2010 Kia Sorento

Odpovědět
Nymburák
Příspěvky: 17
Registrován: úte pro 21, 2010 11:39 am
Kontaktovat uživatele:

Re: 2010 Kia Sorento

Příspěvek od Nymburák »

Ahoj chlapi!
Mám najeto již 9.000 km bohužel taky nejsem zcela spokojený. Všude přítomný plast je k zlosti. V kufru stačí málo a je plast poškrábaný a stačí k tomu málo. Určitě by tam byl lepší nějaký koberec. Na zadní pravé sedačce mi klape cosi pod bezpečnostním pásem ve sloupku tam kde se navíjí dovnitř. Na tom samém pásu máme opačně přichycenou přezku. A co mě stále maximálně vytáčí je zamykání dveří. Lak na autě je nějak "měkký" stačí malinko a je škrábanec téměř o vzduch! Jízdní vlastnosti zatím super. Lítám s tím poměrně ostře a drží na silnici skvěle. Papá momentálně 7,4 l/100 km.
Sorento 2,2 145 kW, 6M, 23000 km, 7,7 l/100 km
Reklama
 

Vlada04
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 04, 2010 10:38 am

Re: 2010 Kia Sorento

Příspěvek od Vlada04 »

Ahoj, tak s tím plastem v kufru naprosto souhlasím. Když něco převážím, tak to musím zabalit, aby se plast nepoškrábal. Po zimě mám na přední kapotě asi na 12 místech odlítlý lak od kamenů. Doteď jsem s žádným jiným autem takový problém neměl. Ten lak je asi v malé vrstvě, nevím. Taky se mi už párkrát stalo, že po odemčení dveří dálkou jsem otevřel všechny dveře i kufr, ale dveře řidiče jsem neotevřel. Musel jsem přes spolujezdce otevřít zevnitř. U nového auta docela problém. Až pojedu na servisku, tak to nechám zkontrolovat.
KIA Sorento 2010 2,2 CRDi 4x4, Exclusive, Automat, 7 míst
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: 2010 Kia Sorento

Příspěvek od Jirka N. »

Ten chatrný lak mají i starší Sorenta a je to daň za ty debilní vodou ředitelné laky aplikované v mikrovrstvě. Můj pes to packama likviduje o106 a zatím to léčím černou leštěnkou. Asi nic jiného na ty mikoškrábance nefunguje. Asi jediné řešení by bylo přefoliování celého auta.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Odpovědět