pokec o riu

Odpovědět
Uživatelský avatar
eMKejx
Příspěvky: 242
Registrován: úte kvě 19, 2009 9:15 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od eMKejx »

tak vies ale ja mam cierne Kia Rio Sporty a to sa paci kazdemu, snad... dufam!!!! :lol: cize necudujem sa ani kunam, ale o inom som chcel samozrejme ze nechcem aby sa mi co i len zubami obtreli o kapotu ci antenu na streche ale skratka nemozem to striekat v motore ako osviezovacom na WC... tak jasne ze nebudem streikat plech ci uchyt motora :D ale tak hadice mozem urco vsetky? vies ja som sa bal teda bojim sa ci to niekde potom nestecia abo co a dostane sa to na miesta kde by to nemalo ist... len to ma trapi.. a ano uz neparkujem pri kosoch a pod miestach, vtedy ked sa mi to stalo parkoval som na parkovisku pred Billou kde stalo dalsich 40 aut...
KIA RIO II Sporty 1.4 16V 71kW- Midnight Black 6/2009
Obrázek
Reklama
 

tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: pokec o riu

Příspěvek od tomasko007 »

ale predsa si myslim ze sprej je iba docastne riesenie. Ta elektronika by bola vhodnejsia, a kedze je to male zariadenie tak sa to da do motorovej casti "namontovat".

Ja mam taku otazocku, ako sa da nastavit citlivost alarmu, akoze je tam ale v podstate ako keby tam ani nebol.
Kamarat ma Rio 2007 a jemu funguje prirodzenmejsie .. ja mozem svoje auto rozkyvat ako chcem a nic, pricom jeho alarm sa spusti. Jedine sa spusti ak odomknem klucom.
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
adam221
Příspěvky: 56
Registrován: stř říj 22, 2008 12:07 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od adam221 »

Nechaj si domontovat cidla na alarm... Potom to bude fungovat aj tebe.. Aj ked sice na http://www.kia.sk som nenasiel tieto cidla, vresp. hocijaku doplnkovu vybavu na Rio.. Ale pri Accente to tak je :)
winter car: Mitsubishi Pajero Wagon V6
summer car: Renault Clio

Hyundai I30 1.4CVVT 2011-2011
Hyundai ACCENT 2007-2011 1,5CRDi VGT 81kw
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa v Bratislave http://www.eoil.sk
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od visna »

alarm funguje iba na otvorenie dveri.
RIO II 1,4 sporty 2008
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od staf »

cize ked by chcel niekto ukradnut auto, do ktoreho vlezie cez rozbite okno, tak sa ziaden alarm nebude konat? :oops:
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od Matej »

alarm sa spusti len ak otvoris niektore dvere alebo kapotu auta
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: pokec o riu

Příspěvek od tomasko007 »

Taky alarm mi je na rit ...
Takze do rocnika 2007 tie cidla montovali, a teraz uz nie ?
Asi pojdem navstivit predajcu ... kedze mne tvrdil ( pytal som sa pri preberani auta ) ze alarm nie je citlivy, cize sa nespusti pri rozkyvani auta ked pri nom prejde kamion, alebo tak .. lenze on sa nezapne vobec :-(
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
Matej
Příspěvky: 180
Registrován: sob bře 24, 2007 10:42 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od Matej »

ani jedno rio od roku vyroby 2005 nema otrasove cidla a ak ma tak su len domontovane
Kia Rio II Sporty 1,4 Tropical Red
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od staf »

boli ste niekto na autosalone, alebo planujete ist? ak, tak si vsimnite podvozok noveho ceedu. celkom sa mi paci ako je osetreny .. nie ako nase rio :(
teda aspon mne osobne sa zdalo ze je ovela lepsie kryty a ked uz nic ine, tak minimalne sa mi paci ze najskor nastriekali a potom davali do prahov tie gumene krytky. nie ako na riu ze najskor krytky a potom striekanie, co ma za nasledok ze to hned lezie dole :(
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od staf »

ako vnimate vplyv vyhrievania zrkadiel? ja normalne az pochybujem ze to nieco robi :(
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
nickey24
Příspěvky: 39
Registrován: úte pro 30, 2008 8:32 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od nickey24 »

Nevim jak u tebe,ale u me vse ok.Behem chvile je po namraze.Funguje jak u jinych aut co jsem mel.
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od visna »

hej hej aj mne to funguje dobre. Niekedy je vidiet odkial sa to rozmrazuje. Zacina to od krajov zrkadla.
Inak vsimol som si inu vec (trosku odbocim) :
Idem dajme tomu 70 na 4 ke. Zacnem predbiehat. Takze zacnem stalacat plyn postupne az na doraz . Auto zacne zrychlovat ma urcitu akceleraciu. Potom ked mam plny plyn zacnem ho pomalinky pustat (velmi zlahka uberam) no a auto zacne mat akokeby este vacsi tah. Normalne sa mi na chvilu zda ze auto taha este silnejsie. Ako keby som pridaval plyn, no ja ho v skutocnosti uberam. Aj vam sa to stalo? alebo iba mne.
RIO II 1,4 sporty 2008
Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: pokec o riu

Příspěvek od staf »

visna: zeby to bolo oneskorenim medzi tym ako sliapes na plyn a tym kedy sa realne dostane do urcitych otacok?

s tymi zrkadlami to este skusim ked bude mrznut. schvalne na nich zapricinim namrazu a budem sledovat ci sa to bude topit. lebo na zimu si velmi nepamatam, ale ked je vlhko (ci uz si len "zaparene", alebo su na nich aj kvapky) tak ani po dlhej jazde neuschnu
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od visna »

neviem teda ale na ziadnom aute som si to este nevsimol.
RIO II 1,4 sporty 2008
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: pokec o riu

Příspěvek od visna »

proste auto mi normalne niekedy "vystreli" ked uberem plyn
RIO II 1,4 sporty 2008
Odpovědět