Montáž radia + připojení aux kabelu pro Active Plus verze?!?

Odpovědět
egiman
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 08, 2009 1:28 pm

Montáž radia + připojení aux kabelu pro Active Plus verze?!?

Příspěvek od egiman »

Ahoj ,

Asi jako většina uživatelů Active plus verze postrádám AUX a USB vstup do radia. Když jsem se na to ptal při první servisní prohlídce, řekli mě že mi udělají kalkulaci. Na tu ani později nedošlo ale předpokladám že to bude něco kolem 3-5 tisíc. To je pro mě trochu moc, za připojení jednoho kabelu. Domnívám se , že když vyšoupnu radio, musí být zezadu být nějaký vstup na dva cinche a pokud si koupím kabel s koncovkou 3,5 mm jack, tak do toho prostě zapojím mojeho Ipoda a musí to přes AUX tlačítko na předku radia fungovat. V ipodu mám 20 GB hudby a nemůžu to využít. Kabel si vyvedu do kaslíku a budu doufat že při servistní prohlídce, na to nikdo nepřijde. Další alternaiva by byla koupě moc dobrého Panasonic radia které má 2 DIN velikost :

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... index.html

Má všechno so by si člověk přál a vypadá dost nadupaně.Otázka je samoyřejmě ovládání volantu, to podle mě přestane fungovat. Takže by člověk pár věcí ztratil.

Ani nevím kde bych sehnal nějaký návod na demontáž radia. Pochybuji že mi to na přání otevřou v servisu:+).

Prosím tedy o reakce vás ,uživatelů a nějaké nápady na řešení mého problému!

Jinak s Kiou je 100% spokojenost, až na chzbějící relé na ztlumené osvětlení palubních přístrojů, ale to je nás asi víc.

čau.
Reklama
 

kiaman
Příspěvky: 14
Registrován: ned čer 14, 2009 3:55 pm

Re: Montáž radia + připojení aux kabelu pro Active Plus verze?!?

Příspěvek od kiaman »

Neraz neviem ci mas original radio KIA alebo nie. Ak ano postup je nasledovny

1. Vyberies predny panel
2. Vyberies radio
3. Kupis sadu pozostavajucu (kable, USB+AUX port, USB riadiaca jednotka) - viem dat kontakt mna to vyslo 60 Euro
4. Vyberies malu aj velku konzolu pod riadiacou pakou (tam sa montuje USB riadiaca jednotka
5. Do malej konzolu vyvrtas dieru pre USB+AUX port (evetnualne kupis novu uz vyvratanu-podla mna strata penazi)
6. Zapojis kable to radia, do USB jednotky, do portov
7. Poskladas vsetko spat

Za hodinku v pohode, za dve to zvladnu aj odbornici v KIA Diler

Ja som si to robil sam ale ked donesiet tu sadu so servisu spravia ty to aj oni (len dat nejakych 40-50Euro za robotu)
sonny
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 22, 2009 3:18 pm

Re: Montáž radia + připojení aux kabelu pro Active Plus verze?!?

Příspěvek od sonny »

Zdravim,

mel bych zajem o kontakt na prodejce ohledne kabelu, USB+AUX portu a USB ridici jednotky. Je mozne poslat i primo odkazy na toto prislusenstvi? Podle Vaseho komentare to vypada ze s instalaci by nemusel byt az takovy problem coz rozhodne potesi (moc se mi nechce vypalovat vsechno co mam v iPodu na CDcka).

Diky!
Odpovědět