Drobné závady a reakce prodejců

kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Re: Poznatek

Příspěvek od kia mechanik »

sholty píše:Před měsícem jsem si pořídil Ceed 1.4 benzin. Posledních pár dnů vydatně pršelo a parkoval jsem pod "širákem". Dnes jsem zjistil, že brzdové kotouče jsou posety rezatými skvrnami (mám kola ALU 15). Po následné krátké jízdě (a brždění) se rez částečně "otřela". Co na to říkáte pánové? :(
Naprosto normální,jako na každém jiném autě... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reklama
 

Jerry
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 21, 2007 9:42 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Poznatek

Příspěvek od Jerry »

sholty píše:Před měsícem jsem si pořídil Ceed 1.4 benzin. Posledních pár dnů vydatně pršelo a parkoval jsem pod "širákem". Dnes jsem zjistil, že brzdové kotouče jsou posety rezatými skvrnami (mám kola ALU 15). Po následné krátké jízdě (a brždění) se rez částečně "otřela". Co na to říkáte pánové? :(
Já si myslím , že kdyby jsi si koupil 16" ALU kola , tak by ti ty disky nerezly . Ale teď dobrá rada , natři ty brzdové disky vazelinou a už určitě reznout nebudou !!! :D :D :D
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

presne tak. to je normalni kdyz se nejezdi a stoji to ve vode, vis jak to myslim. jinak ty dvirka od pojistek mi spravili ani jsem jim o tom nerikal. radio mi prijde nove, kus za kus. od te doby vse ok.
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Škrábanec

Příspěvek od Mirda »

Dneska mi nějakej dobrák poškrábal mýho miláčka... Naštěstí mi vzal jenom víko nádrže. Jaká by mohla bejt cena přelakování jenom víka? :evil:
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Re: Škrábanec

Příspěvek od sTiLL »

Mirda píše:Dneska mi nějakej dobrák poškrábal mýho miláčka... Naštěstí mi vzal jenom víko nádrže. Jaká by mohla bejt cena přelakování jenom víka? :evil:
To mi je luto, ale nemas na to poistku? Myslel som ze nove auto sa vzdy oplati poistit...
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

ono ikdyz mas havarijni pojistku tak neni vyhrano. nejmensi spoluucast je 5000kč, takže pokud mas skodu nizsi nez je tech 5000kč dostanes kulový! pojištovny jsou ... a prelakovani vicka nadrze stat 5000kč urcite nebude. a ikdyby jo coz by byla vylozene zlodejna kdyz za cele auto das podle ceniku 10000kč, tak pojistovna ti da jenom tolik kolik je nad tech 5000kč. proste hajzli :evil:
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Ma nekdo jako ja problem s tim, ze mu drnci stredovy panel :x a nebo palubka u budiku? Vetsinou, kdyz jedu po nerovny silnici, tak to vrze a pri drazdeni auta na mensi otacky do kopce se to rozdrnci. :roll: Zatim jsem to nezkousel reklamovat, protoze se mi nechce brat dovolena a hlavne mne zajima jestli nejsem jedinej :?
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Beda píše:Ma nekdo jako ja problem s tim, ze mu drnci stredovy panel :x a nebo palubka u budiku? Vetsinou, kdyz jedu po nerovny silnici, tak to vrze a pri drazdeni auta na mensi otacky do kopce se to rozdrnci. :roll: Zatim jsem to nezkousel reklamovat, protoze se mi nechce brat dovolena a hlavne mne zajima jestli nejsem jedinej :?
jediný nejsi...mrkni na téma tak už ji.....
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

palubovka

Příspěvek od azol »

u mna palubovka nevydáva žiadne zvuky mne sa na nej vytváraju male hrbolčeky :roll: a to ani nestojím na slnku mám auto garažovane alebo pod pristreškom nevšímol si z vás niekto podobný problém . Dakujem !
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Re: palubovka

Příspěvek od sTiLL »

azol píše:u mna palubovka nevydáva žiadne zvuky mne sa na nej vytváraju male hrbolčeky :roll: a to ani nestojím na slnku mám auto garažovane alebo pod pristreškom nevšímol si z vás niekto podobný problém . Dakujem !
Nemozes prilozit foto?
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od azol »

pokusím to odfotit a pošlem foto je to mala vypuklina na troch miestách ako keby sa uvoľnilo spodne lepidlo je to na pogumovanej časti .
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

azol píše:pokusím to odfotit a pošlem foto je to mala vypuklina na troch miestách ako keby sa uvoľnilo spodne lepidlo je to na pogumovanej časti .
urcite tu daj foto, inac podla mna je to jasna reklamacka - vymena celej palubovky.
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

foto

Příspěvek od azol »

neviem priložiť :cry:
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: foto

Příspěvek od Beda »

azol píše:neviem priložiť :cry:
Vytvoril jsem strucny navod, jak vkladat obrazky do textu, viz. tento post https://www.kia-club.net/viewtopic.php?t=510
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
azol
Příspěvky: 18
Registrován: ned kvě 20, 2007 10:55 am
Bydliště: Rožňava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od azol »

http://img103.imagevenue.com/img.php?im ... om/img.php?

Edit BEDA:
Koukam, ze muj tutorial moc nepomohl. Z toho URL, co tu je se mi povedlo dostat jen jeden obrazek. Azol zkus to jeste jednou a nez odesles post, zmackni na tlacitko Nahled, aby jsi videl, jak ten post bude vypadat :)
Obrázek
Odpovědět