo to nějak přepošle.
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od David-Petr »

Všem účastníkům děkuji za super víkend a dobrou náladu foto až je stáhnem budeme směřovat na vítě a on je prý uloží na rajče
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viita »

Tak mit o chvíli trvalo(už mě znáte) , ale konečně jsem dal fotky sem : http://viitacz.rajce.idnes.cz/Sorentosraz_2014
Jinak sraz byl super, díky všem fajnovým lidičkám, na které se naše posádka moc těší až se uývidíme na dalším srazu. Nebo i dřív ... :D
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Já dodám fotky,až se Mimoš vrátí z kurzu.Protože jak vidno zřiti jsem něgramota a neumím to.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Čaute všichni.Mládě je do konce měsíce v Chorvatsku,tak že prd a né fotky,já se válím v nemocnici,tak mě napadlo,navíte někdo,co je z Mariánem alias Orangim ? Natěšený byl jak všichni a od poslední zprávy ani obraz,ani zvuk ? Čo je sňoooou,je mi biééédně.
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od David-Petr »

Informace zjistím. Copak ti je,že ty chlastal ježka
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Sklátila mě cukrovka,tak jsem na vyšetření,jestli mi ten Ježour nezasral to játro nebo ledviny.Děsná prdel čekání na vyřčení ortelu.Ale radši žít rok jak orel,než deset jak sup.
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viita »

Ahoj, tak to ti preju za celou naši familii ať jsi brzo ze špitálu doma. Viš přece ze jsme se domlouvali že ještě jednou letos dame Dalešky. Jinak Cooba jsem nakonec koupil, po prvnich nesmelych pyromanskych pokusech a drobných puchýřích na prstech nutno konstatovat že ten gril fakt nemá chybu.Tak zlom vaz :wink:
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Já už je seru,jdu dom,musím na kajaku dodělaqt solár (dal jsem místo části střechy 130 W,Mimiš přijede a fičíme na Dunaj.Ty dalešky samozřejmě dáme.Doufám,že se nezabarví voda.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od zdeny65 »

viktor píše:Já už je seru,jdu dom,musím na kajaku dodělaqt solár (dal jsem místo části střechy 130 W,Mimiš přijede a fičíme na Dunaj.Ty dalešky samozřejmě dáme.Doufám,že se nezabarví voda.
Hele magore,nepřeháněj to :wink:
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

Zdeňo,víš jak se pozná,kdy je chlap v přechodu ? Začne mu smrdět pitka a začne vonět robota.Já už jsem to klimakterium přežil,na pitky seru pracovat nemusím a je čas zábavy.Makat budu zas až za špatných klimatických podmínek.Ale teď nééééé,je léto.Všude je teplé pivo,spocené baby,to je rajc !!!!
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: druhy ročník sorentosrazu 13-15.6 nové info str.2

Příspěvek od viktor »

S tím grilem si dobře udělal.Uvidíš,že budeš díky němu v rodině zase oblíbený.Ale nedojebej si žlučník.Na daleškách doladíme nějaké detaily ohledně využití,ale už teď ti řeknu,že nebudeš zklamaný a už ho vidím na té skříňce nad ledničkou a hladové krky kolem něho.Žrádlu zdar.
Odpovědět