Koupě cee´du

Odpovědět
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

hej jdi do ostravy. vedle makra ma kia pobočku. jsou tam solidní. ikdyž jsem čekal na auto přes 2 měsíce :evil:
oni ale za to nemohli. to ten chodov! ale aspoň se snažili a pořád je urgovali.
koukni na testy co mají na stránkach www.kiamotors.cz a uvidíš že s ceedem určitě chybu neuděláš.
jinak lidi v pátek si jdu pro autíčko :D konečně.
ceed 1,6 CRDi EX béžový, + kola + esp + parkovací senzory
Reklama
 

Jiří Bílek
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 07, 2007 9:16 pm
Bydliště: FM

Dík za radu

Příspěvek od Jiří Bílek »

Vím kde ta prodejna je -dík-zkusím to tam . Počkám si ale asi
na 2.0 CRDi a než si ho objednám ,musím zkusit , jestli ta investice
do silnějšího motoru se vyplatí -jízdní vlastnosti.
Jinak jsem dostal informace od KIA motors (Chodov) o 2.0 CRDi-
uvedl jsem je v tématu " 2.0 CRDi "
Oberon
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Tak jsem přestoupil - z Ria na Ceed - 1.4 base, zatím 200 km, takže zkušenosti až příště.
Kia ceed 1.4 base červená
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

to Igy: tak koukám, že si to dlouho nevydržel :lol: ..Gratuluju ke koupi Cee´da jenom mě zaráží, že jenom kvůli místu si přišel v cee´du o klimatizaci a pár dalších drobností..Nebo máš nějaký příplatek na Base aby tam klima byla?? Ale jak píšu, určitě budeš spokojen a cee´d je rozhodně dál než Rio..TAkže ještě jednou hodně štstných km..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Marecek píše:to Igy: tak koukám, že si to dlouho nevydržel :lol: ..Gratuluju ke koupi Cee´da jenom mě zaráží, že jenom kvůli místu si přišel v cee´du o klimatizaci a pár dalších drobností..Nebo máš nějaký příplatek na Base aby tam klima byla?? Ale jak píšu, určitě budeš spokojen a cee´d je rozhodně dál než Rio..TAkže ještě jednou hodně štstných km..
No nevydržel, dostal jsem výhodnou nabídku na prodej Ria, tak jsem ho prodal. S tou klimatizací, podle mé zkušenosti stejně nemá cenu kupovat pouze manuální klimatizaci, už to chce automatickou, aby to k něčemu bylo. Opravdu - ceed je někde jinde proti Riu, počínaje interiérem, tam fakt nepoznáte, že je to "korejec" a dál to zatím nebudu rozvádět - najeto pouze pár km.
Kia ceed 1.4 base červená
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

ahoj lidi. jsem z nošovic což je okres frýdek-místek a chci se zeptat kolik je už lidi co maji cee´da v tehle části naší zemičky. :D potažmo kolik lidi z republiky už si koupilo cee´da. jsem vážně zvědavý jestli se to pohybuje treba uz v desitkach nebo tak. TAK SE OZVETE
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
mirekh
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 29, 2007 5:13 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mirekh »

Tony píše:ahoj lidi. jsem z nošovic což je okres frýdek-místek a chci se zeptat kolik je už lidi co maji cee´da v tehle části naší zemičky. :D potažmo kolik lidi z republiky už si koupilo cee´da. jsem vážně zvědavý jestli se to pohybuje treba uz v desitkach nebo tak. TAK SE OZVETE
Od začátku roku má ceé d největší prodeje, mimo Škody,VW je na druhém místě,dobrý nééé :lol:
ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

Příspěvek od ivošek »

