Koupě cee´du

Odpovědět
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Takže v pátek jsem byl s tchánem na centrále na Chodově...Nejprve se nás ujal nějaký technik, který neměl vůbec snahu cokoli řešit a stále opakoval, že to není zvenku vidět, že se musí otevřít dveře a na tohle se záruka nevztahuje..A jak jdou auta na dračku, jaký je o ně zájem..Jak ta 1,4 hezky jede atd..atd...Prostě směřoval úplně někam jinam..Vše se řešilo na parkovišti před centrálou..Asi to bylo štěstí, ale přijel tam přímo generální ředitel pro Čr pan Pěkný plus jeden korejec...Aniž by museli, přišli k nám, jesti máme nějaký problém a náhle se vše obrátilo..Prohlédli si vč. korejce auto a prohlásili, že to odstraní, aniž by bylo co poznat a zdarma dají tchánovi nějaké příslušenství (hagusy, zadní křídlo)...Po dobu opravy poskytnout zdarma auto...Takže tchán nakonec výměnu auta vzdal (byla by to dlouhá cesta bez jistého výsledku) a přistoupil na tento návrh..Bylo strašně úsměvné, jak ten technik, když viděl generálního obrátil a najednou vše nebyl problém..Jednání pana Pěkného bylo na úrovni a myslím si, že dal slušnou nabídku...Jenom nevím jak by to dopadlo, kdyby se tam neobjevil...
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Reklama
 

Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

Tak to je super. Zní to tak, že jste měli štěstí ale já věřím, že kdybyste to tlačili "výš" že i bez generálního by se to snad vyřešilo. Musím v to věřit, páč čekáme na auto a teď si nepřipouštím žádné takovéhle nepříjemnosti :)
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

A jméno toho technika??? :)
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Kosťo jméno toho technika nevím..Radši jsem si po těch jeho řečích kolem a kolem šel sednout do auta..Neměl jsem na to žaludek poslouchat úplně něco jinýho než s čím jsme přišli..Možná tchán si vzomene, tak ti písnu soukromou zprávu..No jak říkám, štěstí že přijel generální..Nemusel si nás ani všimnout a jít v saku lézt kolem auta. Přesto ochotně sám od sebe přišel...Tohle je fér jednání..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Nevedel by niekto povedat, co je to za alarm co je do cee'da standardne montovany? Ci je nejaky aspon postacujuci?
Inac, tiez som si uz objednal Cee'da Abyss Blue, 1.6 EX + automaticka klima
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

S tchánem jsme se pokoušeli v garáži alarm nějak zprovoznit :D ..Výsledky jsou takové, že to není ani otřesové, náklonové nebo jiné čidlo..Nechal jsem se v autě zamknout a křičel jsem tam, rozhoupával auto a prostě nic...Pak jsem vzal za kliku zevnitř a celé auto se docela hlasitě rozhoukalo (nevím jestli i blikalo, myslím že ano)..Takže výsledek je takový, že alarm hlídá všechny dveře+páté dveře kufru+kapotu proti otevření...Myslím si, že to není v ceně auta špatná věc a v kombinaci s např. Defend lockem je dostačující..
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Ide o to, ze Kia ako takova, nie je moc kradnute auto. Ci sa oplati zainvestovat do defend lock. Predajca vravel ze je to zbytocnost. Tak neviem, ale asi ho dam niekedy dodatocne domontovat.
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

A skor by ma este zaujmalo, ze ci je iba nejaky jednoduchy, jednocestny. Ale dvojcestny asi nebude. To uz by bol asi velky luxus :)
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

No, investice do defendlocku, ci constructu mi teda neprijde nijak vysoka, kor, kdyz mas 1,6 EX, coz je v CR pres 400tis, tak si myslim, ze pro klid v dusi 5tis uz nikoho nezabije a predevsim se ti to casem vrati v podobe nizsiho pojisteni...pac to pojistovna zohlednuje, kdyz mas nadstandardni zabezpeceni v podobe snizeneho pojistneho
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

Pro někoho defend není vůbec překážkou viz odkaz http://video.google.com/videoplay?docid ... 23&pl=true Jinak ohledně toho technika z Kia Chodov bych to tipoval na pana Mrázka... :wink:
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

tak treba v ostrave maji akci defend lock za 1000 i s montazi. aspon ta akce byla kdyz jsem pred 2 mesici auto objednaval. jeste furt ho nemam :D
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Ja skor uvazujem o niecom takomto.
http://www.zederlock.sk/index.php?page=typyvozidiel1, je to podobne defend locku, ale neda sa odist so stlacenym spojkovym pedalom (ako to zvyknu robit pri defend locku). Zda sa mi to celkom riesenie.
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

martinzubo píše:Ja skor uvazujem o niecom takomto.
http://www.zederlock.sk/index.php?page=typyvozidiel1, je to podobne defend locku, ale neda sa odist so stlacenym spojkovym pedalom (ako to zvyknu robit pri defend locku). Zda sa mi to celkom riesenie.
To vypada zajimave. Nechas si to montovat v Praze? Uz to na Ceeda Montovali?
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Mozno si si toho nevsimol, ale ja som zo slovenska. A aj ked byvam hned za hranicami, tak do Prahy to mam kusok od ruky :D.
Este neviem ci to montovali aj na Ceeda. Budem sa zaujmat, ked to bude aktualne, este si musim pockat necele 2 mesiace, nez mi ho privezu.
Jiří Bílek
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 07, 2007 9:16 pm
Bydliště: FM

soidní prodejce a servis

Příspěvek od Jiří Bílek »

Vážení KIÁ-ci , můžete mi poradit solidního prodejce v SM regiónu?
Dofám,že se všichni nechovají jako ústředí v Praze Chodově-zásadně
neodpovídají na můj opakovaný dotaz ( ohledně motoru 2.0 CRDi ).
Asi na potenciální zákazníky s...ou.
Přesvěčte mě , že neudělám chybu , když přejdu od VW (dojíždím Golfa)
do stáje KIA.
Oberon
Odpovědět