MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Plánujete kúpu tohot modelu KIA? (KIA SOUL)

ano - pači sa mi
19
86%
nie - nepáči sa mi
3
14%
mozno - niesom presvedceny
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 22

xsmejkalk
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 18, 2009 7:18 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od xsmejkalk »

Nazdárek všem, my máme 1,6CVVT - tomato red, skoro 3 měsíce - najeto přes 5.000km, spotřeba do 7,5l/100km (většinou dálnice, město) a převládá spokojenost. Výkon na 1,6 není špatný, myslím, nad 4.000ot/min lítá jako ďábel, 150km/hod mám za chvíli. Je hlučnější, tvrdý podvozek trpí na našich dálnicích víc, než já, ale za tu parádu to stojí. Máme ho, jako rodinný vůz (auta střední třídy nemají tolik prostoru pro posádku - hlavně vzadu) pro 4 lidi a máme ho moc rádi. To auto je pátý člen rodiny. Všem se líbí a kdo říká opak, ten závidí.
Přeji všem mnoho fajn km a radosti se Soulíkem!!!
1.6 CVVT tomato red
Reklama
 

schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od schreeder »

mischko píše:niekto tu napisal: " ...mám verziu LX/ mne stačia štyri kolesá a volant , nemám veľké nároky... "
ja by som na to reagoval, ze v zakladnej vybave si clovek kupil viac ako dava konkurebcia... ved porovnajte si zakladnu vybavu ( ESP, 6x airbag, 5x* v narazovych testoch, radiou s CD a MP3, min 93 KW pod kapotov ) a ceny... takze asi tak...
a to sa moc ani nechcem zastavat Soulky, je to len objektivne zhodnotenie a porovnanie udajov ako je cena / hodnota.... a navyse je to auto, ktore hoci kedy vytrca a bude vytrcat z davu :lol: a o to ide... sa odlisovat a vytrcat z davu a sedeho premeru :lol: ci nie?
:?: :!: :D ci nie? bud sa ti paci alebo nie... nieco medzi tym neexistuje ...


presne tak...každopadne to auto je sila....som mladý chalan a zakladna výbava mi uuuplne stačí.......spetáky vo farbe karoserie predýcham :))) čierne klucky som si vymenil za nerezové a elektrony si dam v lete ake budem chciet....nehovorím že originalne k autu su nepekne....ale predsa.......a klíma....čo ja viem.....nie každý ju musí...a je vela ludí čo ju v aute maju a zapnu si ju raz za rok....alebo mechanici na garančnej prehliadke :)))) teraz sa mi dobre rozprava uvidíme v lete :))))))
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od mischko »

...vsetci sme mladi chalani.... :lol: a pribudaju aj mlade holky.. :lol:
..len niektori viac a niektori menej skusenejsi........ :lol:
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

ha ha ha :lol:
korkam
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 25, 2009 5:02 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od korkam »

Čau nevíte náhodou jaký dojezd je po rozsvícení kontrolky benzínu? Bydlím na horách a nechtěl bych někde zůstat bez benzínu.
Nikde jsem se to nedočetl, v tomto mi fakt chybí palubní počítač.
Díky za info
rudolf.tomka
Příspěvky: 80
Registrován: ned lis 22, 2009 5:40 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rudolf.tomka »

odporučam nejazdiť na rezervu
KIA SOUL LX 1,6 CVVT tomato red
mischko
Příspěvky: 63
Registrován: úte říj 13, 2009 1:50 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od mischko »

ahoj, nejake konkretne technicke dovody alebo len cisto preto, aby neostal niekde stat :lol:
ja som uz urobil na rezerve cca 40km, ale viac som si netrufal, lebo som nechcel aby mi skapal motor, to nie je dobre na katalyzator a lambda sondu...
TurboKozmos
Příspěvky: 19
Registrován: čtv lis 12, 2009 9:33 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od TurboKozmos »

Vitaj brunkaaa!!!!!! :lol: :lol:
brunkaaa
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 08, 2009 6:47 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od brunkaaa »