Tony píše:ahoj lidi. jsem z nošovic což je okres frýdek-místek a chci se zeptat kolik je už lidi co maji cee´da v tehle části naší zemičky. :D potažmo kolik lidi z republiky už si koupilo cee´da. jsem vážně zvědavý jestli se to pohybuje treba uz v desitkach nebo tak. TAK SE OZVETE
Od začítku letošního roku bylo v ČR zaregistrováno už 798 cee'dů!!
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

ivošek píše:
Tony píše:ahoj lidi. jsem z nošovic což je okres frýdek-místek a chci se zeptat kolik je už lidi co maji cee´da v tehle části naší zemičky. :D potažmo kolik lidi z republiky už si koupilo cee´da. jsem vážně zvědavý jestli se to pohybuje treba uz v desitkach nebo tak. TAK SE OZVETE
Od začítku letošního roku bylo v ČR zaregistrováno už 798 cee'dů!!
Tak to je slušný, a to ještě spousta lidí čeká na SW. :wink:
Kia ceed 1.4 base červená
jaudak
Příspěvky: 8
Registrován: ned čer 10, 2007 3:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od jaudak »

Nevíte někdo, jestli maj momentálně někde CEEDy na prodejně, nebo jaký jsou v současnosti dodací lhůty ? Mám záje o 1,6ku. Ještš se rohoduji jestli benzín, nebo naftu. Plná výbava. Jdu obvolávat prodejny.
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

1,4 LX

Příspěvek od Jri »

Nevím odkud jsi,ale něco měl Schwab na Kladně.Podívej se na jejich stránky.
grafix
Příspěvky: 29
Registrován: pon kvě 14, 2007 9:28 am

Příspěvek od grafix »

jaudak píše:Nevíte někdo, jestli maj momentálně někde CEEDy na prodejně, nebo jaký jsou v současnosti dodací lhůty ? Mám záje o 1,6ku. Ještš se rohoduji jestli benzín, nebo naftu. Plná výbava. Jdu obvolávat prodejny.
Jeste shanis to auto? Vim o jednom volnem/levnem v super vybave... dej kdyz tak vedet. Je to 1.6 benzin EX plus spousta doplnku...
jaudak
Příspěvky: 8
Registrován: ned čer 10, 2007 3:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od jaudak »

grafix píše:
jaudak píše:Nevíte někdo, jestli maj momentálně někde CEEDy na prodejně, nebo jaký jsou v současnosti dodací lhůty ? Mám záje o 1,6ku. Ještš se rohoduji jestli benzín, nebo naftu. Plná výbava. Jdu obvolávat prodejny.
Jeste shanis to auto? Vim o jednom volnem/levnem v super vybave... dej kdyz tak vedet. Je to 1.6 benzin EX plus spousta doplnku...
Jasně, stále aktuální. Mužeš do SZ.
grafix
Příspěvky: 29
Registrován: pon kvě 14, 2007 9:28 am

Příspěvek od grafix »

jaudak píše:
grafix píše:
jaudak píše:Nevíte někdo, jestli maj momentálně někde CEEDy na prodejně, nebo jaký jsou v současnosti dodací lhůty ? Mám záje o 1,6ku. Ještš se rohoduji jestli benzín, nebo naftu. Plná výbava. Jdu obvolávat prodejny.
Jeste shanis to auto? Vim o jednom volnem/levnem v super vybave... dej kdyz tak vedet. Je to 1.6 benzin EX plus spousta doplnku...
Jasně, stále aktuální. Mužeš do SZ.
Mas SZ - budu na icq
DavidB
Příspěvky: 18
Registrován: čtv črc 05, 2007 5:52 pm
Bydliště: Praha

Cee`d z konfigurátoru - doba dodání??

Příspěvek od DavidB »

Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo objednával ne hotovou konfiguraci (Base/LX/EX Base/EX), ale variantu z konfigurátoru.

Já jsem objednal asi 5.6., plán dodání byl přelom červenec/srpen, ale při telefonickém dotazu mi bylo v 20.7. řečeno, že auto není ještě ani ve výrobě, takže mám čekat, že bude tak někdy v září. (údajně jsem byl asi první pitomec, co to přes konfigurátor objednal).

Má někdo další nějaké zkušenosti nebo informace o dobách dodání v ČR při použití konfigurátoru?
Odpovědět