Bluetooth Kia Ceed

Odpovědět
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

Ma niekto skusenost s nastavenim bluetooth v ceede konkretne aky typ mobilu najlepsie komunikuje s BT jednotkou pretoze mne to vsetko funguje az na to ze sa mi neda vytacat zo zoznamu mobilu.reaguje to iba na posledne volane cislo,uvitam kazdu dobru radu.
Reklama
 

Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

Ahoj s tím nic neuděláš. BT v Cee'd je totální shit. Bohužel. Naštěstí sem ho měl v rámci výbavy. Nikomu bych ho nedoporučil. Vyzkoušel jsem 3 různé Nokie, Samsungy a teď HTC a furt to samý. BTW dost často se vyskytne chyba v komunikaci mezi MT a BT. Osobně jsem BT přestal používat. I obyčejný BT od Nokie za cenu někde cca 2500 Kč je o několik světelných let dál než tahle sračka.

Pro doplnění mám už v rámci záruky měněné radio a problém, který popisuješ to nevyřešilo. Prostě je to tak naprogramovaný.
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

mne to zatial funguje len mi je divne ze nemozem vyvolat hovor z telefonu zo zoznamu,reaguje to len na posledne volane cislo,praktizujem to ze ked chcem volat najpr prezvonim a potom vytacam z volantu,v KII maturovali stym nevedeli nic,ja dost casto volam je to pre mna prakticke a ucelove,aj tak diky za reakciu.
Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

Jak říkám, nic s tím nejde udělat. Prostě je to tak vymyšlený. BTW používal jsem stejný způsob volání. Teda jedna věc, můžeš zavolat ze seznamu, ale neuslyšíš vyzvánění, jakmile volaný hovor přijme tak se radio přepne na hovor, ale to že neslyšíš to vyzvánění je nahovno protože např. nevíš jestli nejsi v hlasový schránce atd. Prostě šunt.

Zkus zavolt někomu známýmu, uvidíš, že to funguje.
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

tak mi skus napisat postup ako zavolam zo zoznamu aj ked nebudem pocut vyzvananie,to bi mi az tak nevadilo ze nepocujem vyzvananie,nemam sa koho spytat ziadny znamy nema take auto,preto som napisal sem na forum ci stym vie niekto poradit.
Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

Ahoj,

normálně vezmi třeba přitulkyni ať si stoupne vedle auta (to pro vizuelní kontrolu spojení). Ty si sedni do auta počkej až se tvůj tel. spojí s BT a vytoč její číslo ze seznamu pomocí telefonu. Uslyšíš pořád radio nebo CD nebo USB a v momentě, kdy tvoje drahá nebo kamarád zvedne sluchátko, tak se BT přepne na hovor.
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

ale to je to co mne prave tak nefunguje,ja ked vytocim zo zoznamu alebo z telefonu tak mi ma fone vypise audio prepnute na handsfree a BT automaticky vypne,ked potom hovor prerusim alebo dovolam automaticky sa zase BT zapne,vo fone mam nastavene automaticke spojenie a ziadne prepajanie z audia na handsfree nemam,ked ale toto posledne cislo zase volam tak uz z volantu bez prerusenia a BT funguje tak ako ma stichne radio a pocujem vsetko v repro auta,toto mi skus vysvetlit preco mi to nefachci alebo popripade ako to ponastavovat.
Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

Tak s tímhle jsem se nesetkal. Mrzí mě, že ti nemohu poradit.
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

ahoj ahoj este raz a asi naposledy ta idem otavovat s tym bluetooth na ceed,ja mam momentalne N-3110 a na nej mi to tak nefunguje vytocit zo zoznamu ale dnes som to skusal z N-6120 a pocas vytacania som stlacil volby a potvrdil pripojenie handsfree a fungovalo to tak ma zaujima aky telefon si pouzil vtedy ked si zo zoznamu vytocil a spojil sa bez pocutia zvonenia,mne by to ze nepocujem zvonit nejak nevadilo iba chcem napriamo zavolat cez BT a nie este pocas vytacania potvrdzovat nieco,urcite to funguje len treba prist na to aky mobil je na to najlepsi,vopred vdaka za odpoved
Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

fungovalo mi to tak s Nokia E65, E66, 6120 classic, E86, Samsung Jet a teď mám HTC Desire
Rominoo
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 20, 2010 6:59 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Rominoo »

Ahoj,ty si tiez musel s N-6120 c este po vytoceni zo zoznamu potvrdzovat pocas vytacania cez volby tu aktivaciu handsfree alebo ti to islo napriamo bez pocutia zvonenia?Pytam sa preto lebo je dost mozne ze je to potom uz len otazka spravneho nastavenia telefonu,aj tak ti pekne dakujem,velmi si mi pomohol,Roman.
Dettektorr
Příspěvky: 77
Registrován: stř úno 18, 2009 1:41 pm

Re: Bluetooth Kia Ceed

Příspěvek od Dettektorr »

Nic jsem nemusel na telefonu mačkat. Prostě to šlo samo.
Odpovědět