Aký alarm do Ceed

Odpovědět
kiko
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 14, 2007 9:26 am

Aký alarm do Ceed

Příspěvek od kiko »

Aký alarm do Ceedu odporučate? S akými mate dobré skusenosti?
Myslim na tie nové...GPS, GSM, radiolokácia a pod.
Skutočne zaručia najdenie vozidla?!
Reklama
 

Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

Nevím jak ostatní,ale já jsem nic nepřidělával..mám tam ten,který je k plné výbavě a ani o ničem jiném zatim nepřemýšlím...zatim se snad nekradou :lol: jinak jsem viděl na ČT jak debatovali a trochu rozšířil info..Prý jen 25% kradenných aut jde na náhradní díly..GPS je sice dobrá věc,ale jak říkali-jedna věc je ho najít a druhá je ho dopravit zpět..Taky na to,když tam je tzv.mobil někde schovany apod.tak stačí jednoduchá rušička signálu...
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Re: Aký alarm do Ceed

Příspěvek od Riccardo »

kiko píše:Aký alarm do Ceedu odporučate? S akými mate dobré skusenosti?
Myslim na tie nové...GPS, GSM, radiolokácia a pod.
Skutočne zaručia najdenie vozidla?!
Nalezení auta nezaručí nikdo, ale třeba systémy, které kombinují GPS s GSM + jiný způsob komunikace jsou úspěšné na 95%.
Ale je to drahé. Levné jsou zase jenom GPS+GSM, a to se dá rušit rušičkou, jak tady píše Vlafi.

Ale zase na druhou stranu, s rušičkou a odstíněným kamiónem se obvykle jezdí pro mnohem dražší auta ...
martinzubo
Příspěvky: 51
Registrován: pon bře 19, 2007 5:22 pm

Příspěvek od martinzubo »

Ja si tiez myslim ze znacka vozidla je celkom dobre zabezpecenie :lol:
Pokial by som siel do nejakeho zabezpecanie, tak asi skor do mechanickeho - Zederlock
Kia Cee'd 1.6 EX, autom. klima
Esther´s
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:53 pm

Příspěvek od Esther´s »

Aký máte názor na rôzne elektrické prepínače, ktoré sú dodatočne inštalované do auta (na dobre ukrytom mieste), bez ktorého auto proste nenaštartuje? Prepínač je zrejme vyvedený či už na štartér, batériu alebo sviečky.
Jeden známy má takto vyvedený prepínač, ktorý je schovaný v kufri auta. Akonáhle sa neprepne do polohy 1, auto proste nenaštartuje. Je to zásah do auta, neviem, či tým nepadá záruka. Riziko ukradnutia auta sa ale znižuje - zlodej nemá čas hladať prepínač.
Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Esther´s píše:Aký máte názor na rôzne elektrické prepínače, ktoré sú dodatočne inštalované do auta (na dobre ukrytom mieste), bez ktorého auto proste nenaštartuje? Prepínač je zrejme vyvedený či už na štartér, batériu alebo sviečky.
Jeden známy má takto vyvedený prepínač, ktorý je schovaný v kufri auta. Akonáhle sa neprepne do polohy 1, auto proste nenaštartuje. Je to zásah do auta, neviem, či tým nepadá záruka. Riziko ukradnutia auta sa ale znižuje - zlodej nemá čas hladať prepínač.
Takové nestandardní úpravy bývají účinné a nejsou zas tak náročné. Je ale potřeba to vymyslet tak, aby se to nedalo jednoduše přemostit náhradním drátem. Pokud nebudete řezat dráty, ale chytře to napojíte na stávající konektory, tak by neměl být se zárukou problém. Když si to před servisem dáte zpátky dokupy, tak vůbec žádný :D
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

co se týká těch dodatečných-měl jsem ho v golfu III ,ale zabudovaný byl od dřívějšího majitele..Jinak co málo vím,tak je to taky dělaný k uzávěru paliva...Myslím,že pokavad ho neodtáhnou,tak je to nejlepší zabezpečení,aby neodjel 8)
Lukáš
Příspěvky: 132
Registrován: pát srp 17, 2007 9:54 pm

Příspěvek od Lukáš »

i kdyby se prerusil jeden drat co jde napr z nebo do spinaci skrinky... a prerusil by se nekde kam se jen tak neda dostat tak si myslim ze by to mohlo byt ucinne :) a s tim palivem...no jeste na ten vypinac muzete udelat bud celou spinacku nebo jen nejakou vec kterou nechcete aby auto delalo v poloze start a nebo muzete jen odpojit benzinove cerpadlo :)
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

dtamas
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 30, 2007 11:06 pm

f

Příspěvek od dtamas »

jednak ti odporucam defendlock cca 8000 alebo magicar cca6500 alarm ti hlasi na 800meteou ze ti babru auto bez ovladaca ti ho nenastartuju ma plavajuci kod tagze pocitac im je nanic ja ho mam a mozem povedat ze investicia sa mi uz aspon dvakrat vratila a to pocitam iba autoradio
Odpovědět