zasterky ?

Uživatelský avatar
staf
Příspěvky: 483
Registrován: pát kvě 02, 2008 11:35 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od staf »

majo3 píše:Nie, povedali mi 300€. Že to sú originálne KIA a oni iné nemajú. Bolo to v KIA v Bratislave Lamac. No a ziadne ine som niekde nenasiel, nevie niekto kde sa daju v BA zohnat?
ine ani nehladaj! ja mam tiez original kia, si nemysli ze mam od vietnamcov z trhu :D radsej sa spytaj v inom servise. BTW ked som ich isiel kupit tak som zo zaujimavosti sledoval ceny aj inde (= zilina) a povedali mi rovnako ako v PD. takze toto sa mi fakt nezda. to muselo byt nedorozumenie, alebo su to riadni zlodeji
Kia Rio II Sporty 1,4 Olive Gray
Reklama
 

visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: zasterky ?

Příspěvek od visna »

majo3 píše:Nie, povedali mi 300€. Že to sú originálne KIA a oni iné nemajú. Bolo to v KIA v Bratislave Lamac. No a ziadne ine som niekde nenasiel, nevie niekto kde sa daju v BA zohnat?
kia je este na einsteinovej v petrzalke oproti inchebe tak skus tam, alebo ked uz budes v lamaci tak skoc na dialnicu a 30 kilometrov to mas do malaciek a tam som ich kupil za 1000 sk vsetky 4 kusy :D :D
RIO II 1,4 sporty 2008
nimor
Příspěvky: 32
Registrován: stř úno 24, 2010 9:22 am

Re: zasterky ?

Příspěvek od nimor »

Po vymene kolies s mensim ET (kolesa su sirsie o 1cm viac ako povodne, ale vypada to lepsie) su lapace nevyhnutnostou. Dal som dole aj ten cudlik, ale on nedrzi skoro nic, tak som ho zamenil za klasicku skrutku (tusim iba na zadnej naprave). cena cca 30€ za 4 lapace. Kupene v Motocars NR
KIA RIO Sporty 1,4 r.v. 2009
Uživatelský avatar
Maldoc
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 06, 2009 6:53 pm
Bydliště: Lipt. Hradok
Kontaktovat uživatele:

Re: zasterky ?

Příspěvek od Maldoc »

jj lapace stoja 30 E bez par centou ja som ich kupil v Poprade v Kii.... len kvoli zadnym mi treba zhadzovat kolesa tak to uz pockam ked budem za par tyzdnou prezuvat :)
KIA RIO II Sporty
1,4 16V 71kW- Midnight Black + LPG solaris II
kupene 4.Maj 2009
stav km pri kupe: 8
najazdene km cca: 26 500
Jan955
Příspěvky: 30
Registrován: stř led 20, 2010 8:26 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od Jan955 »

Ahoj 16 eur predne a zadne 16 eur original v servise Spisska nova ves a Presov a este ti aj zadara nahodia a montaz je jednoducha ked mas original vsetko je tak ako ma byt zatim
Uživatelský avatar
Lejto
Příspěvky: 30
Registrován: úte srp 25, 2009 8:12 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od Lejto »

Ja mam asi dva roky predu aj vzadu dal som za nich 1050sk a su super.Ja som si ich nahodil sam ne ni to nič zložite.
Marcel0385
Příspěvky: 10
Registrován: sob kvě 09, 2009 7:21 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od Marcel0385 »

Tak isto 30 eur vsetky 4...... Len ma skalmalo ze na zadne som si musel zhanat skrutky nakolko neboli v baleni.....
flubertn
Příspěvky: 55
Registrován: stř led 19, 2011 3:54 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od flubertn »

Tak dnes som namontoval zásterky aj ja. Ten cudlik, hríbik co tu spominate ale ja na aute nemámi, vsade su iba diery :-) /zeby zase setrenie?/, drzi to celkom dobre aj na skrutkách, ale predsa len asi skusim v kii zohnat aj tie cudliky.
Kia Rio II sporty 1,5 crdi 81kw r. 2011 Midnight Black
zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: zasterky ?

Příspěvek od zulyk »

ja som zasterky dostal k autu

ani som to poriadne nepozeral, ako to tam drzi, asi iba na skrutkach, mam taky pocit, zatial to aj po zime drzi, takze bezobav :lol:
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
visna
Příspěvky: 452
Registrován: pon říj 27, 2008 10:44 am

Re: zasterky ?

Příspěvek od visna »

Dalsia znamka setrenia, len by ma zaujimalo co vsetko usetrili na motore.
RIO II 1,4 sporty 2008
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od BatoNR »

zasterky som kupil hned v kii ked som kupoval auto a boli k tomu iba take divne plastove cupliky a nic viacej. Neriesim lebo vsetky drzia ako sa patri a ziadna zasterka sa nesnazi oddelit od auta a ist si vlastnou cestou.
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
flubertn
Příspěvky: 55
Registrován: stř led 19, 2011 3:54 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od flubertn »

no prave tie plastove cupliki som ja nedostal takže tam kde patria mam iba prazdne diery :-)
Kia Rio II sporty 1,5 crdi 81kw r. 2011 Midnight Black
BatoNR
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 31, 2009 2:13 pm

Re: zasterky ?

Příspěvek od BatoNR »

a cim si pripevnil zasterky? lebo tie cupliky drzia zasterky
Kia Rio Sporty
Nitra 05/2008
tomasko007
Příspěvky: 288
Registrován: stř črc 22, 2009 2:43 pm
Bydliště: SlovaKIA

Re: zasterky ?

Příspěvek od tomasko007 »

visna píše:Dalsia znamka setrenia, len by ma zaujimalo co vsetko usetrili na motore.
Ono to tak celkom nie je setrenie medzi jednym a druhym Riom. Skor by som povedal ze je to taky "trend", kedze som si nevsimol, aby nejake nove auto malo zasterky standardne ( kedze nie su podla zakona nutne )
Kia Rio 1.4 16V Sporty Midnight Black
Kúpene : 10.7.2009
Obrázek
zulyk
Příspěvky: 313
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:56 pm
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: zasterky ?

Příspěvek od zulyk »

presne tak, nie su povinne, co je hlavne v zime des, aspon zadne by mali byt povinne :?
Kia Rio II 1,4 SPORTY rv. 2010

Tropical Red
Odpovědět