Ďakujem veľmi pekne za privítanie.
schreeder
Příspěvky: 59
Registrován: úte čer 30, 2009 5:21 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od schreeder »

korkam píše:Čau nevíte náhodou jaký dojezd je po rozsvícení kontrolky benzínu? Bydlím na horách a nechtěl bych někde zůstat bez benzínu.
Nikde jsem se to nedočetl, v tomto mi fakt chybí palubní počítač.
Díky za info

malo by tam byt cca 8 litrov benzínu co je asi 100km.....ale je to take.....tiež by som nejazdil na rezerve....nielenže možes ostat niekde stat...ale nieje to ani dobre pre motor...
Prokeš
Příspěvky: 11
Registrován: sob dub 18, 2009 8:30 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od Prokeš »

v návodu píšou dojetí 80 km 1.6 crdi,ale taky píšou že je nádrž 48l, a naleješ tam 65l takže si myslím že 100 ujedeš v pohodě . :lol:
rolex
Příspěvky: 29
Registrován: čtv srp 06, 2009 10:14 am

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od rolex »

brunkaaa píše:
mischko píše:
brunkaaa píše:Ahojte chlapci aj my sme si už objednali kiu soul ale stále nám inak povedia, že kedy nám príde a my sa už nevieme dočkať :cry: :cry: Objednali sme 16.10.2009. Ja ju už chcem, ja ju už musím mať, je to stašne krásne auto nenormálne krásne. Budeme mať červené aj interier budeme aj my IN. Prímete ma do klubu??? 8) :)

xi xi vitaj v klube :D
kedy ti ho maju dodat?
Ja som posledne dve noci ani zaspat poriadne nevedel :lol: ale ked uz bolo moje spinkal som ako babatko :P
s tou spotrebou je to pravda.. mne sa pohybuje priemer medzi 8-8,5 l/100km ( tzn. na jednu nadrz t.j. okolo 45 litrov prejdem okolo 550 km, co nie je az tak vela :cry: ) a jazdim mesto BA, dialnica, okresky...
Ahoj, povedali v strede decembra a teraz keď sme volali tak vraveli koniec januára :oops: uf. Ale ukludňujem sa stým že aspoň trosku viac našporíme a možno viac dáme akontáciu :D. Ak sa môžem ešte opýtať zimné gumy si kupoval tam kde aj auto a cca čo stoja (ak to nieje tajomstvo) ??? :roll:



Už máš krásavca ? :) :D
pete62
Příspěvky: 11
Registrován: stř lis 04, 2009 9:51 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od pete62 »

No ja by som si dal velky pozor, ake pneu obut. V internetovom obchode dostanes lacnejsie a hlavne mas lepsi vyber. Od kolies (odvalujucich pneumatik) prenika do kabíny dost vela hluku, tak by som hladal nejake tiche gumy. Pozri si nejake testy (napr.: ADAC) stanov si priority a vyber si. Ja osobne som zatazeny na Micheliny. Patria k najtichsim, s najnisim valivym odporom, najmensim opotrebenim a vybornymi vlastnostami za sucha (najviac jazdim po suchych cestach). Dobre ceny najdes napr.: Dotovane pneu, alebo Pesicek, aj na [urlhttp://www.pneutop.sk/]PneuTop[/url], tych adries je vela, niekto ma lacnejsie to iny ono, staci si zagooglit.

Tusim sa mi dostal prispevok na ine vlakno :oops:
Naposledy upravil(a) pete62 dne ned bře 28, 2010 11:30 pm, celkem upraveno 2 x.
FilipePedro
Příspěvky: 19
Registrován: sob bře 27, 2010 2:51 pm
Bydliště: Drženice

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od FilipePedro »

Ahoj mam Soul 1,6 benzín LX super spokojnosť.Najazdené 7100km zatiaľ žiadna porucha ani závada,len trochu vyšia spotreba než som čakal.Mám naplanovanú kúpu alu diskou 18´ a iní farebný interier.Peter
sniezo30
Příspěvky: 4
Registrován: sob dub 03, 2010 12:33 pm

Re: MAJITELIA KIA SOUL (aktuálny aj čakajúci)

Příspěvek od sniezo30 »

Tak čaute SOULACI

Našiel som tento klub síce dosť neskoro, ale o to lepšie budú možno moje príspevky prínosom.
Som majiteľom KIA SOUL 1,6 CRDi vo výbave TX Sport. Je to najvyššia výbava tohto modelu.
Mám najazdené už 40.000 km a s autom som maximálne spokojný.
Odpovědět